Naše značky

Naše značkyNaše značky

TrendySport
TrendySport

Trendy rohožkám lze snadno důvěřovat, jsou protiskluzové, odolné proti zápachu, příjemné na dotek a trendy! Balanční podložky a stabilizační pomůcky jsou nejen přesné, robustní, ale také krásné.

Body Attack
Body Attack

Od roku 1994 společnost Body Attack vyvíjí a vyrábí sportovní výživu pro budování svalů, regeneraci, fitness, vytrvalostní sporty, dietu a zdraví.

Koliba
Koliba

Mlékárna KOLIBA v Hriňové byla založena v roce 1993. Od roku 2015 se mlékárna podílí také na výrobě pravých slovenských bílkovin nejvyšší kvality.

Polar
Polar

Společnost Polar patří ke světové špičce ve výrobě měřičů srdečního tepu a technologií, které pomáhají měřit výkony sportovců.

Nebbia
Nebbia

Vznik značky Nebbia se datuje do roku 1997, kdy byla vytvořena první kolekce sestávající ze čtyř modelů. Svým designem, střihem a zpracováním splňuje požadavky tvrdě trénujících kulturistů.

TriggerPoint
TriggerPoint

Trigger Point Therapy je světovou jedničkou v masáži na míru. Výrobky této značky se prodávají v 85 zemích světa. Produkty Trigger Point používá mnoho předních sportovců a sportovních týmů po celém světě. Trigger Point pomáhá zlepšit přípravu sportovců, jejich sportovní výkon a regeneraci.

VPLab
VPLab

VPLab je evropská značka doplňků stravy, která nabízí tradiční kvalitu a nejnovější vědecké inovace. Produkty VPLab jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální potřeby zákazníků s různými cíli a intenzitou cvičení. Výborně se hodí pro amatérské i profesionální sportovce.

Strength Shop
Strength Shop

Společnost Strengthshop byla založena v roce 2008 ve Velké Británii a specializuje se na produkty pro silové sportovce, powerliftery, vzpěrače nebo funkční silový trénink.

MX Select
MX Select

Řada MX SELECT patří společnosti First Degree Fitness se sídlem v Austrálii. Kombinuje inovace v oblasti cvičení s volnými váhami a bezkonkurenční minimalistický design, který představuje skvělou volbu pro domácí cvičení. Jejich jedinečné patenty umožňují bezproblémové cvičení s nastavitelnými jednoručními i obouručními činkami, které jsou stylové a kompaktní.

Kompava
Kompava

Kompava je slovenský výrobce doplňků stravy, jehož cílem je pomoci vám žít zdravě, zvýšit výkonnost sportovců, účinně regulovat tělesnou hmotnost nebo dosáhnout kvalitní svalové hmoty.

APUS sports
APUS sports

Společnost APUS sports vyrábí kvalitní cvičební vybavení a cvičební pomůcky, jako jsou činky, kettlebelly nebo podložky.

NAMEDSPORT
NAMEDSPORT

Italská společnost NAMED, založená v roce 1988, se zrodila z vášně pro sport a třicetiletých zkušeností v oblasti sportu a léčiv.

Sveltus
Sveltus

Francouzský výrobce fitness příslušenství pro cvičení, tvůrce náramku ElastiBand.

VPLab nutrition
VPLab nutrition

VPLab je evropská značka doplňků stravy, která nabízí tradiční kvalitu a nejnovější vědecké inovace. Produkty VPLab jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální potřeby zákazníků s různými cíli a intenzitou cvičení. Výborně se hodí pro amatérské i profesionální sportovce.

Life Fitness
Life Fitness

Dopřejte si nejlepší fitness stroje Life Fitness. Běžecké pásy, eliptické trenažéry a rotopedy od světové jedničky v oblasti fitness přímo u vás doma.

Hammer Strength
Hammer Strength

Posilovací stroje HAMMER STRENGTH jsou nejoblíbenější posilovací stroje na světě. Pokud si myslíte, že tyto posilovací stroje přilákají do vašeho fitness centra více lidí, máte pravdu.

Body Solid
Body Solid

Domácí a komerční fitness zařízení. Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácího fitness vybavení na světě.

NordicTrack
NordicTrack

Americká značka NordicTrack symbolizuje nejvyšší kategorii domácích fitness zařízení. Běžecké pásy, eliptické trenažéry a rotopedy získaly mnoho patentů.

Pro-Form
Pro-Form

Střední a vyšší kategorie domácího fitness vybavení od největšího výrobce ICON. Proform je víc než jen značka. Pro-Form je trenér, závodník, inženýr, fanoušek a spoluhráč.

Harbinger
Harbinger

Harbinger fitness doplňky stravy je světovou špičkou! Společnost Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy.

