Harbinger Bandáž kolene

Bandáž na koleno Harbinger 463 je vysoce kvalitní elastická soutěžní bandáž, která je uprostřed vyztužená silnějším materiálem a vyznačuje se červenou barvou pro dokonalou podporu kolena při velkém zatížení.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5060907/361194
730 Kč
Harbinger Bandáž kolene

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Kolenní bandáže Harbinger 463 jsou vysoce kvalitní soutěžní elastické bandáže, které jsou uprostřed vyztužené silnějším materiálem, vyznačujícím se červenou barvou pro dokonalou podporu kolene při velkém zatížení.

Prodloužená délka 184 cm poskytuje ještě lepší spektrum použití při bandážování kolene.

Bandáže na koleno se používají při zvedání těžkých břemen k fixaci a stabilizaci kolena při vysokém tlaku vyvíjeném na kloubní pouzdro a všechny okolní vazy.

Délka bandáže: 184 cm, šířka 7,7 cm
Bandáže se dodávají v párech.

Jak udržet obvazy v co nejlepším stavu

Zapocení a znečištění obvazů zabráníte tak, že si je omotáte kolem tepláků nebo jiného speciálního oblečení, které používáte. Nejdrastičtější pro obvazy je pot obsahující soli. Jednou za čas je doporučujeme omýt ve vlažné vodě a nechat uschnout při pokojové teplotě. Před dalším použitím je musíte nechat zcela vyschnout!

Neperte v pračce! Nepoužívejte čisticí prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bandáže kolen
Hmotnost: 0.3 kg
Značka: Harbinger

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Harbinger fitness doplňky pro cvičení - je to světová jednička! Společnost Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy. Nabízíme až 6 typů, fitlopty, expandéry, balanční pomůcky, kožené a nylonové pásy na suchý zip, stojany na kliky, dřepovací pomůcky, boxerské rukavice a závaží.

Všechny fitness rukavice HARBINGER

jsou určeny pro silový trénink, cvičení na strojích, kardio zařízeních a s činkami. Tyto rukavice nejsou pracovní. Stává se však, že zpracováváme i velké zakázky pro pracovníky, kteří potřebují chránit své ruce, ale zároveň vyžadují určitou míru citlivosti. Fitness doplňky Harbinger najdete také v dobrých fitness centrech, kde fungují jako profesionální cvičební nářadí.

Nejoblíbenějšími rukavicemi pro muže jsou Harbinger 140 PRO a nejoblíbenějšími rukavicemi pro ženy jsou rukavice 149. Nejpoužívanějšími rukavicemi u nás jsou opět "harbinger" rukavice a klasické bavlněné rukavice s vycpávkou pro ochranu pokožky kolem zápěstí. Výhradním dovozcem značky Harbinger Fitness na Slovensku je společnost FIT PLUS, spol. s r. o.

.