NordicTrack Commercial Studio 22i Cyklotrenažér

Spinningový trenažér pro domácnost s působivou obrazovkou

Dostupnost Na dopyt
Možnosti doručení
Kód: /NTEX02422-INT
74 990 Kč –13 % 64 990 Kč
NordicTrack Commercial Studio 22i Cyklotrenažér
nordictrack commercial studio 22i cyklotrenazer
Novinka
74 990 Kč –13 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

NordicTrack Commercial S22i Studio Cycle, stacionární cyklotrenažér model 2024

Se studiovým trenažérem Commercial S22i přináší společnost NordicTrack na přeplněný trh s indoor cyclingem něco jedinečného. Jedinečný nastavitelný sklon v rozmezí +20 až -10 %, funkce AutoAdjust pro nastavení odporu a sklonu a integrace s aplikací iFit prostřednictvím 22palcového dotykového displeje poskytují pohlcující zážitek, který simuluje jízdu v reálném světě.

iFit zahrnuje spoustu studiových lekcí, ale vrcholem jsou vyhlídkové jízdy pod vedením trenéra, které se konají na krásných místech po celém světě. Toto kolo je samozřejmě vybaveno také funkcemi, jako jsou činky, držáky na láhve a nastavitelný ventilátor, které dále zvyšují uživatelský zážitek. I když jsme se setkali s některými problémy s připojením a nakonec je vyřešili, máme pocit, že toto kolo je skvělou volbou pro uživatele, kteří chtějí něco jiného, než co nabízí konkurence zaměřená na studio.

DŮVODY PRO KOUPI

  • Aplikace IFit
  • Nastavitelný sklon
  • Automatické nastavení odporu a sklonu
  • Úzký Q-faktor
  • Nabídka funkcí
  • Otočný dotykový displej

Společnost NordicTrack má na trhu s domácími fitness trenažéry dlouhou historii a v současné době vyrábí mnohem více než jen své původní běžecké trenažéry, i když ty stále vyrábí také. Komerční model S22i Studio je jedním z jejich špičkových rotopedů, který se od konkurence odlišuje některými jedinečnými funkcemi a aplikací iFit. iFit je odklonem od cvičení zaměřeného spíše na studio, které nabízejí ostatní aplikace, a nabízí simulovanou jízdu venku a pohlcující zážitek. Model S22i má navíc nastavitelný sklon a pokles spolu s funkcí AutoAdjust, která automaticky mění odpor a sklon podle tréninku a trenažéru, který sledujete. Zatímco ostatní připojená kola jsou zaměřena spíše na studiové lekce, NordicTrack je osvěžujícím způsobem odlišný.

Kvalita cvičení na Studio 22 Cyklotrenažéru

NordicTrack S22i je vysoce kvalitní spinningové kolo, které poskytuje zážitek z jízdy na kole ve studiové kvalitě. Má velký rozsah plynulého a tichého magnetického odporu, 32kilový zátěžový setrvačník a jedinečnou funkci náklonu a poklesu, která simuluje jízdu v reálném světě. Připojené rotoped samozřejmě není nic bez aplikace a iFit je jednou z našich nejoblíbenějších.


Nový design konzoly
Oboustranné pedály s SPD klipy na prsty a
řemínky
Vylepšené sedadlo
Prémiové duální 2" reproduktory

 

Studio 22i je kvalitní kolo, které vypadá, jako by patřilo do spinningového studia nebo komerční posilovny. Působí robustním a robustním dojmem a je poměrně stabilní, ať už sedíte a točíte se, nebo jste ze sedla a zdoláváte stoupání. Vzhledem k mechanice nastavitelného sklonu/poklesu má kolo malou boční vůli, která je patrná při jízdě nahoru ze sedla. Tento pohyb je poměrně nepatrný a nijak neovlivňuje výkon kola ani jeho celkovou stabilitu. Má 24 úrovní SMR (Silent Magnetic Resistance), které poskytují široký rozsah odporu vhodný pro všechny úrovně kondice. Jedinou nevýhodou menšího počtu úrovní je, že skoky mezi nimi jsou větší než u modelů s více úrovněmi. Model S22i má také jedinečnou možnost nastavení sklonu až do 20 % a poklesu až do -10 %, což simuluje skutečnou jízdu a napodobuje terén podle programu, který sledujete. Navíc se odpor i sklon automaticky přizpůsobují podle terénu a trenažéru díky funkci AutoAdjust. Díky tomu máte pocit, že jste na trenažéru téměř na místě jízdy.

