Harbinger Leather Lifting Straps, kožené zvedací trhačky

Speciálně upravená pravá kůže zajišťuje maximální přilnavost k tyči bez většího objemu v dlani. Třívrstvá konstrukce udržuje tvar a zabraňuje protržení.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 5060911/361781
610 Kč
Harbinger Leather Lifting Straps, kožené zvedací trhačky

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Harbinger Kožené zvedací popruhy, trhačky

Proč nosit trhačky?

Jason Ferruggia jednou napsal: "Žádné trhačky, žádné trapézy." Nikdy nebyla vyřčena čtyři pravdivější slova. No, možná byla párkrát vyřčena pravdivější slova, ale nikdy je nevyslovil někdo, kdo má takové trapézy jako Jason.

Spousta internetových drsňáků bude křičet, že s trhačky "podvádějí" a nikdy byste je neměli používat. Z určitého úhlu pohledu mají pravdu, protože trhačky nejsou v silovém trojboji povoleny - i když na strongmanských soutěžích často povoleny jsou, ať to stojí, co to stojí. A přestože v silovém trojboji vždy kázám o specifičnosti tréninku, pokud se během tréninku používají opatrně a selektivně, mohou vám trhačky pomoci dosáhnout přírůstků síly a velikosti, které se přímo promítnou do vašich hlavních zdvihů.

Největší výhodou trhaček je pravděpodobně to, že umožňují unavit cílový sval, aniž byste se museli obávat, že vám nejdříve selže úchop nebo přetížíte svaly předloktí či lokte. To je v přímém souladu s pravidlem "správný/špatný článek", kterým by se mělo řídit téměř vše, co v posilovně děláte.

Neznáte toto pravidlo? Měli byste. Zavedl ho vysokoškolský profesor Fred DiMenna, bývalý profesionální kulturista s doktorátem z kinetiky příjmu kyslíku (ano, jeden z těch chytrých, kteří mají i zkušenosti). Pomohl kulturistům upevnit význam tohoto jednoduchého testu při výběru cviku.

Jsou to jen dvě jednoduché otázky:

Jaký je cílový sval cvičení?

Který sval se unaví jako první?

Pokud není odpověď na každou otázku stejná, je to mizerné cvičení. Fred vždy říkal, že cvičení musí být těžké nejen proto, aby bylo těžké, ale také ze správných důvodů.

Pokud je tedy vaším záměrem zlepšit velikost a sílu určité svalové skupiny a používání trhaček zlepšuje vaši schopnost tak učinit, používejte je bez ostychu!

Shrnutí k trhačkám 

Úchop hraje důležitou roli v technice mnoha zdvihů. Při mrtvém tahu a rumunském dřepu vám ruce pomáhají nastavit svaly a chránit záda. Při přítazích s činkou vám pevný úchop tyče pomůže vybudovat větší sílu v ramenou a zádech.

Znamená to, že byste při těchto pohybech nikdy neměli používat trhačky? Ne nutně. Místo toho mějte na paměti tato pravidla:

Nedělejte všechno a pořád s trhačkami. Pracujte bez trhaček, dokud vám nezačne selhávat úchop nebo se vaše technika neomezí, pak je použijte k dokončení práce.

Pokud hodně cvičíte s trhačkami, pracujte také na předloktích, abyste si udrželi a vybudovali úchop.

Nemějte pocit, že se musíte přivázat trhačkami, jen abyste dosáhli určité hmotnosti. Je v pořádku nechat úchop diktovat, kolik zvednete, pokud je to vaše parketa. Stále můžete zesílit i bez trhaček!

Pokud jde o dřepy, mrtvé tahy, zdvihy nad hlavu a další olympijské zdvihy, mnoho lidí je proti trhačkám kvůli možnosti zlomení zápěstí a přílišnému sebevědomí vzpěračů. Pokud se chcete naučit tyto zdvihy, naučte se, jak bezpečně selhat - to je důležitější než to, zda máte nebo nemáte trhačky. Jde o to, abyste věděli, kam skočit, když už činku neudržíte, zda ji hodit za sebe, nebo před sebe. 

Když chcete činku rychle odhodit, mohou být s trhačky problémy, proto přizpůsobte svůj styl používání trhaček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trhačky
Hmotnost: 0.31 kg
Značka: Harbinger
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Harbinger fitness doplňky pro cvičení - je to světová jednička! Společnost Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy. Nabízíme až 6 typů, fitlopty, expandéry, balanční pomůcky, kožené a nylonové pásy na suchý zip, stojany na kliky, dřepovací pomůcky, boxerské rukavice a závaží.

Všechny fitness rukavice HARBINGER

jsou určeny pro silový trénink, cvičení na strojích, kardio zařízeních a s činkami. Tyto rukavice nejsou pracovní. Stává se však, že zpracováváme i velké zakázky pro pracovníky, kteří potřebují chránit své ruce, ale zároveň vyžadují určitou míru citlivosti. Fitness doplňky Harbinger najdete také v dobrých fitness centrech, kde fungují jako profesionální cvičební nářadí.

Nejoblíbenějšími rukavicemi pro muže jsou Harbinger 140 PRO a nejoblíbenějšími rukavicemi pro ženy jsou rukavice 149. Nejpoužívanějšími rukavicemi u nás jsou opět "harbinger" rukavice a klasické bavlněné rukavice s vycpávkou pro ochranu pokožky kolem zápěstí. Výhradním dovozcem značky Harbinger Fitness na Slovensku je společnost FIT PLUS, spol. s r. o.

.