NordicTrack Commercial 1750 Běžecký pás

Výkonný skládací běžecký pás s maximální rychlostí 19 km/h, nastavitelným sklonem a 14" HD tréninkovou konzolí.

Dostupnost Na dopyt
Možnosti doručení
Kód: /NTL17124-INT
59 990 Kč
NordicTrack Commercial 1750 Běžecký pás
30248 13 nordictrack commercial 1750 treadmill bezecky pas2
Tip

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Běžecký pás NordicTrack Commercial 1750 - model 2024

Model 1750 nabízí uživateli náročný domácí trénink s maximální rychlostí 19 km/h a nastavením sklonu od -3 % do 12 %. Domácí běžecký pás představuje fantastický způsob, jak zvýšit kardio kondici. Běžecký pás, jeden z nejklasičtějších a nejzákladnějších kusů tělocvičného vybavení, umožňuje běhat v pohodlí domova nebo jiného vnitřního prostředí. To je velká výhoda, když počasí ztěžuje nebo znepříjemňuje běhání venku. Je také skvělý pro výběr přesně toho správného tréninku pro vaše potřeby, ať už jde o běh ve stylu HIIT, vytrvalostní nebo regenerační běh. Díky variabilnímu sklonu a rychlosti trenažéru 1750 máte svůj trénink plně pod kontrolou.

 

KONZOLA TRÉNINKOVÉHO PÁSU 1750

Uživatelé se mohou motivovat a bavit pomocí integrované, 14" tréninkové konzole s HD rozlišením. Budete moci sledovat statistiky tréninku v reálném čase, jako je ujetá vzdálenost, rychlost, spálené kalorie a další údaje, a také budete moci sledovat svůj pokrok v čase. Součástí 14" obrazovky jsou dva vestavěné 2" reproduktory, které produkují čistý zvuk. Obrazovku lze naklápět a otáčet, aby vyhovovala různým výškám a preferencím uživatele, a dokonce ji lze zcela otočit a používat pro jiné tréninky, například jógu nebo posilování, které jsou k dispozici prostřednictvím virtuální tréninkové služby iFIT (vyžaduje předplatné).

 

SKLADOVÁNÍ pásu

Model 1750 je výkonný a přizpůsobivý, kombinuje vysokou maximální rychlost a prostorově úspornou technologii skládání v dokonalé kombinaci kvality a pohodlí. Maximální rychlost 19 km/h a variabilní sklon od -3 % do 12 % umožňují náročný trénink i těm nejpokročilejším uživatelům a zároveň poskytují řadu možných tréninků. Můžete absolvovat náročné vysokorychlostní běhy, tréninky HIIT, běhy do kopce nebo můžete snížit rychlost či sklon a umožnit tak regeneraci či ochlazení. Trenažér 1750 má motor o výkonu 3,5 koňských sil, který unese až 135 kg hmotnosti uživatele. Kromě vhodnosti pro náročné tréninky a různé typy uživatelů je běžecký pás dobře vybaven i pro domácí uživatele. Jeho mechanizovaná skládací technologie pomáhá šetřit místo, když se nepoužívá, a vestavěná transportní kolečka usnadňují přesun trenažéru 1750. Tato kombinace špičkové funkčnosti s výkonným motorem a 14" HD monitorem kompatibilním s iFIT a přizpůsobivého, pohodlného designu s elegantním skládacím rámem a vestavěnými transportními kolečky činí z běžeckého pásu NordicTrack 1750 V24 skutečný všestranný běžecký stroj.

