Real Pharm Ashwaganda 100% 90 tablet

Ashwagandha 100% je prvotřídní extrakt z Withania somnifera. Ashwagandha má cenné prozdravotní vlastnosti.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1041110
243 Kč
Real Pharm Ashwaganda 100% 90 tablet

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Real Pharm Ashwaganda 100% 90 tablet - 300mg na tableu

Real Pharm Ashwagandha 100% je moderní produkt založený na prvotřídním výtažku z Withania somnifera. Léčivé a prozdravotní vlastnosti této látky jsou známé již od starověku, ale trend doplňků stravy obsahujících výtažky z Withania somnifera je relativně nový a způsobily jej nové výsledky studií, které dokázaly, že Ashwagandha má skutečně cenné prozdravotní vlastnosti.

Výživová data Real Pharm Ashwaganda 100%

Aktivní látky

 na 1 porci

(1 tableta)

na denní porci

(2 tablety)

Ashwaganda Extrakt (Withania somnifera)

( Standardizován pro 1,5% withanolidů DER 6:1   )

300mg **

600mg **

*(ODD: Doporučená denní dávka); **(ODD není stanovena)

Dávkování Ashwaganda 100%:

Denní dávka Real Pharm Ashwagandha 100% jsou 2 tablety , nejlépe ve 2 samostatných dávkách. Vzhledem k jejímu energizujícímu účinku se nedoporučuje užívat před spaním nebo po 18. hodině u osob s problémy se spánkem.

Tablety je nutno spolknout (bez kousání nebo příliš dlouhého držení v ústech), zapít dostatečným množstvím vody. Jedno balení obsahuje 90 tablet, což odpovídá 45 denním dávkám doporučeným výrobcem.

Co je Ashwaganda?

Real Pharm Ashwagandha 100% je extrakt rostliny Withania somnifera nejvyšší kvality. Produkt byl navržen na základě dlouhodobého klinického výzkumu, který nám umožnil vytvořit nejúčinnější formuli. Co je ještě důležitější, Ashwagandha od Real Pharm je produkt, který obsahuje účinné látky pocházející pouze z přírodních, pečlivě vybraných zdrojů. Proto je produkt nejen vysoce účinný, ale také naprosto bezpečný.

Real Pharm Ashwagandha 100% je produkt určený především pro osoby, které vedou aktivní životní styl a osoby neustále vystaveny stresu, ale také pravidelné, těžké fyzické námaze.

Výtažek z Withania somnifera je látka, která má mnoho specifických vlastností. Obecně lze říci, že účinkem této látky je zejména revitalizace centrálního nervového systému. Velmi často si neuvědomujeme skutečnost, že nervový systém není duševní sférou; jeho přetížení může mít fyziologický charakter a následně vést k typicky fyziologickým příznakům.

Nejčastějšími příznaky oslabeného centrálního nervového systému jsou problémy se spánkem, pocit neustálé únavy nebo dokonce vyčerpání, potíže se soustředěním, horší nálada a mnohé další.

Důležité je, že oslabení centrálního nervového systému může být způsobeno mnoha faktory. Může to být stresující a příliš intenzivní životní styl, dlouhotrvající deprese a poruchy nálady, ale také dlouhodobá intenzivní fyzická námaha.

Ashwagandha vykazuje i poměrně silný, naprosto přirozený energizující účinek, takže přípravek lze použít také jako přírodní energizující doplněk.

Výhody používání Ashwagandy:

Výhody pro muže:

 • Zvýšení testosteronu a plodnosti:  Ashwagandha může pomoci přirozeně zvýšit hladinu testosteronu, čímž podporuje sexuální touhu, plodnost a svalovou hmotu.
 • Snížení stresu a úzkosti:  Adaptogenní vlastnosti Ashwagandhy pomáhají tělu zvládat stres a úzkost, čímž zlepšují celkovou pohodu a duševní zdraví.
 • Zvýšení fyzické výkonnosti:  Ashwagandha může zlepšit vytrvalost a sílu, což je prospěšné pro sportovce a aktivní lidi.
 • Podpora imunitního systému:  Posiluje imunitní systém a chrání před infekcemi.

Výhody pro ženy:

 • Hormonální rovnováha:  Ashwagandha pomáhá regulovat menstruační cyklus a zmírňuje příznaky menopauzy, jako jsou návaly horka a úzkost.
 • Snížení stresu a úzkosti:  Pomáhá zvládat stres a úzkost, čímž zlepšuje náladu a celkovou pohodu.
 • Zvýšení energie a vitality:  Zvyšuje hladinu energie a vitality, čímž bojuje proti únavě a vyčerpání.
 • Podpora zdraví kostí:  Podporuje zdraví kostí a snižuje riziko osteoporózy.

