Max Muscle Vit-Acell Liquid Multivitamin, 946 ml

Multivitamín All in One se zvýšenou absorpční schopností. VIT-ACELL™ je patentovaná forma vysoce účinných vitaminů, navíc bez cukru. Vyrobeno v USA společností Max Muscle.
Varianta:
Dostupnost Na skladě Na skladě Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 102630401 102630402 102630403 Zvolte variantu
730 Kč 730 Kč od 657 Kč –10 % –10 % - až –10 % 657 Kč 657 Kč 702,35 Kč od 657 Kč
Max Muscle Vit-Acell Liquid Multivitamin, 946 ml
Max Muscle Vit-Acell Liquid Multivitamin, 946 ml
730 Kč 730 Kč od 657 Kč –10 % –10 % - až –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Max Muscle Vit-Acell, 946 ml - EMUSOL® patentovaný tekutý vitamínový koncentrát

Co je Vit-Acell?

Vit-Acell je vysoce účinný a chutný způsob, jak pomoci splnit vaše denní nutriční požadavky, a to v tekuté formě. Vit-Acell obsahuje klíčové mikroživiny, antioxidanty a všech 13 základních vitamínů a více než 15 hlavních, stopových a ultrastopových minerálů a poskytuje přesně to, co vaše tělo potřebuje k podpoře optimálního zdraví a wellness, sportovního výkonu, regenerace a kondice. Pokud zdraví vede ke kondici, pak je Vit-Acell klíčovým doplňkem stravy. Vit-Acell je průkopníkem v oblasti suplementace více živin pomocí jedinečného složení a absorpčního systému EMUSOL®, který zlepšuje způsob, jakým přijímáme denní vitamíny, minerály a živiny. Díky patentovanému systému EMUSOL® vám Vit-Acell poskytuje vysokou účinnost a vynikající způsob konzumace mikroživin. Vit-Acell obsahuje více než 100 % denní hodnoty klíčových vitamínů, minerálů a živin, a proto je důležitý jako pevný výživový základ.

Co je EMUSOL®

Micellizační proces EMUSOL® umožňuje, aby se živiny rozpustné v tucích, jako jsou vitamíny A, E, D a beta-karoten, lépe vstřebávaly do těla. Toho je dosaženo procesem, který rozkládá buňky rozpustné v tucích na "micely" nebo kapičky rozpustné ve vodě, které se snáze vstřebávají. Díky tomu má tělo mnohem větší schopnost vstřebávat živiny dodané do těla tímto způsobem.Tekutá výživa - Emusol® Micellization je technologie používaná společností Biometics International ke zvýšení vstřebávání živin. Micelární technologie zvyšuje účinnost přípravku a umožňuje snížit celkovou dávku. Patentovaný proces micelizace Emusol zahrnuje vytvoření čirých vodných roztoků vitaminů rozpustných v tucích ve vysokých koncentracích. Výsledkem je vysoce stabilní vitaminový přípravek, který výrazně zvyšuje vstřebávání a asimilaci použitých živin.

VIT-ACELL™ obsahuje 2 g L-glycinu, aminokyseliny, která funguje jako neurotransmiter. Podporuje a udržuje růst svalů a podporuje zdravou hladinu růstového hormonu. Glukosamin sulfát v množství 520 miligramů v jedné dávce podporuje pružnost a zdravou strukturu kloubů. 

VIT-ACELL™  obsahuje také vybranou kombinaci rostlinných antioxidantů a prospěšných fytonutrientů pro celkové zdraví a podporu imunity. Mezi rostlinné antioxidanty patří extrakt ze zeleného čaje, acai berry, černého bezu, extrakt z hroznových jader a aceroly. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje vysokou koncentraci silných antioxidantů zvaných polyfenoly a katechiny. Extrakt ze zeleného čaje má nejvyšší koncentraci epigalokatechin galátu (EGCG). Acai Berry, černý bez, extrakt z hroznů a Acerola Berry jsou bohatým zdrojem antokyanů, což je druh flavonoidního antioxidantu, který podporuje celkové zdraví. Cholin a inositol patří do skupiny vitaminů B a jsou nezbytnými složkami buněčných membrán a neurotransmiterů, které podporují zdraví mozkových buněk a funkci neurotransmise. 