Pavigym
Pavigym

Podlahy Pavigym si pro stálou spolupráci vybírají takové světové značky, jako je Life Fitness, organizátoři různých světových akcí, jako jsou olympijské hry, mistrovství světa v různých bojových uměních atd.

Nutrend
Nutrend

Nejprogresivnější český výrobce sportovní výživy. Společnost Nutrend se během své dvacetileté historie stala lídrem na českém trhu s výživou a doplňky stravy. Výrobní zařízení společnosti Nutrend nemají konkurenci.

FIT PLUS
FIT PLUS

Společnost FIT PLUS s více než dvacetiletou tradicí na českém a slovenském trhu je zárukou kvality a zkušeností v oblasti projektování fitness center a prodeje doplňků stravy a fitness.

Muscle&Fitness
Muscle&Fitness

Světově proslulý časopis o fitness a kulturistice ve společném česko-slovenském vydání. Muscle & Fitness motivuje, inspiruje a vzdělává lidi ve všech oblastech fitness.

Katsudo
Katsudo

Domácí výrobce kvalitního příslušenství BUDO. Více než 20 let zkušeností ve výrobě. Katsudo má bohatou tradici a nabízí široký výběr pro karate, judo, box nebo taekwondo.

VPX
VPX

Společnost VPX Sport Nutrition vyrábí doplňky sportovní výživy a nápoje zvyšující výkonnost.

Aone
Aone

Funkčnost je nejdůležitější! Značka, které se vyplatí věřit, výrobky, které vás jistě zaujmou svým účinkem, ceny, které nepotřebují komentář.

Max Muscle
Max Muscle

MAX MUSCLE je dynamická americká značka s vynikajícím vývojovým týmem, která kromě výživy nabízí také kvalitní fitness oblečení. Prodejny značky MAX MUSCLE pokrývají celé USA a jejich zákazníci zde vždy najdou kvalitu, funkčnost a profesionalitu, stejně jako vy.

Stacker2
Stacker2

Americká farmaceutická společnost NVE Pharmaceuticals distribuuje doplňky stravy do více než 50 zemí světa na více než 250 000 prodejních míst.

WEIDER Victory Endurance
WEIDER Victory Endurance

Značka Joe Weider Victory Endurance je dílčí značkou WEIDER, která se zaměřuje především na vytrvalostní sportovce. Její portfolio zahrnuje produkty, které pomáhají před cvičením, během něj i po něm. Nabízí širokou škálu izotonických nápojů, energetických gelů, regeneračních produktů nebo klasických doplňků pro každého, jako jsou proteiny nebo BCAA.

Olimp
Olimp

Nejdynamičtější středoevropská společnost v oblasti sportovní výživy. Společnost OLIMP Laboratories byla založena v roce 1990 a dnes je jedním z nejvýznamnějších výrobců doplňků sportovní výživy v Evropě.

WEIDER
WEIDER

Doplňky stravy WEIDER patří mezi nejznámější ve světě kulturistiky a fitness.

Nanox Nutraceuticals
Nanox Nutraceuticals

Společnost NANOX má nyní pevné zastoupení ve více než 40 zemích světa a lze ji považovat za prémiovou řadu špičkových produktů vyráběných v Evropě.

Lifefit
Lifefit

Kovové nakládací jednoručky a další příslušenství pro cvičení

ELEIKO
ELEIKO

Eleiko je švédská společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává vzpěračské a posilovací vybavení.

TheraBand
TheraBand

Před více než 40 lety byla společnost TheraBand průkopníkem v používání elastických odporových výrobků s původním plochým odporovým pásem a odpovídajícím systémem progresivního odporu.

PowerBlock
PowerBlock

Společnost PowerBlock byla založena v roce 1991 designéry specializovaných fitness zařízení, kteří se spřátelili při navrhování zařízení pro několik společností včetně Parabody a Cybex.

CannaCare
CannaCare

Společnost CannaCare je středoevropským lídrem ve výzkumu a výrobě produktů s vysokým obsahem kanabinoidů (CBD) pro podporu fyzického a duševního zdraví.

Optimum Nutrition
Optimum Nutrition

Optimum Nutrition je jednou z nejlépe hodnocených společností, pokud jde o výrobu bílkovin.

Probrands
Probrands

 

Sonrisas
Sonrisas

Posílení svalů, těla a imunity

SKLZ
SKLZ

SKLZ je váš tréninkový partner s inovativními nástroji, které synchronizují vaše tělo s mozkem. Každý den trénujte, abyste byli silnější, chytřejší a rychlejší.

Tunturi
Tunturi

Fitness vybavení Tunturi pro každodenní použití. Domácí a profesionální fitness stroje. Ciťte se lépe každý den s fitness stroji Tunturi.