S čím doporučujeme kombinovat Ashwagandu:

Pro snížení stresu a úzkosti:

 • Magnesium:  Magnesium je důležitý minerál, který podporuje relaxaci a snižuje stres.
 • L-theanin:  L-theanin je aminokyselina, která se nachází v zeleném čaji a má uklidňující účinky na mozek.
 • Melatonin:  Melatonin je hormon, který reguluje spánek a může pomoci při nespavosti.

Pro zlepšení fyzické výkonnosti:

 • Kreatin:  Kreatin je doplněk stravy, který zvyšuje sílu a svalovou hmotu.
 • Beta alanin:  Beta alanin je aminokyselina, která snižuje únavu svalů a zlepšuje vytrvalost.
 • Cordyceps:  Cordyceps je adaptogenní houba, která zvyšuje energii a výdrž.

Pro podporu zdraví kostí:

 • Vápník:  Vápník je důležitý minerál pro zdravé kosti a zuby.
 • Vitamin D:  Vitamin D podporuje vstřebávání vápníku a je důležitý pro zdravé kosti.
 • Hořčík:  Hořčík je důležitý pro zdravé kosti a svaly.

Pro hormonální rovnováhu:

 • Maca:  Maca je adaptogenní bylina, která podporuje hormonální rovnováhu u mužů i žen.
 • DAA: Studie naznačují, že suplementace DAA může pomoci zvýšit hladinu testosteronu u mužů s nízkou hladinou

Složení:

ashwagandha (withania somnifera) – extrakt z celé rostliny obsahuje min. 7% vitanolidů, 1% alkaloidů, 0,25% vitamínu A (300 mg), plnící látky: celulóza, škrob, protihrudkující látky: fosforečnany vápenaté, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Vedlejší účinky Ashwagandy

Doporučená denní dávka Ashwagandhy je 300-500 mg extraktu z kořene. Je důležité užívat ji s jídlem, aby se předešlo žaludečním obtížím. Obecně je Ashwagandha považována za bezpečnou, avšak u některých lidí se může vyskytnout průjem nebo nevolnost. Těhotné a kojící ženy by se měly před užíváním Ashwagandhy poradit s lékařem.

UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek je určen pro zdravé dospělé osoby. neměly by jej užívat těhotné a kojící ženy. Je důležité dodržovat zdravý životní styl a vyváženou, pestrou stravu. 

Doplněk stravy se nemůže používat jako náhrada (sustituce) pestré stravy. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, srdečních onemocnění, bolesti hlavy, psychických poruch, cukrovky, astmatu nebo jiných léků. Pokud užíváte jiné léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

PROČ JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMACÍ?

Bohužel, vzhledem k přísným právním předpisům EU můžeme o našich doplňcích poskytnout jen omezené informace. V seznamu mohou být uvedeny pouze schválená tvrzení, která jsou uvedena v databázi EU. Nemůžeme sdílet vědecké výsledky, které nebyly předloženy EU ke schválení. Nemůžeme uvádět benefity látek obsažených v produktu jako například benefity adaptogenů, rostlinných látek nebo aminokyselin. Více takových informací od nás obdržíte v našich newsletterech, nebo během přímého kontaktu na prodejně.

Reference Ashwaganda:

 1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5710276/
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4553186/
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4223524/
 4. Chandrasekhar, K., Kapoor, J., & Anishetty, S. (2012).  A prospektivně, randomized double-blind, placebo-controlled studia bezpečí a účinnost high-concentration full-spectrum  extrakt Ashwagandha root v reducing stresu a anxiety in adults.  Indian Journal of Psychological Medicine, 34(3), 255.
 5. Choudhary, D., Bhattacharyya, S., & Joshi, K. (2016).  Body Hmotnost Management v dospělých pod  Chronic Stress Through Treatment With Ashwagandha Root Extract: A Double-Blind, Randomized, Placebo-Controlled Trial.  Journal of Evidence-Based Complementary & Alternative Medicine,  2016, 1-9.
 6. Cooley, K., Szczurko, O., Perer, S., & Luo, J. (2009). Ayurvedic herb ashwagandha (Withania somnifera) improves cognitive function v chronically stressed adults. Psychopharmacology, 206(4), 579-585.
 7. Dwivedi, S., & Dwivedi, C. (2007). Adaptogenní a antistresové účinky Ashwagandhy: A systematický review. Journal of Ayurveda and Integrative Medicine, 1(1), 41-50.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ashwaganda
Hmotnost: 0.1 kg
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Tablety
Vegan: Ano
Značka: Real Pharm
Dávkování: 1 tableta 2x denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Real Pharm je jedním z nejrychleji rostoucích výrobců doplňků stravy v Evropě.

Real Pharm je značka, jejímž hlavním cílem jsou výrobky nejvyšší kvality.

Ve spolupráci s laboratořemi a nejlepšími sportovci různých sportovních disciplín vytvořila společnost Real Pharm řadu doplňků stravy s nejvyššími světovými standardy.

Real Pharm s nadšením vytváří doplňky stravy na podporu každého sportu. Vysoce moderní doplňky stravy mají vynikající složení a špičkovou kvalitu.