Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 2000 g

Hydrobeef® Nanox je kompletní protein, který je vyroben z čistě přírodní hovězí suroviny bez přidaných hormonů.
Varianta:
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 114820901
2 160 Kč –9 % 1 959 Kč
Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 2000 g
Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 2000 g
2 160 Kč –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Hydrobeef® Nanox

 je kompletní protein, který je vyroben ze zcela přírodní hovězí suroviny bez přídavku hormonů. Ve výrobním procesu se nepoužívají žádné chemikálie, pouze kombinace tlaku a vysoké teploty pro dosažení optimální hydrolýzy suroviny. CARNILOX® tak poskytuje neporušené důležité nutriční složky, peptidy, aminokyseliny, nukleotidové frakce, vitamíny a minerály. Má vynikající stravitelnost, rozpustnost a vstřebatelnost díky pečlivě sledovanému výrobnímu procesu.

Surovina, hovězí protein,  obsahuje   97 % bílkovin, málo kalorií, tuku, cholesterolu a sodíku a žádné sacharidy. Poměr bílkovin k dusíkatým látkám je vyšší než 100, což je vynikající hodnota. Je to lehce stravitelný protein - dokonce lepší než syrovátkový protein! Díky technologii ochucování je Nanox schopen i z této suroviny vytvořit dobře ochucený a chutný produkt.

CARNILOX 

 je ve formě peptidů s různou molekulovou hmotností - tj. přibližně 15 % má molekulovou hmotnost 6000 Da*, 55 % produktu je v rozmezí 3000 Da* a 30 % je ve formě "superpeptidu" s molekulovou hmotností 500 Da* nebo méně. *Da - Dalton - jednotka molekulové hmotnosti

S menšími "předštěpenými" superpeptidy je kritická fáze po tréninku překonána rychleji. To je způsobeno tím, že  bílkoviny se již nemusí rozkládat na menší molekuly a dusíková rovnováha je dosažena za kratší dobu. To umožňuje rychlejší regeneraci poškozených svalů i efektivnější svalovou hypertrofii během anabolické růstové fáze.

Díky o 30 % menšímu množství "předštěpených" superpeptidů lze v období po cvičení rychleji dosáhnout pozitivní dusíkové bilance. To pak umožňuje rychlejší zotavení. Načasování doplnění živin po tréninku je důležité. Anabolická fáze nastává po cvičení za méně než 60 minut a zahajuje obnovu poškozených svalů a také doplňování zásob glykogenu.Díky "předštěpeným" superpeptidům se rychleji dosáhne pozitivní dusíkové bilance  a to se projeví  v dřívější regeneraci a budování svalů.

CARNILOX  také poskytuje větvené aminokyseliny (BCAA), které jsou klíčové pro růst svalů. CARNILOX má typický profil BCAA, který slouží jako rychlý zdroj energie během cvičení, protože se okysličují v kosterním svalstvu na rozdíl od jater. Užívání přípravku CARNILOX před (nebo i během) cvičením  nejenže dodává potřebnou buněčnou energii, ale může pomoci zabránit  poškození svalů. Tím se dosáhne rychlejší regenerace po cvičení. CARNILOX je vynikajícím anabolickým prostředím pro svaly. Jedná se o klíčový systém dodávky a zdroj dusíku, který umožňuje efektivní růst svalové hmoty. Složení:příchuť belgická čokoláda: hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát  (Hydrobeef®); kakaový prášek 13-12 %; sušená smetana (mléko); čokoládové aroma; zahušťovadlo: guma guar; sladidlo: sukralóza, acesulfam K, chlorid sodný.Nutriční hodnoty:

Alanin 7.461 g

Arginin 6,220 g

Kyselina asparagová 5,225 g

Cystein 0,120 g

Kyselina glutamová 9,107 g

Glycin 17.168 g

Histidin 0,859 g

Tryptofan 0,206 g

Isoleucin 1,574 g

Leucin 3,247 g

Lyzin 3,287 g

Methionin 0.759 g

Fenylalanin 2,159 g

Prolin 9,225 g

Serin 2,806 g

Treonin 1,820 g

Tyrosin 1,238 g

Valin 2.613 g  

Nutriční hodnoty 30 g100 g:

Energie 117,3 kcal/ 496,2 kj 390,9 kcal/ 1,654 kj
Sacharidy 0,768 g 2.562 g -z toho cukr 0,095 g 0,318 g
Bílkoviny 25,177 g 83,924 g
Tuky 1,149 g 3,830 g
-z toho nenasycené mastné kyseliny 0,492 g 1.641 g
Vláknina 1,574 g 5,248 g
Sodík 0,434 g 1,447 g  

Doplňkové parametry

Kategorie: Hovězí proteiny
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Prášek
Vegan: Ne
Počet dávek v balení: 66
Dávkování: 30g 1 až 2 x denne, podľa potreby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NANOX INTERNATIONAL

byla založena v roce 2007 odborníky s dlouholetými zkušenostmi ve farmaceutickém oboru. 

Se znalostmi silného a obětavého týmu byly v roce 2008 uvedeny na trh první 3 výrobky v prvních 5 zemích.

Sortiment v současné době zahrnuje nejméně 30 výrobků, které jsou přednostně určeny pro intenzivní sportovce, ale také pro spotřebitele, kteří usilují o zdravý životní styl. NANOX má v současné době pevné zastoupení ve více než 40 zemích světa a lze jej považovat za prvotřídní produktovou řadu špičkových výrobků vyráběných v Evropě.

Vývoj a kvalita výrobků NANOX

Všechny výrobky NANOX jsou notifikovány v Evropském společenství a vyhovují nejnovějším předpisům pro potraviny a doplňky stravy, které jsou platné v EU. NANOX pravidelně provádí kompletní audity kvality svých výrobních jednotek, aby zajistil plné uplatňování předpisů HACCP a dokonce i dodržování přísných norem SVP pro farmaceutickou výrobu. 

Všechny doplňky stravy NANOX jsou vysoce inovativní a často jsou podloženy renomovanými klinickými studiemi.

Na rozdíl od mnoha konkurenčních značek nepoužívá NANOX levná plnidla a/nebo přísady. U svých syrovátkových výrobků nabízí společnost NANOX spotřebitelům Záruku kvality VOLAC. Filozofií společnosti je zůstat věrni svým základním ideálům, kterými jsou poctivost, hodnota, inovace a dokonalost.

Ať už společnost Nanox nutraceuticals představí nový spalovač tuků, nový produkt pro budování svalové hmoty nebo nové proteinové příchutě. Naše cíle zůstávají stejné... vyrábět nejlepší výrobky za nejlepší cenu dostupné na trhu. Nanox Nutriceuticals nastavuje standard pro originální produkty, které skutečně fungují.

Děkujeme za váš zájem. Upřímně doufáme, že najdete to, co hledáte.