Posilovací věž s lavicí Body Solid Leverage Package GLGS100P4

Domácí multifunkční posilovací sada, která vám poskytne kompletní trénink celého těla a každé jeho části.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 3010732/GLGS100P4
49 550 Kč –12 % 43 495 Kč
Posilovací věž s lavicí Body Solid Leverage Package GLGS100P4
Posilovací věž s lavicí Body Solid Leverage Package GLGS100P4
Akce
49 550 Kč –12 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Domácí multifunkční posilovací sada, která vám poskytne kompletní trénink celého těla a každé jeho části

BODY SOLID GLGS100P4 je pro opravdové nadšence "NO PAIN, NO GAIN". Dokonalá profesionální ergonomie pro dokonalé procvičení ramen, dřepů, mrtvých tahů, bicepsů, lýtek a dalších svalů.BENCH PRESS si zamilujete po prvním cvičení! Nastavíte si spodní limit a nemusíte se bát, že budete cvičit bez sparingpartnera nebo o svou bezpečnost.Tato posilovací stanice zabírá minimum místa ve srovnání s jakoukoli běžnou volnou posilovací stanicí.Stačí jen pár dobrých olympijských kotoučů :)

4 STANICE GLGS100P4

Demontáž kladky shora

Procvičte si zádové, pažní a ramenní svaly na stanici Lat Pulldown Station. Stehenní polštářky se snadno přizpůsobí vaší poloze a zajistí pohodlí a stabilitu, zatímco přiložená výsuvná hrazda zajistí správnou polohu paží/zápěstí v celém rozsahu pohybu.

GLGS100P4-Kladka zhora.png

BENCHPRESS / Arm squat

Nastavte si ruku pro kliky vleže, vsedě nebo vestoje pomocí stanice Press nebo zvedněte ruku nahoru a máte perfektní dřepovací stanici pro procvičení nohou. Tato víceúčelová stanice má mnohostranné využití a zvládne desítky různých cvičení.

Spodní kladka

Od bicepsových zdvihů ve stoje po přítahy, tricepsové kliky, přítahy ve stoje nebo vsedě a další. Dolní kladková stanice nabízí všestranné využití při provádění mnoha cviků zaměřených na svaly končetin a velké svalové skupiny.

Nastavitelná lavice

Přepravní kolečka umožňují snadné přemisťování lavice. Zajistěte si nohy pomocí nadměrných opěrek nohou pro větší pohodlí a stabilitu při cvičení horní a dolní části břicha a při posilování šikmých kliků. Lavice má osm různých poloh, abyste mohli dokonale procvičit každý sval.Posilovací věž Body Solid Leverage Package GLGS100P4 s lavicí kombinuje kvalitní konstrukci s efektivním využitím prostoru.

GLGS100P4-polohovatelna lavica.jpg

Zaměření cvičení GLGS100

 • Kompletní horní končetina a deltové svaly
 • Brušné svalstvo
 • Chrbtové svaly
 • Hrudné svaly
 • Dolné končatiny, kvadricepsy, hamstringy a taktiež lýtka

Které cviky můžete provádět na zařízení GLGS100?

 • Bench Press
 • Incline a Decline Press
 • Tlaky na ramená
 • Široké a úzke príťahy zhora a v sede
 • Veslovanie
 • Krčenie ramien
 • Bicepsové zdvihy, Tricepsové tlaky a extenzie
 • Predkopávanie a zakopávanie

Technologie Bi-Angular Body Solid

 • patentovaná technologie Bi-Angular zdvojnásobuje hmotnost závaží a zvyšuje efektivitu cvičení o více než 25 %.
 • Optimálnu polohu a presný pohyb pri posilňovaní hrudníka, ramien, strednej časti tela a nôh zaručuje SmoothGlide Bearing System.
 • nastaviteľné sedadlo pre jednoduché nastavenie správnej polohy

Hmotnost věže GLGS100 a lavice dohromady :  120 kg + 25 kg lavice Rozměry výrobku:  242 x 170 x 211 cm

Technické detaily cvičební věže Body Solid GLGS100

 • má naklápěcí desku pro podporu při veslování.
 • veľké kladky sú pevné a odolné, sklolaminát potiahnutý nylonom + továrenské oceľové ložiská
 • konštrukcia hlavného rámu z profilu 5cm X 7,6 cm - pevnosť, funkčnosť, trvanlivosť
 • vhodné pre domáce aj hotelové posilňovne
 • Dodáva sa bez závaží

Zde si můžete zboží důkladně vyzkoušet a personál vám rád zodpoví veškeré dotazy týkající se vybavení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Hmotnost: 115 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid
Doplňující info: Posilňovacia stanica s free weight systémom a lavičkou
Barva: Ako na obrázku
Nosnost: 272
Rozměry (dxšxv): 242 x 170 x 211 cm
Hmotnost sestaveného setu: 115

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.