Posilovač předloktí Harbinger Power Grip

Vytvořte si silné ruce, zápěstí a předloktí snadno a rychle! Posilovač prstů Harbinger Grip Strength System kombinuje 3 v 1 díky nastavení odporu od nejlehčího po nejtěžší zatížení.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5060901/361392
240 Kč
Posilovač předloktí Harbinger Power Grip

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Posilovač předloktí Harbinger Power Grip

Svaly předloktí:

ohýbače a natahovače prstů ruky a ohýbače zápěstí.

Tyto svaly zajišťují sílu úchopu, sílu stisku a sílu zápěstí.

Tento ergonomicky tvarovaný posilovač s odolnou konstrukcí je navržen tak, aby posiloval více svalů ruky. Posiluje zápěstí, předloktí, prsty i celkovou sílu úchopu a sevření. Díky své konstrukci udržuje ruku při cvičení ve správné poloze.

Je vhodná jako pomůcka k posílení svalů ruky, které jsou často nedostatečně trénované, pokud používáte úchopové pomůcky, jako jsou trhačky, které odlehčují práci s danou částí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilování zápěstí
Hmotnost: 0.5 kg
Značka: Harbinger

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Harbinger fitness doplňky pro cvičení - je to světová jednička! Společnost Harbinger vám nabízí 100% záruku kvality. Rukavice, bandáže, trhačky, cvičební pásy. Nabízíme až 6 typů, fitlopty, expandéry, balanční pomůcky, kožené a nylonové pásy na suchý zip, stojany na kliky, dřepovací pomůcky, boxerské rukavice a závaží.

Všechny fitness rukavice HARBINGER

jsou určeny pro silový trénink, cvičení na strojích, kardio zařízeních a s činkami. Tyto rukavice nejsou pracovní. Stává se však, že zpracováváme i velké zakázky pro pracovníky, kteří potřebují chránit své ruce, ale zároveň vyžadují určitou míru citlivosti. Fitness doplňky Harbinger najdete také v dobrých fitness centrech, kde fungují jako profesionální cvičební nářadí.

Nejoblíbenějšími rukavicemi pro muže jsou Harbinger 140 PRO a nejoblíbenějšími rukavicemi pro ženy jsou rukavice 149. Nejpoužívanějšími rukavicemi u nás jsou opět "harbinger" rukavice a klasické bavlněné rukavice s vycpávkou pro ochranu pokožky kolem zápěstí. Výhradním dovozcem značky Harbinger Fitness na Slovensku je společnost FIT PLUS, spol. s r. o.

.