Olimp Perceptin, 30 kapslí

Doplněk stravy v kapslích obsahující standardizované extrakty z kořene AshMagagagha KSM-66, Bacopa a Roseroot.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1056233
410 Kč
Olimp Perceptin, 30 kapslí

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Olimp Perceptin, 30 kps - adaptogenní směs

Doplněk stravy v kapslích obsahující standardizované extrakty z kořene AshMagga KSM-66, Bacopa a Roseroot.

KSM-66 Extrakt z kořene ašvagandy ( Withania somnifra L. ) je vysoce kvalitní extrakt získaný postupem, který je v souladu se zásadami "zelené chemie "*, bez použití alkoholu nebo chemických rozpouštědel. Pomáhá zvládat stres a udržovat pohodu v období duševního a nervového vypětí i v období úzkosti. Pomáhá také udržovat dobrou fyzickou kondici, pocit energie a vitality. Kromě toho podporuje procesy učení, zapamatování a udržení dobrých duševních schopností u starších osob.

Bacopa ( Bacopa monnieri L. ) může mít pozitivní vliv na funkci mozku a může přispívat ke zlepšení krátkodobé a dlouhodobé paměti, stejně jako ke zvýšení koncentrace a inteligence. Kromě toho pomáhá udržovat duševní kondici během stárnutí a podporuje periferní krevní oběh, který ovlivňuje výkonnost mozku.

Roseroot ( Rhodiola rosea L. ) pomáhá udržovat optimální duševní a kognitivní funkce a pomáhá zvládat příznaky vyvolané stresem, jako jsou bolesti hlavy a únava. Kromě toho příznivě působí při poruchách spánku.

* V souladu se zásadami navrhování a provádění chemických procesů vedoucích ke snížení nebo úplnému vyloučení škodlivých látek.

Doporučené užívání přípravku Perceptin

Užívejte 1 tobolku denně s jídlem. Přípravek se doporučuje užívat nejméně jeden měsíc.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu vyvážené stravy. Doporučuje se dodržovat vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Složení

 | Výživové informace | 1 kapsle | KSM-66 Ashwagandha Extract ( Withania somnifera L. ) 5 % withanolidů  | 300 mg | Extrakt z bakopy ( Bacopa monnieri L. ) 20 % bakosidů | 150 mg | Extrakt z rozchodnice růžové ( Rhodiola rosea L. ) 4 % rosavinů | 40 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Hmotnost: 0.06 kg
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ne
Forma produktu: Kapsle
Značka: Olimp
Počet dávek v balení: 30
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nejdynamičtější středoevropská společnost v oblasti sportovní výživy. Společnost OLIMP Laboratories byla založena v roce 1990 a dnes je jedním z nejvýznamnějších výrobců doplňků sportovní výživy v Evropě. Sídlo společnosti je v Debici (jižní Polsko), vlastní pobočky působí v největších evropských zemích.

Doplňky stravy OLIMP se úspěšně prodávají ve 39 zemích světa. Značku OLIMP uvedla společnost FIT PLUS na slovenský trh teprve v roce 2010 a stále je jejím výhradním dovozcem. Společnost OLIMP v současné době vyrábí širokou škálu dietních potravin a doplňků stravy v různých formách - práškové koncentráty, tablety, kapsle a hotové funkční nápoje. Vývoj společnosti se postupně vyprofiloval do tří směrů výroby a distribuce - zdraví (OLIMP Labs®), sport (OLIMP Sport Nutrition®) a nápoje (OLIMP Go For It®).  Doplňky stravy OLIMP Sport Nutrition používá a propaguje řada úspěšných sportovců, například pětinásobný nejsilnější muž světa Mariusz  Pudzianowski. Od společnosti Olimp vám přinášíme řadu doplňků stravy, nejlepší zkušenosti máme s megakapslemi, které uvedla na trh jako jedna z prvních. Olimp Bcaa jsou velmi oblíbené, stejně jako kreatinový džus - Creatine Xplode. 

  • 16 let vlastního výzkumu a vývoje
  • stálá spolupráce se špičkovými vědeckovýzkumnými pracovišti doma i ve světě
  • výroba na bázi prvotřídních surovin
  • vlastní výroba - záruka kvality všech výrobků Olimp
  • výroba v souladu s požadavky nejpřísnějších norem kvality  
  • TIP FIT PLUS: nejlepší produkty v kapslích (megakapsle za super cenu!)