 

NASTAVENÍ BĚŽECKÉHO PÁSU

Uživatelé mohou snadno nastavit rychlost a sklon pomocí jednodotykových tlačítek, která jsou pohodlně umístěna na konzole. K dispozici jsou specifická číselná tlačítka pro nastavení sklonu a rychlosti a také tlačítka pro rychlé nastavení +/- pro obě možnosti, takže můžete snadno měnit trénink na cestách. Konzolu HD můžete naklápět a otáčet tak, aby vyhovovala vaší výšce a stylu běhu, nebo ji dokonce přizpůsobit externím tréninkům usnadněným systémem iFIT, například tréninku s činkami. Běžecký pás má velkorysé rozměry 51 cm x 152 cm, které vyhovují široké škále délek kroků. Kompatibilita se systémem iFIT znamená, že v rámci určitých řízených tréninků lze automaticky upravovat sklon a rychlost podle požadavků dané lekce, což pomáhá vašemu virtuálnímu trenérovi tlačit vás k dosažení vašich fitness cílů.

 

KOMPATIBILITA PÁSŮ NORDICTRACK S IFITEM

iFIT je fantastický způsob, jak podpořit vaši fitness cestu. Jeho široká nabídka tréninků pod vedením trenéra vám pomůže posunout se na vyšší úroveň. Virtuální trenéři vás provedou tréninky různých typů a úrovní obtížnosti. Trenéři pak mohou na dálku měnit rychlost a sklon tak, aby odpovídaly vašemu plánovanému tréninku. Denně budete moci dostávat personalizované tréninky přizpůsobené vašim potřebám a fitness cílům. Své pokroky můžete sledovat v průběhu času pomocí podrobných, personalizovaných statistik tréninku. Technologie ActivePulse™ umožňuje trenažéru 1750 automaticky upravovat rychlost a sklon tak, aby se udržoval v cílové zóně tepové frekvence (vyžaduje snímač tepové frekvence SmartBeat™ - prodává se samostatně). Technologie AutoAdjust™ usnadňuje skutečně pohlcující trénink, protože při sledování tréninku s externím průvodcem běžecký stroj upravuje sklon a klesání tak, aby odpovídaly terénu virtuální trasy. Kromě těchto venkovních tréninků s průvodcem umožňuje funkce Google Maps uživateli jednoduše vybrat místo a vydat se na vlastní běh. Austrálie, Egypt, Indie - trénujte, kdekoli chcete, a to z pohodlí domácí posilovny nebo fitness studia.

Běžecký pás NordicTrack 1750 V24 se dodává s 30denní zkušební verzí aplikace iFIT, takže první měsíc můžete tuto úžasnou tréninkovou aplikaci vyzkoušet zdarma. Po skončení zkušební verze je nutné si ji předplatit.

 

iFIT využití na běhacím páse

iFIT je online fitness trenér a cvičební aplikace, která vám umožní přístup k tisícům domácích tréninků vedených špičkovými fitness trenéry. Vytvořte si osobní tréninkový plán, pomocí našeho fitness trackeru sledujte své pokroky a získejte kondici doma!

 

Značka: NordicTrack.

SKU CVTM4945MPN NTL17124-INT

Hmotnost 109 kg

Maximální hmotnost uživatele 135 kg

Rozměry v otevřeném stavu 199x90x162 cm (DxŠxV)

Rozměry ve složeném stavu 86x90x172cm (DxŠxV)

Rozsah rychlosti 0 - 19 km/hSklon (%) -3 - 12

Pojezdová plocha 152 cm x 51 cm

Zpětná vazba na displeji

Rychlost

Vzdálenost

Tempo

Kalorie

Puls

Čas

Přepravní kola

iFIT IFIT Android 5.0+

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Hmotnost: 102 kg
Běhací plocha: 152 x 51 cm
Nosnost: 135 kg
Rozměry (dxšxv): 199x90x162cm
Sklon: (%) -3 - 12
Transportní kola: ano
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: NordicTrack

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje nejvyšší kategorii domácích fitness zařízení. Běžecké pásy, eliptické trenažéry a rotopedy získaly mnoho patentů. NordicTrack je symbolem pro sportovce a fitness nadšence, díky němuž se můžete "připravit na dobrodružství", ať už je jakékoliv.

Připravte se na dobrodružství.