O nás

FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS

Kdo jsme?

Jsme nadšenci aktivního životního stylu, fitness, bodybuildingu a všeho s tím spojeného. Osvětou a produkty, které přinášíme, chceme měnit tvůj lifestyle k lepšímu. Těšíme se z tvých úspěchů stejně jako ze svých vlastních, ať už je to tvůj vytoužený dřep 200 kg, zhubnutí nebo zlepšení zdraví a vitality. Vyznáme se v tom, co děláme a rádi se s tebou o to podělíme.

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní, odborný servis posilovacích strojů a kardio zařízení pro domácí využití značek LifeFitness, Nordictrack, Pro-Form, Body Solid, Harbinger. Jsme výhradním distributorem a prodejcem výživových doplňků značek jako Stacker2, Weider, Olimp, Max Muscle, Aone, Body Attack a jiných.

Zařizujeme také fitness centra profesionálními zařízeními značek LifeFitness a Hammer Strength. Velmi nás těší, že se řady spokojených zákazníků každým dnem rozrůstají a budeme i nadále dělat vše pro to, abychom ti pomáhali dosahovat stanovených cílů.

"FIT PLUS - VŠE PRO FITNESS" je ochrannou známkou společnosti, registrovanou na úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 233688.

Jaké jsou výhody FIT PLUS?

Kromě více než 30 leté tradice, během které se nám podařilo vybudovat nejkomplexnější sortiment fitness zboží, jsme pomohli mnoha vrcholovým sportovcům, zaměstnáváme profesionálně vyškolený personál, který ti poskytuje bezplatné poradenství.

Od roku 1994 nabízíme a snažíme se stále vylepšovat věrnostní program (VIP klub), díky kterému máš možnost nakoupit zboží nejlepších světových a domácích značek o poznání levněji.

Pokud stále nejsi 100% přesvědčen o našich kvalitách, podívej se na další důvody, proč nakoupit právě u nás.