VIT-ACELL™  je koncentrát v tekuté formě, který se snadno používá a skvěle chutná. Tekutá forma se vstřebává rychleji než tablety nebo prášky. A co je nejlepší, Vit-Acell neobsahuje cukr. 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

DÁVKOVÁNÍ

Před použitím dobře promíchejte. Užívejte 2 polévkové lžíce denně jako doplněk stravy. Lze jej rozmíchat ve vodě, džusu nebo jiném nápoji.

Složení

Reference a studie:

International Clinical Nutrition Review, Parris M Kidd Ph D a Wolfgang Huber Ph D 241 | Russell Jaffe M D Ph D 265 | The Vegetarian Times, strana 86,93 | červen 1997Physicians' Desk Reference for Nonprescription Drugs | Medical Economics Data Production, 1993, MichiganNew Age Journal, Volume 7  |  Rising Star Associates, 1990

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Multivitamíny
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ne
Forma produktu: Tekutý koncentrát
Značka: Max Muscle
Počet dávek v balení: 31
Dávkování: 30ml - 1x denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MAX MUSCLE je dynamická americká značka s vynikajícím vývojovým týmem, která kromě výživy nabízí i kvalitní fitness oblečení. Prodejny značky MAX MUSCLE pokrývají celé USA a jejich zákazníci v nich vždy najdou kvalitu a funkčnost. 

Znáte značku sportovní výživy MAX MUSCLE?

Společnost MAX MUSCLE byla založena v roce 1990 a v současné době má v USA síť více než 300 prodejen. Společnost Max Muscle zahájila celostátní expanzi v roce 2004. U nás je nejznámějším doplňkem stravy této značky spalovač tuků - ThermX 120kps, dříve to byla řada Max Lean, která je částečně k dispozici i dnes. Dalšími vysoce ceněnými a oblíbenými produkty této značky jsou vitamíny a minerály, většinou s patentově chráněným složením, jako je Emusol, který je nejlépe vstřebatelným vitamínovým a minerálním bioformulí na trhu. Kromě toho přináší kvalitu v podobě předtréninkových stimulantů, jako je Full Blown extreme nebo kreatiny za přijatelné ceny. Špičkovou kvalitu si udržují také proteiny a gainery, jejichž cena však v poslední době vzrostla. Nejprodávanější glutamin je také od společnosti Mx Muscle. Značku s obrovským zázemím v USA doplňují časté návštěvy, včetně několika držitelů titulu Mr. Olympia. Jen málo značek doplňků stravy se může pochlubit více než 200 vlastními kamennými prodejnami (franšízami).

Co pro nás znamená značka sportovní výživy MAX MUSCLE

 • Především profesionalita
 • kvalitní výrobky
 • funkčnost
 • špička v mnoha ohledech
 • výrobci nejvýkonnějšího a nejprodávanějšího spalovače tuků u nás: ThermX
 • Vynikající příchutě
 • Vysoké výrobní standardy a certifikace kvality
 • Vynikající spolupráce

S jakými produkty máme nejlepší zkušenosti

 • ThermX - spalování tuků, hubnutí
 • Čistí&Lean - detoxikace organismu, hubnutí
 • Full Blown Extreme - FBX - předtréninková kreatinová pumpa
 • Amino MAX - aminokyseliny
 • Max Glutamin
 • Join Relief -. Kloubní výživa
 • Vit-a-Cell - tekutý multivitamín
 • MaxPRO - syrovátkový SUPERCENTRÁT s lahodnými příchutěmi
 • HIGH5 - protein s postupným uvolňováním, 5 zdrojů

Známí zákazníci v obchodě MAX MUSCLE: JAY CUTLER

PHILL HEATH a KAI GREENE proti MAX MUSCLE SPORT NUTRITION SHOP

.