🔥 Nakupuj v BLACK FRIDAY zde 🔥

Max Muscle Všechny produkty

Max Muscle Vit-Acell Liquid Multivitamin, 946 ml

Max Muscle Všechny produkty

Max Muscle Vit-Acell Liquid Multivitamin, 946 ml

Vyprodané / Na objednávku

Multivitamín All in One se zvýšenou absorpční schopností. VIT-ACELL™ je patentovaná forma vysoce účinných vitaminů, navíc bez cukru. Vyrobeno v USA společností Max Muscle.

729 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 950 g
Příchuť - varianty raspberry lemonade
Forma produktu Tekutý koncentrát
Dávkování 30ml - 1x denne
Počet dávek v balení 31

Max Muscle Vit-Acell, 946 ml - EMUSOL® patentovaný tekutý vitamínový koncentrát

Co je Vit-Acell?

Vit-Acell je vysoce účinný a chutný způsob, jak pomoci splnit vaše denní nutriční požadavky, a to v tekuté formě. Vit-Acell obsahuje klíčové mikroživiny, antioxidanty a všech 13 základních vitamínů a více než 15 hlavních, stopových a ultrastopových minerálů a poskytuje přesně to, co vaše tělo potřebuje k podpoře optimálního zdraví a wellness, sportovního výkonu, regenerace a kondice. Pokud zdraví vede ke kondici, pak je Vit-Acell klíčovým doplňkem stravy. Vit-Acell je průkopníkem v oblasti suplementace více živin pomocí jedinečného složení a absorpčního systému EMUSOL®, který zlepšuje způsob, jakým přijímáme denní vitamíny, minerály a živiny. Díky patentovanému systému EMUSOL® vám Vit-Acell poskytuje vysokou účinnost a vynikající způsob konzumace mikroživin. Vit-Acell obsahuje více než 100 % denní hodnoty klíčových vitamínů, minerálů a živin, a proto je důležitý jako pevný výživový základ.

Co je EMUSOL®

Micellizační proces EMUSOL® umožňuje, aby se živiny rozpustné v tucích, jako jsou vitamíny A, E, D a beta-karoten, lépe vstřebávaly do těla. Toho je dosaženo procesem, který rozkládá buňky rozpustné v tucích na "micely" nebo kapičky rozpustné ve vodě, které se snáze vstřebávají. Díky tomu má tělo mnohem větší schopnost vstřebávat živiny dodané do těla tímto způsobem.Tekutá výživa - Emusol® Micellization je technologie používaná společností Biometics International ke zvýšení vstřebávání živin. Micelární technologie zvyšuje účinnost přípravku a umožňuje snížit celkovou dávku. Patentovaný proces micelizace Emusol zahrnuje vytvoření čirých vodných roztoků vitaminů rozpustných v tucích ve vysokých koncentracích. Výsledkem je vysoce stabilní vitaminový přípravek, který výrazně zvyšuje vstřebávání a asimilaci použitých živin.

VIT-ACELL™ obsahuje 2 g L-glycinu, aminokyseliny, která funguje jako neurotransmiter. Podporuje a udržuje růst svalů a podporuje zdravou hladinu růstového hormonu. Glukosamin sulfát v množství 520 miligramů v jedné dávce podporuje pružnost a zdravou strukturu kloubů. 

VIT-ACELL™  obsahuje také vybranou kombinaci rostlinných antioxidantů a prospěšných fytonutrientů pro celkové zdraví a podporu imunity. Mezi rostlinné antioxidanty patří extrakt ze zeleného čaje, acai berry, černého bezu, extrakt z hroznových jader a aceroly. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje vysokou koncentraci silných antioxidantů zvaných polyfenoly a katechiny. Extrakt ze zeleného čaje má nejvyšší koncentraci epigalokatechin galátu (EGCG). Acai Berry, černý bez, extrakt z hroznů a Acerola Berry jsou bohatým zdrojem antokyanů, což je druh flavonoidního antioxidantu, který podporuje celkové zdraví. Cholin a inositol patří do skupiny vitaminů B a jsou nezbytnými složkami buněčných membrán a neurotransmiterů, které podporují zdraví mozkových buněk a funkci neurotransmise. 

VIT-ACELL™  je koncentrát v tekuté formě, který se snadno používá a skvěle chutná. Tekutá forma se vstřebává rychleji než tablety nebo prášky. A co je nejlepší, Vit-Acell neobsahuje cukr. 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

DÁVKOVÁNÍ

Před použitím dobře promíchejte. Užívejte 2 polévkové lžíce denně jako doplněk stravy. Lze jej rozmíchat ve vodě, džusu nebo jiném nápoji.

Složení

Reference a studie:

International Clinical Nutrition Review, Parris M Kidd Ph D a Wolfgang Huber Ph D 241 | Russell Jaffe M D Ph D 265 | The Vegetarian Times, strana 86,93 | červen 1997Physicians' Desk Reference for Nonprescription Drugs | Medical Economics Data Production, 1993, MichiganNew Age Journal, Volume 7  |  Rising Star Associates, 1990

.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 950 g
Příchuť - varianty raspberry lemonade
Forma produktu Tekutý koncentrát
Dávkování 30ml - 1x denne
Počet dávek v balení 31

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše