Nejlépe hodnocen VEGAN protein na našem trhu: WEIDER VEGAN PROTEIN.

Olimp AAKG Xplode, 300 g

Olimp AAKG Xplode, 300 g

Vyprodané / Na objednávku

Olimp AAKG XPLODE Powder 300 g (arginin alfa keto glutarát) je NO pumpa bez cukrů a bez stimulantů.

739 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 300 g
Info Arginín alfa keto glutarát v prášku.
Počet dávek v balení 60
Forma produktu Prášok
Dávkování 1 diel (5 g prášku na 250 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave.

Olimp AAKG XPLODE Powder 300 g

Olimp AAKG XPLODE Powder (arginin-alfa-keto-glutarát) je NO pumpa bez cukrů a bez stimulantů. Superdávka argininu s maximální rozpustností a skvělou chutí, ve formě AKG pro maximální účinnost. Ze série XPLODE. Vysoká koncentrace argininu!

 


Xplode™ je řada doplňků stravy založená pouze na skutečně inovativních produktech určených pro ty, kteří vyžadují splnění nekompromisních očekávání. Jedinečné složení těchto doplňků stravy je výsledkem úsilí vědců z laboratoří Olimp®, kteří každý produkt uvádějí do života na základě nejnovějších výzkumů v oblasti doplňkové výživy pro sportovce a fyzicky aktivní osoby. 

Dlouholeté zkušenosti společnosti Olimp v oblasti suplementace bezpochyby přispěly k úspěchu nejúspěšnějších sportovců z týmu Olimp, kteří se podílejí i na tvorbě řady XPLODE™. 

Inovativní složení každého produktu řady XPLODE™ je založeno výhradně na nejúčinnějších a nejčistších farmaceuticky aktivních složkách s prokázanou a zdokumentovanou účinností. Žádné levné náhražky!

Xplode™ je řada produktů s velmi vysokou rozpustností a vzrušujícími, intenzivními ovocnými příchutěmi, které můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní kombinaci, která vyhovuje vašim potřebám.

Použití maximální volné mikronizace je faktorem dokonalé vstřebatelnosti účinných látek obsažených v každém výrobku této jedinečné řady.

AAKG Powder XPLODE™ je prášek L-Arginin Alfa Ketoglutarate- (AAKG), je to výživový doplněk NO PUMP pro trvalé svalové pumpování.

Arginin je základní živina, která hraje důležitou roli při tvorbě aktivních biologických živin, jako je oxid dusnatý (NO).

Výhody prášku? Můžete si odměřit přesné množství, které potřebujete, a nekonzumujete zbytečné kapsle, které zpomalují proces vstřebávání účinné látky.

 


Složení AAKG XPLODE 300 g od Olympusu

75 % L-arginin alfa ketoglutarát-(AAKG), regulátory kyselosti - kyselina citronová, citrát sodný, zahušťovadlo - arabská guma, aroma, protispékavá látka - fosforečnan vápenatý, sladidla - sukralóza, acesulfam K, barvivo: beta-karoten. | Obsah účinné látky  | 1 dávka (5 g)  | Na 100 g
| L-arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG)  | 3750 mg   | 75 g

Dávkování 

Užívejte jednu dávku denně před tréninkem nebo jinou fyzickou aktivitou. 1 díl (5 g) prášku na 250 ml vody. Konzumujte ihned po přípravě.  

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkostí a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozci a distributoři neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním NEBO skladováním.

.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 300 g
Info Arginín alfa keto glutarát v prášku.
Počet dávek v balení 60
Forma produktu Prášok
Dávkování 1 diel (5 g prášku na 250 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.