Obměňujte ho každý den a objevujte různé možnosti tréninku. Vychutnejte si nesčetné množství tréninků - od vysoce energických studiových sezení až po thajské pláže a pařížské ulice.

20% sklon10% pokles24 digitálních úrovní odporu22" HD dotykový displej  

Členství iFit

S22i se dodává s 30denním členstvím v iFit, ale po uplynutí 30 dnů budete muset začít platit měsíční nebo roční poplatek za další používání aplikace.

Rodinné plány mohou mít až 5 uživatelských profilů a stojí 39 dolarů měsíčně nebo 396 dolarů za rok, nebo si můžete pořídit individuální plán za 180 dolarů ročně.

Členství v iFit lze používat na více různých zařízeních připravených pro iFit, jako jsou běžecké pásy, eliptické trenažéry, veslařské trenažéry, fitness zrcadla nebo na tabletu pro cvičení mimo kolo. Aplikaci iFit bychom nedoporučovali těm, kteří hledají zážitek z domácího cyklistického studia, místo toho nabízí něco úplně jiného, čemu může dát mnoho uživatelů přednost. Samozřejmě existuje skromný počet živých studiových lekcí a lekcí na vyžádání, ale specialitou iFit jsou pohlcující vyhlídkové jízdy pod vedením trenéra. Tyto jízdy se konají na neuvěřitelných místech po celém světě s nadšenými trenéry, kteří poskytují podněty, vyprávějí příběhy a dávají tréninkové tipy, takže čas rychle ubíhá. Mnozí z trenérů jsou známí sportovci, jako například Chris Davenport, Yuri Hauswald nebo George Hincapie, kteří vedou sérii tréninků ve stejné zeměpisné oblasti nebo vám pomáhají pracovat na dosažení cíle (příkladem je Couch to 40K). Jízdy můžete filtrovat podle typu (silniční, horské, studiové), lokality (poušť, hory, pláž, město, les atd.), délky a instruktora a na výběr mají i různé jazykové varianty. iFit neustále vytváří nový obsah, takže jsou k dispozici nová videa.

Koomfortní cvičení na Nordictrack Studio 22i

Commercial S22i je velmi pohodlné kolo s velkým rozsahem nastavení, které vyhovuje široké škále výšek jezdců. S maximálním váhovým limitem 350 liber by většina uživatelů měla být schopna najít pohodlnou polohu, aby mohli na rotopedu NordicTrack trávit čas. Jednou z věcí, kterou toto kolo vyniká ve srovnání s konkurencí, je jeho působivě malý Q-faktor, tedy horizontální vzdálenost mezi klikami, na které se připevňují pedály, 150 mm. Tento rozměr je velmi blízký tomu, co najdete na většině silničních kol, a jezdcům, kteří jsou na tuto šířku zvyklí, bude připadat normálnější. Kola s širším Q-faktorem mohou venkovním cyklistům připadat poněkud zvláštní, ačkoli ti, kteří jezdí převážně na spinningových kolech v hale, si rozdílu nemusí všimnout.

Uživatelské rozhraní Nordictrack Studio 22i

Číslo 22 ve slově S22i označuje velikost dotykového displeje, který je hlavním prostředkem, jímž jezdci s tímto motocyklem komunikují. Společnost NordicTrack prodává několik verzí komerční řady S, přičemž hlavní rozdíl spočívá ve velikosti obrazovky. Tato HD obrazovka s úhlopříčkou 22 palců je poměrně velká, což je skvělé pro sledování obrovského množství videí iFit a pocit ponoření do jízdy. Obrazovka se naklápí pro sledování v ideálním úhlu během jízdy a navíc ji lze otáčet pro sledování jakéhokoli cvičení mimo kolo (ačkoli pro cvičení na podlaze se nenaklápí dolů). Kvalita barev a obrazu je obecně dobrá, i když jsme se občas setkali s pixelací, kterou přisuzujeme spíše připojení než samotné obrazovce. Procházení nesčetných možností na iFit je velmi intuitivní, i když výběr jízdy nebo tréninku může být při tolika skvělých možnostech občas problém. Citlivost obrazovky jsme shledali jako relativně dobrou, i když někdy možná až příliš citlivou, protože občas vybrala jízdu, zatímco jsme se snažili procházet. Téměř vše lze ovládat prostřednictvím obrazovky, včetně odporu, sklonu a hlasitosti reproduktoru. Na boku obrazovky jsou dvě tlačítka, která umožňují nastavit hlasitost reproduktorů. Pod obrazovkou jsou také dvě tlačítka pro ovládání rychlosti ventilátoru.

