🖐 Kvalitní rukavice do posilovny nebo na kolo? Vyber si ZDE.

Olimp CardioSlim, 30 kapslí

Olimp CardioSlim, 30 kapslí

Vyprodané / Na objednávku

Doplněk stravy Cardio Slim (olimp cardio) je určen pro lidi, kteří chtějí pečovat o zdraví srdce a zároveň si udržet zdravou tělesnou hmotnost.

207 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 100 g
Forma produktu Kapsle
Počet dávek v balení 30
Dávkování 1 kps denne

Olimp CardioSlim, 30 kps

  • Doplněk stravy Cardio Slim (olimp cardio) je určen pro lidi, kteří chtějí pečovat o zdraví srdce a udržovat si zdravou tělesnou hmotnost.  Přípravek obsahuje látky, které podporují metabolismus tuků a také srdce a játra.
Složení Cardio Slim:
 cholin bitartrát (VitaCholine®) - cholin, plnidlo - mikrokrystalická celulóza;  extrakt z česneku (Allium sativum L.), protispékavé látky - hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý;  cholekalciferol - vitamin D, kyanokobalamin - vitamin B12, pyridoxin hydrochlorid - vitamin B6, thiamin mononitrát - vitamin B1, pikolinát chromitý - chrom, kyselina listová - foláty, kapsle (složky: želatina, barvivo E 171).

Nutriční údaje CardioSlim na 1 kps (doporučený denní příjem): 

VitaCholine® - 500 mg | z toho cholin - 200 mg *
Česnekový extrakt - 20 mg *| z toho alicin - 0,4 mg *
Allina - 0,7 mg *
Vitamin D - 15 mg | 600 j.m; RWS 300%)
Tiamin - 1,1 mg (RWS 100%)
Vitamín B6 - 1,4 mg (RWS 100%)
Vitamín B12 - 2,5 mg (RWS 100% )
Kyselina listová - 200 mcg (RWS 100%)
Chrom - 40 mcg (RWS 100%).  
* - bez doporučené denní dávky | RWS = ODD - doporučená denní dávka

V Olimp CardioSlim najdete kombinaci složek, které působí na tři důležité aspekty tělesné funkce - pomáhají udržovat dobré zdraví srdce a jater a podporují metabolismus tuků. 

Doplněk stravy obsahuje cholin, který je stavební složkou lipidových membrán, přirozenou látkou v lidském těle.  Má vliv na udržení správného metabolismu tuků.  Kromě toho se chrom podílí na správném metabolismu makroživin, což ovlivňuje činnost enzymů, které regulují metabolické procesy tuků a cukrů.  Chrom také podporuje správnou funkci hladiny glukózy v krvi. Extrakt z česneku, který pomáhá udržovat správnou funkci srdce a cév a má také vliv na udržení normální hladiny krevních lipidů a cholesterolu.  Thiamin má vliv na správnou funkci srdce.  Kromě toho vitamin B6, B12, kyselina listová a cholin pomáhají udržovat správný metabolismus homocysteinu.  Je jedním z faktorů, které jsou zodpovědné za stav kardiovaskulárního systému.  Doplněk stravy Cardio slim také podporuje funkci jater díky obsahu cholinu.

Použití:
Doplněk stravy Olimp Cardio Slim je určen pro dospělé k podpoře správné činnosti srdce, k udržení správné tělesné hmotnosti a také k udržení jater v dobrém stavu.

Další informace:
Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.  Uchovávejte mimo dosah dětí při pokojové teplotě.  Chraňte před vlhkostí.  Lidé s cukrovkou, kteří užívají inzulín nebo antidiabetické léky, by se měli o užívání poradit s lékařem.

Kontraindikace
 Nepoužívejte tento výrobek při přecitlivělosti na některou ze složek doplňku.  Nepoužívejte u žen v těhotenství nebo u kojících matek.

.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 100 g
Forma produktu Kapsle
Počet dávek v balení 30
Dávkování 1 kps denne

Zajímavé alternativy

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Revoluční skupinový trénink kombinující hudbu, světla a senzory do interaktivního a motivujícího zážitku.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.