Real Pharm DAA 250g

DAA má příznivý vliv na mužský hormonální systém, výkonnost a svaly.

Varianta:
Dostupnost Na skladě Na skladě Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 104005102 104005101 Zvolte variantu
489 Kč
Real Pharm DAA 250g

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Real Pharm DAA 250g

Výrobek je ve formě prášku, který se má zředit vodou a konzumovat jednou denně. Obsahuje kyselinu D-asparagovou.
Kyselina D-asparagová, je hlavní složkou výživového doplňku Real Pharm DAA 250 g, využívají ji nejen sportovci, ale má také medicínské využití. Při nákupu je vhodné ji navrhnout, protože jako draselná sůl se podává lidem po operacích a rekonvalescenci po těžkých onemocněních i během (kapek) a jako složka výživových přípravků. Takže to není jen pro netrpělivé kulturisty vystavené společností, ale potřebný vztah, kdy tělo potřebuje evidentní podporu. A to se děje v případě sportovců, kteří podstupují tvrdý trénink.

Co je DAA?

Kyselina asparagová patří mezi 21 základních aminokyselin, které se vyskytují v bílkovinách.  DAA  je  d -forma kyseliny asparagové, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle.

Kyselina D-asparagová především zvyšuje uvolňování luteinizačního hormonu v mozku, což vede k produkci testosteronu . Je to jedna ze dvou forem aminokyseliny asparagové. Druhou formou je L-aspartát. Aminokyseliny plní v těle řadu funkcí, ale pravděpodobně jste se s nimi již setkali jako se stavebními kameny všech typů bílkovin, spolu s hormony a neurotransmitery.

Kyselina D-asparagová působí ve vaší centrální mozkové oblasti a způsobuje uvolňování hormonů, jako je luteinizační hormon, folikuly stimulující hormon a růstový hormon.1 Může se také hromadit ve varlatech, kde zmírňuje rychlost omezující krok syntézy testosteronu, což vede k mírnému zvýšení hladiny .

Endogenní aminokyseliny plní v lidském těle různé důležité funkce a jejich nedostatek může zhoršit účinnost vašeho tréninku i vaši celkovou pohodu. Široký sortiment produktů nabízených společností Real Pharm zahrnuje také práškovou kyselinu DAA nejvyšší kvality.

Další výhodou DAA je její příznivý vliv na mužský hormonální systém. Náš doplněk vám pomůže udržet si plnou sexuální funkci a snížit všechny dysfunkce způsobené nadměrnou zátěží organismu způsobenou intenzivní fyzickou aktivitou a nedostatky ve výživě!

Pravidelné užívání DAA od Real Pharm vám umožní výrazně urychlit růst svalové hmoty, získat dodatečnou antikatabolickou ochranu a zvýšit produkci testosteronu, který ovlivňuje nejen anabolické reakce, ale je nezbytný také pro udržení sexuální funkce a zvýšení libida!

Nejčistší kyselina d-asparagová, kterou naleznete v DAA od společnosti Real Pharm, vám poskytne nejrychlejší účinek suplementace ve srovnání s jinými produkty tohoto typu. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami!

Užívání a dávkování DAA:

Užívejte 1 dávku (1,5g-jedna odměrka) výrobku jednou denně. Nepřekračujte maximální dávku 1 porci denně.

Skladujte při teplotě do 25 °C, v uzavřené nádobě, mimo dosah dětí a UV záření.

S čím doporučujeme kombinovat DAA:

 • s taurinem
 • s argininem
 • s kreatinem
 • s vitamíny skupiny B
 • s hořčíkem a zinkem

Výživové údaje v 1 porci Real Pharm DAA

Aktivní látky  na 1 porci (1,5g)

Kyselina D-asparagová

1490 mg **

 

*(ODD: Doporučená denní dávka); **(ODD není stanovena)

Výhody používání DAA:

 • Zvýšená syntéza bílkovin, která vám umožní dosáhnout dokonalé postavy v kratším čase

 • Rychlejší regeneraci po tréninku

 • Zlepšená svalová síla a zvýšená produkce testosteronu

 • Může zvýšit počet spermií.
  Muži, kteří bojují s nízkým počtem spermií, mohou mít prospěch z užívání doplňků s kyselinou D-asparagovou, protože výzkum ukázal, že jejich doplnění může způsobit výrazné zlepšení počtu a pohyblivosti spermií.

 • Kyselina D-asparagová může zvýšit hladinu energie.
  Jednou z hlavních výhod zvýšení hladiny testosteronu z nižší než normální na normální prostřednictvím suplementace kyselinou d-asparagovou je zlepšení produkce energie, což může znamenat lepší vytrvalost při cvičení a vyšší sportovní výkon.

