Max Muscle MaxxTOR, 126 kps

Max Muscle MaxxTOR je skutečně revoluční a inovativní doplněk stravy od společnosti Max Muscle, který obsahuje patentovanou složku Mediator® - kyselinu fosfatidovou.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1029209
2 100 Kč –10 % 1 890 Kč
Max Muscle MaxxTOR, 126 kps
Max Muscle MaxxTOR, 126 kps
2 100 Kč –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Max Muscle MaxxTOR je skutečně revoluční a inovativní výživový doplněk od Max Muscle, který obsahuje patentovanou složku Mediator® kyselinu fosfatidovou, která prokazatelně zvyšuje syntézu svalových bílkovin, svalovou hmotu a sílu a zároveň stejně rychle snižuje množství tělesného tuku. 

Hlavní výhody přípravku Max Muscle MaxxTOR

 • Revoluční patentovaná funkční formule pro inhibici dráhy mTOR
 • Funkční plná dávka
 • Rychlá regenerace a regenerace svalů + výrazný nárůst síly
 • Dokonalé výsledky při těžkém silovém tréninku

Co je MediatorTM

Jedná se o klíčovou složku MaxxTOR -. Kyselina fosfatidová - kyselina fosfatidová. Kyselina fosfatidová je fosfolipid, který je hlavní strukturní složkou každé biologické membrány živého organismu. Je nejen základní stavební složkou buněčných membrán, ale plní také vnitrobuněčnou informační funkci, která reguluje metabolismus, příjem a výdej živin a toxinů.Pro podporu růstu svalů a také pro zvýšení síly prostřednictvím reakční dráhy známé jako mTOR je prokazatelně nezbytné fyzické cvičení (překonávání odporu). mTOR je vlastně signální dráha, která svým mechanismem podporuje růst svalů a patří mezi nejsilnější.Nedávné vědecké studie ukázaly, že speciální protein zvaný mTOR (target kinase of rapamycin u savců), je klíčem k budování svalů. Ztráta reaktivity dráhy mTOR vede k urychlenému stárnutí a předčasnému rozpadu buněk. Dodržování určitého životního stylu může podpořit a stabilizovat výkonnou signální dráhu mTOR.

Aktivovaná dráha mTOR způsobuje, že svalové buňky zvyšují syntézu bílkovin. To vede k hypertrofii kosterního svalstva. mTOR integruje genetické údaje o vnitrobuněčném stavu živin, energie a úrovni oxidačního stresu. Když se domnívá, že hladina energie je vysoká a svalové buňky jsou vystaveny stresu - aktivuje procesy, které umožňují buňce zotavit se a stát se odolnější.

mTOR je inhibován faktory, jako je inzulín, růstové faktory (IGF-1 a IGF-2), oxidační stres, přetížení svalovou prací a aminokyseliny, zejména BCAA. mTOR je součástí inzulínové dráhy, jejíž plná funkce závisí na zdravé citlivosti buněk na inzulín. Zvýšená hladina inzulínu v cirkulaci způsobí rychlé zvýšení mTOR. Když však lidé začnou ztrácet normální citlivost na inzulín, ztrácí schopnost účinně využívat mTOR. (Při trvalém příjmu sacharidů se citlivost na inzulín snižuje).

Enzymatický protein mTOR je hlavním regulátorem signální dráhy, která řídí růst kosterních svalů (svalovou hypertrofii). Výzkumné studie ukázaly, že zvýšená hladina PA (kyseliny fosfatidové) aktivuje signalizaci mTOR, která je vyvolána aktivací mechanické svalové zátěže (např. vzpírání, kulturistika). Navrhovaný mechanismus spočívá v tom, že PA se váže na signální dráhy řídící syntézu proteinů, které zahrnují fosforylaci klíčových enzymů stimulujících růst svalů, a aktivuje je.

Mediátor PA je registrovaná ochranná známka společnosti Chemi Nutra, chráněná patenty společnosti Chemi Nutra.

Co obsahuje MaxxTOR?