STUDIOVÉ TRÉNINKY V POHODLÍ DOMOVA

Sledujte vysoce energické studiové cyklistické tréninky s osobními trenéry v motivující a posilující atmosféře, kdykoli budete chtít.

ČAS NA ÚTĚK A OBJEVOVÁNÍ

Jezděte na kole kdekoli na světě pomocí Google Maps™. Skutečně vnímejte a prožívejte terén díky technologii automatického nastavení a přizpůsobení sklonu.

TRÉNINK CELÉHO TĚLA

Seskočte z kola a otočte obrazovku, abyste se mohli zúčastnit vysoce výkonných, křížových tréninků navržených tak, abyste spalovali celé tělo.

SLEDUJTE SVŮJ TRÉNINK V REÁLNÉM ČASE

Ponořte se hlouběji. Překročte tradiční tréninkové statistiky a pomocí srdečního tepu, nadmořské výšky a intenzity se dozvíte více o svém tréninku.

TRENÉREM ŘÍZENÝ ODPOR

Zažijte citlivý odpor, který automaticky odpovídá přesně tomu, co dělá váš trenér - žádné ruční úpravy kola, jaké vyžadují jiné streamingové zážitky.

OTOČNÁ DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

Model S22i je vybaven otočným dotykovým displejem, takže můžete seskočit z kola a jít trénovat na podlahu, aniž byste se museli namáhat a sledovat trenažér.

VENTILÁTOR PRO CVIČENÍ AUTOBREEZE™

Ochlaďte se během tréninku pomocí tohoto exkluzivního ventilátoru, který automaticky mění rychlost podle intenzity tréninku.

VÍCE NEŽ 12 000 TRÉNINKŮ NA VYŽÁDÁNÍ

Streamujte si videotréninky domů kdykoli během dne nebo v noci.

TRENÉŘI SVĚTOVÉ ÚROVNĚ

Naši elitní osobní trenéři vás motivují a podporují prostřednictvím poutavých tréninků po celém světě.

PATENTOVANÉ OVLÁDÁNÍ TRENÉRA

Dosáhněte optimálních výsledků a mějte jistotu, že váš trenér má pod kontrolou rychlost a sklon.

NOVÉ DENNÍ TRÉNINKY

Vyzkoušejte něco nového s tréninky od HIIT a tréninků na spalování tuků až po kardio a silový trénink.

GOOGLE MAPS™

Běhejte kdekoli. Cvičte po celém světě díky naší úžasné tréninkové technologii Google Maps™.

SLEDOVÁNÍ STAVU

Sledování výkonnostních statistik v reálném čase, ideální pro udržení vaší zodpovědnosti a motivace.

VÍCE UŽIVATELŮ A ZAŘÍZENÍ

Vytvořte si až čtyři profily na jedno členství, aby se mohla zapojit celá rodina a zažít vzrušující trénink na více zařízeních.

VÝHODY ČLENSTVÍ

Žijte dobře díky personalizovanému koučování životního stylu v oblasti cvičení, aktivity, výživy a spánku.

SPECIFIKACE VÝKONU
TECHNOLOGIE
Chytrý dotykový displej s úhlopříčkou 22" a rozlišením HD

Doplňkové parametry

Kategorie: Spinningová kola
Hmotnost: 89 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: NordicTrack
Doplňující info: Kvalitní spinningový bicykel na doma
Nosnost: 160
Rozměry (dxšxv): 140 cm x 56 cm x 141 cm
Hmotnost setrvačníku: 21 kg
Nastavení sedadla: Horizontálně i vertikálně
Přepravní kolečka: Ano vepředu
Využití: domácí (H)
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 13.12.2023
Skoušel jsem ho a chtěl bych ho mít 👍👍

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje nejvyšší kategorii domácích fitness zařízení. Běžecké pásy, eliptické trenažéry a rotopedy získaly mnoho patentů. NordicTrack je symbolem pro sportovce a fitness nadšence, díky němuž se můžete "připravit na dobrodružství", ať už je jakékoliv.

Připravte se na dobrodružství.