 • D-asparagová kyselina může snížit vliv zkrácení spánku.
  Vyšší hladina testosteronu se uvádí jako faktor, který způsobuje lepší spánek. Jejich výsledkem je také lepší hladina energie a lepší zdraví a regenerace po posledním tréninku.
  Ukázalo se, že omezení spánku nebo nízká kvalita spánku přispívá ke snížení hladiny testosteronu, protože většina testosteronu se uvolňuje během spánku.

 • V týdenní studii na mladých zdravých mužích mělo omezení spánku (5 hodin denně) za následek pokles denní hladiny testosteronu o 10 - 15%.4 Pokud dlouhodobě zápasíte se spánkem, je možné, že máte nízké hladiny testosteronu a suplementace kyselinou d-asparagovou vám je může pomoci vrátit do normálu.

 • Dobrá pro váš krevní oběh.
  Věděli jste, že testosteron podporuje také koncentraci červených krvinek v těle a pomáhá dodávat kyslík do svalů? To by mohlo znamenat, že zlepšení testosteronu prostřednictvím suplementace kyselinou d-asparagovou může zvýšit schopnost budovat svaly, jakož i lepší vytrvalost při cvičení.

Kyselina d-asparagová v kulturistice

Pravděpodobně nejčastějším důvodem k doplnění kyseliny D-asparagové je kulturistika. Naturální kulturistika vyžaduje přírodní testosteronové boostery, které jsou legální, jsou velmi žádané ve sportovním světě, ale zejména v komunitě vzpěračů. Jak tělo přirozeně stárne po dvacítce, schopnost těla produkovat testosteron klesá. Je známo, že libido se může často snížit spolu s poklesem počtu spermií s věkem, ale schopnost budovat a udržovat svalovou hmotu také, bohužel.

Dobrou zprávou je, že není zdaleka nemožné pokračovat v budování svalové hmoty, když dosáhnete 40., 50. či 60. roku života. Jelikož je známo, že testosteron je zodpovědný za budování svalů a libida, starší lidé, kteří stále touží budovat svaly stejným tempem jako v mládí, často používají přírodní, legální doplňky ke zvýšení produkce tohoto důležitého hormonu. Kyselina D-asparagová je jedním z těchto doplňků, které mohou pomoci udržet normální hladinu testosteronu s přibývajícím věkem.

Vedlejší účinky DAA

Velmi vysoké hladiny testosteronu mohou mít některé vedlejší účinky. U lidí s velmi vysokou hladinou testosteronu je však všeobecně znám růst a rozvoj akné a ochlupení, jakož i zvýšená agresivita a větší apetit. Je nepravděpodobné, že by suplementace kyselinou d-asparagovou zvýšila hladinu testosteronu v takové míře av současnosti nejsou známy žádné vedlejší účinky suplementace kyselinou d-asparagovou.

Složení:

kyselina d-aspartová, aroma, sukralóza (sladidlo), barviva pro příchutě: grapefruit - E122, pomeranč - E110, třešeň - E124, ananas - E104, citron - E104. (E122, E110, E124, E104 - mohou mít nežádoucí účinky na činnost a pozornost dětí). Obsahuje sladidlo.

UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek je určen pro zdravé dospělé osoby. neměly by jej užívat těhotné a kojící ženy. Je důležité dodržovat zdravý životní styl a vyváženou, pestrou stravu. 

Doplněk stravy se nemůže používat jako náhrada (sustituce) pestré stravy. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, srdečních onemocnění, bolesti hlavy, psychických poruch, cukrovky, astmatu nebo jiných léků. Pokud užíváte jiné léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

PROČ JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMACÍ?

Bohužel, vzhledem k přísným právním předpisům EU můžeme o našich doplňcích poskytnout jen omezené informace. V seznamu mohou být uvedeny pouze schválená tvrzení, která jsou uvedena v databázi EU. Nemůžeme sdílet vědecké výsledky, které nebyly předloženy EU ke schválení. Nemůžeme uvádět benefity látek obsažených v produktu jako například benefity adaptogenů, rostlinných látek nebo aminokyselin. Více takových informací od nás obdržíte v našich newsletterech, nebo během přímého kontaktu na prodejně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Testosteronové stimulanty
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Prášek
Vegan: Ne
Značka: Real Pharm
Počet dávek: 166

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Real Pharm je jedním z nejrychleji rostoucích výrobců doplňků stravy v Evropě.

Real Pharm je značka, jejímž hlavním cílem jsou výrobky nejvyšší kvality.

Ve spolupráci s laboratořemi a nejlepšími sportovci různých sportovních disciplín vytvořila společnost Real Pharm řadu doplňků stravy s nejvyššími světovými standardy.

Real Pharm s nadšením vytváří doplňky stravy na podporu každého sportu. Vysoce moderní doplňky stravy mají vynikající složení a špičkovou kvalitu.