Harbinger PushUp PRO, otočné stojany pro kliky

Harbinger Push Up Pro - Podpěra na kliku - snižuje zátěž kloubů a zapojuje více svalů během cvičení. Originální patentovaná konstrukce obsahuje systém kuličkových ložisek, který zajišťuje plynulou a plnou rotaci pro přirozené nastavení rukou a zápěstí. Pohodlné gumové rukojeti a protiskluzová základna zajišťují stabilitu při opakovaných cvicích horní části těla.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5060962/21314
1 100 Kč
Harbinger PushUp PRO, otočné stojany pro kliky

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Podpěra na kliky Harbinger Push Up Pro, vyvinutá příslušníkem amerického námořnictva SEAL, snižuje tlak na ruce a zápěstí a díky ergonomickému designu účinně aktivuje svaly, čímž zvyšuje sílu paží, ramen, hrudníku, zad a hrudníku. Je vhodný pro všechny úrovně fitness, začátečníky i experty.

Výhody Harbinger Push Up Pro

  • Snižuje zátěž kloubů a zapojuje více svalů, čímž poskytuje dokonalý tlak těla směrem nahoru.
  • Ergonomický design aktivuje více svalů a zvyšuje sílu.
  • Pohodlné gumové rukojeti a protiskluzová základna zajišťují stabilitu během cvičení.
  • Součástí jsou dvě otočné rukojeti.

Harbinger - světová jednička

Fitness tréninkové doplňky Harbinger - světová jednička! Společnost Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy. Najdete zde také fitlopty, expandéry, balanční pomůcky, kožené a nylonové opasky na suchý zip, stojany na kliky, stojany na dřepy, boxerské rukavice a činky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úchopy na kliky
Hmotnost: 0.2 kg
Značka: Harbinger

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Harbinger fitness doplňky pro cvičení - je to světová jednička! Společnost Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy. Nabízíme až 6 typů, fitlopty, expandéry, balanční pomůcky, kožené a nylonové pásy na suchý zip, stojany na kliky, dřepovací pomůcky, boxerské rukavice a závaží.

Všechny fitness rukavice HARBINGER

jsou určeny pro silový trénink, cvičení na strojích, kardio zařízeních a s činkami. Tyto rukavice nejsou pracovní. Stává se však, že zpracováváme i velké zakázky pro pracovníky, kteří potřebují chránit své ruce, ale zároveň vyžadují určitou míru citlivosti. Fitness doplňky Harbinger najdete také v dobrých fitness centrech, kde fungují jako profesionální cvičební nářadí.

Nejoblíbenějšími rukavicemi pro muže jsou Harbinger 140 PRO a nejoblíbenějšími rukavicemi pro ženy jsou rukavice 149. Nejpoužívanějšími rukavicemi u nás jsou opět "harbinger" rukavice a klasické bavlněné rukavice s vycpávkou pro ochranu pokožky kolem zápěstí. Výhradním dovozcem značky Harbinger Fitness na Slovensku je společnost FIT PLUS, spol. s r. o.

.