Max Muscle MAXICOR, 60 kps

Pomáhá při hubnutí a současném nárůstu svalové hmoty. Vyrobeno v USA společností Max Muscle.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1029206
1 560 Kč –10 % 1 404 Kč
Max Muscle MAXICOR, 60 kps
Max Muscle MAXICOR, 60 kps
1 560 Kč –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Max Muscle MAXICOR, 60 kps

MaxiCOR je vědecky podložený, vysoce kvalitní přípravek určený k podpoře zrychlené tělesné rekondice u zdravých jedinců v kombinaci s odporovým tréninkem nebo fyzickým cvičením. Rekompozice těla znamená nárůst libové tělesné hmoty (LBM) a pokles tukové hmoty (FM), což představuje efekt "build and burn". K dosažení tohoto cíle kombinuje maxiCOR™ výhody 4 pečlivě vybraných účinných složek včetně pískavice řecké seno (Trigonella foenum-Graecum). ) [obsahující 70 % oligosacharidů] (jako Physicor™), berberin, extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (jako Advantra Z®) a extrakt z ashwagandhy (Withania somnifera) [obsahující 7 % Withanolidů], které usnadňují dosažení vašich cílů v oblasti tělesné transformace. †

Physicor je nový patentovaný extrakt z pískavice řecké seno standardizovaný na 70 % obsahu galaktomannan-oligosacharidů, který umožňuje budování, spalování a výkon.

Nedávno mu byl udělen status GRAS (Generally Recognized As Safe - obecně uznávaný jako bezpečný) s rozsáhlými bezpečnostními a toxikologickými studiemi. Klíčové vlastnosti Physicoru™ spočívají v tom, že má jedinečnou schopnost budovat a redukovat základní svalovou tkáň. Bylo klinicky prokázáno, že Physicor™ spouští syntézu svalové hmoty a zároveň spaluje viscerální tělesný tuk ve spojení s odporovým tréninkem. Poole C a kol. provedli osmitýdenní klinickou studii na lidech na katedře tělesné výchovy a sportu na University of Mary Hardin-Baylor.

Studie byla dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná a zahrnovala 49 zdravých dospělých, kteří již byli léčeni na rezistenci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry a stimulanty
Hmotnost: 0.08 kg
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ne
Forma produktu: Kapsle
Značka: Max Muscle
Počet dávek v balení: 30
Dávkování: 2 kapsle denně s jídlem, v tréninkové dny s posledním jídlem před tréninkem.
Nutriční údaje: Viz label produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MAX MUSCLE je dynamická americká značka s vynikajícím vývojovým týmem, která kromě výživy nabízí i kvalitní fitness oblečení. Prodejny značky MAX MUSCLE pokrývají celé USA a jejich zákazníci v nich vždy najdou kvalitu a funkčnost. 

Znáte značku sportovní výživy MAX MUSCLE?

Společnost MAX MUSCLE byla založena v roce 1990 a v současné době má v USA síť více než 300 prodejen. Společnost Max Muscle zahájila celostátní expanzi v roce 2004. U nás je nejznámějším doplňkem stravy této značky spalovač tuků - ThermX 120kps, dříve to byla řada Max Lean, která je částečně k dispozici i dnes. Dalšími vysoce ceněnými a oblíbenými produkty této značky jsou vitamíny a minerály, většinou s patentově chráněným složením, jako je Emusol, který je nejlépe vstřebatelným vitamínovým a minerálním bioformulí na trhu. Kromě toho přináší kvalitu v podobě předtréninkových stimulantů, jako je Full Blown extreme nebo kreatiny za přijatelné ceny. Špičkovou kvalitu si udržují také proteiny a gainery, jejichž cena však v poslední době vzrostla. Nejprodávanější glutamin je také od společnosti Mx Muscle. Značku s obrovským zázemím v USA doplňují časté návštěvy, včetně několika držitelů titulu Mr. Olympia. Jen málo značek doplňků stravy se může pochlubit více než 200 vlastními kamennými prodejnami (franšízami).

Co pro nás znamená značka sportovní výživy MAX MUSCLE

 • Především profesionalita
 • kvalitní výrobky
 • funkčnost
 • špička v mnoha ohledech
 • výrobci nejvýkonnějšího a nejprodávanějšího spalovače tuků u nás: ThermX
 • Vynikající příchutě
 • Vysoké výrobní standardy a certifikace kvality
 • Vynikající spolupráce

S jakými produkty máme nejlepší zkušenosti

 • ThermX - spalování tuků, hubnutí
 • Čistí&Lean - detoxikace organismu, hubnutí
 • Full Blown Extreme - FBX - předtréninková kreatinová pumpa
 • Amino MAX - aminokyseliny
 • Max Glutamin
 • Join Relief -. Kloubní výživa
 • Vit-a-Cell - tekutý multivitamín
 • MaxPRO - syrovátkový SUPERCENTRÁT s lahodnými příchutěmi
 • HIGH5 - protein s postupným uvolňováním, 5 zdrojů

Známí zákazníci v obchodě MAX MUSCLE: JAY CUTLER

PHILL HEATH a KAI GREENE proti MAX MUSCLE SPORT NUTRITION SHOP

.