Protisměrné kladky Body Solid Pro-club line SCC1200-1

Prvotřídní kvalita, maximální pevnost a dlouhá životnost. Tento profesionálně navržený posilovací stroj vám poskytne vysoce efektivní trénink celého těla.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 3010819/SCC1200-1
120 000 Kč –17 % 99 000 Kč
Protisměrné kladky Body Solid Pro-club line SCC1200-1
Protisměrné kladky Body Solid Pro-club line SCC1200-1
Akce
120 000 Kč –17 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Prvotřídní kvalita, maximální pevnost a dlouhá životnost. Tento profesionálně navržený posilovací stroj vám poskytne vysoce efektivní trénink celého těla. Technologická vyspělost posilovacího stroje Body Solid zaručuje, že s ním procvičíte všechny svalové skupiny.

Doporučujeme zakoupit:

Jedinečný systém výškově nastavitelných kladek, které se plně a plynule otáčejí do stran, zajišťuje správný a přesný odpor při všech posilovacích cvicích. Široký rám z mimořádně pevného kovového materiálu zajišťuje pohodlnou polohu při cvičení a maximální komfort. Velkou předností tohoto zařízení je přesnost, pocit vysokého komfortu a celkově velmi příjemný průběh cvičení. Protikusy Body Solid - jedná se o univerzální a vysoce spolehlivý posilovací stroj určený pro nonstop použití v posilovnách a klubech.

 Technické detaily:

  • stabilný široký rám pre veľký rozsah cvičenia
  • vysoko odolný povrch prístroja proti poškriabaniu a oderu
  • kvalitné vodiace lanká, testované na 1000kg
  • voľne otočné a výškovo nastaviteľné kladky vo všetkých smeroch pohybu pre docielenie maximálnej efektivity cvičenia
  • dodávaná hmotnosť závaží: 75 kg na každej strane 
  • možnosť dokúpiť závažie pre obe strany
  • kategória S - doporučujeme pre všetky domáce, klubové i verejné fitness zariadenia
  • hmotnosť so štandardným závažím: 175 kg
  • rozmery: dĺžka 89 cm, šírka 397 cm, výška 232 cm

Doporučujeme osobní odběr na prodejních místech FIT PLUS.

Zde si můžete zboží důkladně vyzkoušet a personál vám rád zodpoví veškeré dotazy týkající se vybavení.

UPOZORNĚNÍ

Před montáží a použitím přístroje si pečlivě přečtěte bezpečnostní informace a pokyny uvedené v návodu.Společnost FIT PLUS, spol. s. r. o. neodpovídá za škody způsobené nesprávnou manipulací nebo nedodržením bezpečnostních zásad.

PŘÍKLAD CVIČENÍ NA PROTIKUSY

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: Doživotní záruka na rám, 2 roky na vše ostatní
Hmotnost: 175 kg
Zaměření tréninku: Silový trénink
Značka: Body Solid
Doplňující info: Profesionálne protismerné kladky od Body Solid
Barva: Grafit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.