📣 Novoroční akce pro domácí fitness zařízení ZDE

Max Muscle Všechny produkty

Max Muscle MaxxTOR, 126 kps

Max Muscle Všechny produkty

Max Muscle MaxxTOR, 126 kps

Vyprodané / Na objednávku

Max Muscle MaxxTOR je skutečně revoluční a inovativní doplněk stravy od společnosti Max Muscle, který obsahuje patentovanou složku Mediator® - kyselinu fosfatidovou.

1 579 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 120 g
Počet dávek v balení 21
Dávkování Užite 6 kps 30 min. pred ťažkým tréningom
Forma produktu Kapsule

Max Muscle MaxxTOR je skutečně revoluční a inovativní výživový doplněk od Max Muscle, který obsahuje patentovanou složku Mediator® kyselinu fosfatidovou, která prokazatelně zvyšuje syntézu svalových bílkovin, svalovou hmotu a sílu a zároveň stejně rychle snižuje množství tělesného tuku. 

Hlavní výhody přípravku Max Muscle MaxxTOR

  • Revoluční patentovaná funkční formule pro inhibici dráhy mTOR
  • Funkční plná dávka
  • Rychlá regenerace a regenerace svalů + výrazný nárůst síly
  • Dokonalé výsledky při těžkém silovém tréninku

Co je MediatorTM

Jedná se o klíčovou složku MaxxTOR -. Kyselina fosfatidová - kyselina fosfatidová. Kyselina fosfatidová je fosfolipid, který je hlavní strukturní složkou každé biologické membrány živého organismu. Je nejen základní stavební složkou buněčných membrán, ale plní také vnitrobuněčnou informační funkci, která reguluje metabolismus, příjem a výdej živin a toxinů.Pro podporu růstu svalů a také pro zvýšení síly prostřednictvím reakční dráhy známé jako mTOR je prokazatelně nezbytné fyzické cvičení (překonávání odporu). mTOR je vlastně signální dráha, která svým mechanismem podporuje růst svalů a patří mezi nejsilnější.Nedávné vědecké studie ukázaly, že speciální protein zvaný mTOR (target kinase of rapamycin u savců), je klíčem k budování svalů. Ztráta reaktivity dráhy mTOR vede k urychlenému stárnutí a předčasnému rozpadu buněk. Dodržování určitého životního stylu může podpořit a stabilizovat výkonnou signální dráhu mTOR.

Aktivovaná dráha mTOR způsobuje, že svalové buňky zvyšují syntézu bílkovin. To vede k hypertrofii kosterního svalstva. mTOR integruje genetické údaje o vnitrobuněčném stavu živin, energie a úrovni oxidačního stresu. Když se domnívá, že hladina energie je vysoká a svalové buňky jsou vystaveny stresu - aktivuje procesy, které umožňují buňce zotavit se a stát se odolnější.

mTOR je inhibován faktory, jako je inzulín, růstové faktory (IGF-1 a IGF-2), oxidační stres, přetížení svalovou prací a aminokyseliny, zejména BCAA. mTOR je součástí inzulínové dráhy, jejíž plná funkce závisí na zdravé citlivosti buněk na inzulín. Zvýšená hladina inzulínu v cirkulaci způsobí rychlé zvýšení mTOR. Když však lidé začnou ztrácet normální citlivost na inzulín, ztrácí schopnost účinně využívat mTOR. (Při trvalém příjmu sacharidů se citlivost na inzulín snižuje).

Enzymatický protein mTOR je hlavním regulátorem signální dráhy, která řídí růst kosterních svalů (svalovou hypertrofii). Výzkumné studie ukázaly, že zvýšená hladina PA (kyseliny fosfatidové) aktivuje signalizaci mTOR, která je vyvolána aktivací mechanické svalové zátěže (např. vzpírání, kulturistika). Navrhovaný mechanismus spočívá v tom, že PA se váže na signální dráhy řídící syntézu proteinů, které zahrnují fosforylaci klíčových enzymů stimulujících růst svalů, a aktivuje je.

Mediátor PA je registrovaná ochranná známka společnosti Chemi Nutra, chráněná patenty společnosti Chemi Nutra.

Co obsahuje MaxxTOR?

Složení vyvinuté výzkumným a vývojovým týmem společnosti Max Muscle Sport Nutrition zkombinovalo kyselinu fosfatidovou s dalšími důležitými synergickými složkami, včetně L-leucinu, beta-hydroxy-beta-metylbutyrátu (HMB) a vitaminu D3, aby poskytlo dosud nejsilnější aktivátor signálu mTOR. MaxxTOR je jediný přípravek, který kombinuje tyto klíčové složky ve správném a účinném množství. Bylo prokázáno, že vitamin D3 zvyšuje stimulační účinek leucinu a inzulinu na syntézu bílkovin.

Nutriční hodnoty v dávce MaxxTOR

  • Vitamín D3 (cholekalciferol) 1 000 IU 250% *ODD
  • Patentovaná receptura MaxxTOR : 3 300 mg
    Mediator®™  kyselina fosfatidová (750 mg kyseliny fosfatidové), L-leucin, beta-hydroxy-beta-metylbutyrát (HMB)
    Maxxtor_panel fitplus.png
Upozornění pro uživatele MaxxTOR
Vhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla, těsně uzavřené. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při užívání přípravku zajistěte dostatečný denní příjem tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 120 g
Počet dávek v balení 21
Dávkování Užite 6 kps 30 min. pred ťažkým tréningom
Forma produktu Kapsule

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.