Harbinger AB Carver Pro + PushUp PRO

Tento balíček je zaměřen na posílení břišních a prsních svalů.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: B2H0930
2 320 Kč –25 % 1 740 Kč
Harbinger AB Carver Pro + PushUp PRO
Harbinger AB Carver Pro + PushUp PRO
2 320 Kč –25 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

AB Carver Pro s patentovanou konstrukcí, která zvyšuje účinnost cviků na břicho a pomáhá zapojovat a posilovat svaly zad, hrudníku, paží a jádra těla.

Na rozdíl od tradičních ab wheels využívá Ab Carver Pro unikátní pružinový mechanismus z uhlíkové oceli, který uživatelům klade odpor při naklánění a pomáhá při posouvání, čímž důkladněji zapojuje svaly.

  • Velmi široký válec se zabudovaným odporem a ergonomickými rukojeťmi, které pomáhají maximalizovat výsledky cvičení na břicho.
  • Vnitřní kinetický motor využívá pružinu z uhlíkové oceli k zajištění odporu a zesílení tréninku břicha a paží
  • Obsahuje pěnové chrániče kolen s vysokou hustotou pro vynikající pohodlí

Harbinger Push Up Pro

Stojany Harbinger Push Up Pro Crank Stands, vyvinuté příslušníky amerického námořnictva, snižují tlak na ruce a zápěstí a díky ergonomickému designu účinně aktivují svaly, čímž zvyšují sílu paží, ramen, hrudníku, zad a hrudníku. Je vhodný pro všechny úrovně kondice, pro začátečníky i experty.

Klady:

  • Snižuje zatížení kloubů a zapojuje více svalů, čímž zajišťuje dokonalý posun těla směrem vzhůru.
  • Ergonomický design aktivuje více svalů a zvyšuje sílu.
  • Pohodlná gumová držadla a protiskluzová základna zajišťují stabilitu během tréninku.
  • Obsahuje dvě otočné rukojeti.

Harbinger - světový lídr

Harbinger fitness doplňky pro cvičení - je to světová jednička! Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy. Najdete zde také fitlopty, expandéry, balanční pomůcky, kožené a nylonové pásy na suchý zip, stojany na kliky, pomůcky na dřepy, boxerské rukavice a činky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilování břicha - Sixpack, nebo pevné břicho?
Hmotnost: 2.7 kg
Značka: Harbinger

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Harbinger fitness doplňky pro cvičení - je to světová jednička! Společnost Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy. Nabízíme až 6 typů, fitlopty, expandéry, balanční pomůcky, kožené a nylonové pásy na suchý zip, stojany na kliky, dřepovací pomůcky, boxerské rukavice a závaží.

Všechny fitness rukavice HARBINGER

jsou určeny pro silový trénink, cvičení na strojích, kardio zařízeních a s činkami. Tyto rukavice nejsou pracovní. Stává se však, že zpracováváme i velké zakázky pro pracovníky, kteří potřebují chránit své ruce, ale zároveň vyžadují určitou míru citlivosti. Fitness doplňky Harbinger najdete také v dobrých fitness centrech, kde fungují jako profesionální cvičební nářadí.

Nejoblíbenějšími rukavicemi pro muže jsou Harbinger 140 PRO a nejoblíbenějšími rukavicemi pro ženy jsou rukavice 149. Nejpoužívanějšími rukavicemi u nás jsou opět "harbinger" rukavice a klasické bavlněné rukavice s vycpávkou pro ochranu pokožky kolem zápěstí. Výhradním dovozcem značky Harbinger Fitness na Slovensku je společnost FIT PLUS, spol. s r. o.

.