Složení vyvinuté výzkumným a vývojovým týmem společnosti Max Muscle Sport Nutrition zkombinovalo kyselinu fosfatidovou s dalšími důležitými synergickými složkami, včetně L-leucinu, beta-hydroxy-beta-metylbutyrátu (HMB) a vitaminu D3, aby poskytlo dosud nejsilnější aktivátor signálu mTOR. MaxxTOR je jediný přípravek, který kombinuje tyto klíčové složky ve správném a účinném množství. Bylo prokázáno, že vitamin D3 zvyšuje stimulační účinek leucinu a inzulinu na syntézu bílkovin.

Nutriční hodnoty v dávce MaxxTOR

 • Vitamín D3 (cholekalciferol) 1 000 IU 250% *DDD
 • Patentovaná receptura MaxxTOR : 3 300 mg Mediator®™  kyselina fosfatidová (750 mg kyseliny fosfatidové), L-leucin, beta-hydroxy-beta-metylbutyrát (HMB)

Upozornění pro uživatele MaxxTOR

Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla, těsně uzavřené. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při užívání přípravku zajistěte dostatečný denní příjem tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Testosteronové stimulanty
Hmotnost: 0.12 kg
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ne
Forma produktu: Kapsle
Značka: Max Muscle
Počet dávek v balení: 21
Dávkování: Užijte 6 kps 30 min. před těžkým tréninkem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MAX MUSCLE je dynamická americká značka s vynikajícím vývojovým týmem, která kromě výživy nabízí i kvalitní fitness oblečení. Prodejny značky MAX MUSCLE pokrývají celé USA a jejich zákazníci v nich vždy najdou kvalitu a funkčnost. 

Znáte značku sportovní výživy MAX MUSCLE?

Společnost MAX MUSCLE byla založena v roce 1990 a v současné době má v USA síť více než 300 prodejen. Společnost Max Muscle zahájila celostátní expanzi v roce 2004. U nás je nejznámějším doplňkem stravy této značky spalovač tuků - ThermX 120kps, dříve to byla řada Max Lean, která je částečně k dispozici i dnes. Dalšími vysoce ceněnými a oblíbenými produkty této značky jsou vitamíny a minerály, většinou s patentově chráněným složením, jako je Emusol, který je nejlépe vstřebatelným vitamínovým a minerálním bioformulí na trhu. Kromě toho přináší kvalitu v podobě předtréninkových stimulantů, jako je Full Blown extreme nebo kreatiny za přijatelné ceny. Špičkovou kvalitu si udržují také proteiny a gainery, jejichž cena však v poslední době vzrostla. Nejprodávanější glutamin je také od společnosti Mx Muscle. Značku s obrovským zázemím v USA doplňují časté návštěvy, včetně několika držitelů titulu Mr. Olympia. Jen málo značek doplňků stravy se může pochlubit více než 200 vlastními kamennými prodejnami (franšízami).

Co pro nás znamená značka sportovní výživy MAX MUSCLE

 • Především profesionalita
 • kvalitní výrobky
 • funkčnost
 • špička v mnoha ohledech
 • výrobci nejvýkonnějšího a nejprodávanějšího spalovače tuků u nás: ThermX
 • Vynikající příchutě
 • Vysoké výrobní standardy a certifikace kvality
 • Vynikající spolupráce

S jakými produkty máme nejlepší zkušenosti

 • ThermX - spalování tuků, hubnutí
 • Čistí&Lean - detoxikace organismu, hubnutí
 • Full Blown Extreme - FBX - předtréninková kreatinová pumpa
 • Amino MAX - aminokyseliny
 • Max Glutamin
 • Join Relief -. Kloubní výživa
 • Vit-a-Cell - tekutý multivitamín
 • MaxPRO - syrovátkový SUPERCENTRÁT s lahodnými příchutěmi
 • HIGH5 - protein s postupným uvolňováním, 5 zdrojů

Známí zákazníci v obchodě MAX MUSCLE: JAY CUTLER

PHILL HEATH a KAI GREENE proti MAX MUSCLE SPORT NUTRITION SHOP

.