Home Fitness Set Full Body

Náš fitness balíček pro celé tělo obsahuje vybavení, které vám poskytne skvělý trénink pro vaši flexibilitu a vytrvalost, ale také spoustu protažení a relaxace!
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: BMX5004
2 940 Kč –17 % 2 440 Kč
Home Fitness Set Full Body
Home Fitness Set Full Body
Novinka
2 940 Kč –17 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

S tímto domácím zábalem na celé tělo si procvičíte celé tělo

Ulehněte na pohodlnou podložku, položte na ni váleček a protáhněte zatuhlé svaly zad a nohou.

Suspender vám nabízí obrovskou škálu cviků s maximálním rozsahem pohybu pro procvičení každé části těla.Gymball (fitplopta) je skvělým doplňkem, ať už pro protahování a ohýbání svalů, nebo jako pomůcka pro náročnější cviky.

Balení obsahuje:

14 €

15 €

Sveltus Gymball 65 cm, fitlopta v balení

40 €

Sveltus Suspender straps, závěsný systém pro cvičení

35 €

TRIGGERPOINT The Grid 1.0 Massage Roller 13"

30 €

Harbinger Anti-Microbial Durafoam Pad, Black

Doplňkové parametry

Kategorie: Cvičební podložky
Hmotnost: 2 kg
Značka: FIT PLUS
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
FIT PLUS je již s více než dvacetiletou tradicí na českém a slovenském trhu zárukou kvality a zkušeností v oblasti projektování fitness center a prodeje doplňků stravy a fitness. FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS. Jsme obchodní společnost nabízející ucelený sortiment fitness zboží renomovaných světových i tuzemských značek.

"FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS®" je ochranná známka společnosti zapsaná u Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 233688. Jsme tak jedinou společností na Slovensku, která může tento slogan oficiálně používat v oblasti sportu. To nás také vystihuje, protože jsme jediný řetězec zaměřený výhradně na fitness a specializujeme se na komplexní nabídku, kterou se snažíme neustále rozšiřovat podle nejnovějších trendů z ověřených zdrojů.

Provozujeme velkoobchod a maloobchod ve spolupráci s několika partnery ve všech částech Slovenska. Pod naší značkou jistě poznáte činky, které jsou nejprodávanějším "železem" na slovenském trhu a najdete je v mnoha fitness centrech i domácnostech. Nejoblíbenějšími domácími žehličkami jsou jednoruční činky na cvičení a olympijské sady činek na fitness. Železa s naším logem vyrábí společnost, která dodává stejné výrobky, ale s jiným logem (např. Ivanco) pro mistrovství světa ve vzpírání, olympijské soutěže apod. Činky na domácí cvičení a přiložené kotouče mají standardní velikosti, takže naše činky a kotouče můžete kombinovat s obouručními i jednoručními činkami..