Real Pharm Glutamine 900mg 300 kapslí

Glutamin v rychle vstřebatelné formě.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1040070
660 Kč
Real Pharm Glutamine 900mg 300 kapslí
real-pharm-glutamine-900mg-300-kapsli
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Real Pharm Glutamine 900mg 300 kapslí

1800 mg L-glutaminu ve 2 kapslích!

Real Pharm Glutamin 900 mg - 300 kapslí je produkt, který je užitečný pro každého člověka, který se ve svém životě zaměřuje na fyzickou aktivitu. Obsahuje velké množství l-glutaminu, který je nezbytnou složkou lidského organismu při delších trénincích nebo sportovních soutěžích. Proto by se tento výživový doplněk měl užívat prakticky v každém věku, bez ohledu na úroveň tréninku.

Takto můžete zlepšit svou

  • výkonnost
  • koncentraci
  • imunitu

Je proto užitečný pro sportovce v různých sportech. Pomocí tohoto specifického výrobku lze jednou provždy vyřešit žaludeční problémy, které již nebudou sportovce trápit během důležitých sportovních výkonů a připravovat je o možnost získat vysoké umístění.

Použití Glutaminu

Přípravek se může používat v mnoha situacích, zejména k posílení imunitního systému a eliminaci rizika škodlivých bakterií a virů. V praxi to znamená, že budete méně nemocní, což vede k tomu, že se budete moci věnovat intenzivnímu tréninku v přírodě během několika dní v roce, což je užitečné zejména pro běžce a cyklisty.

Kromě toho je glutamin zodpovědný za:

  • pozitivní dusíkovou bilanci
  • komplexní antikatabolický účinek
  • zásobování organismu velkým množstvím aminokyselin

Pokud se tedy někdo ocitne v situaci, kdy má v těle nedostatek esenciálních aminokyselin, neměl by dlouho váhat a sáhnout po glutaminu. Takový krok fyzicky aktivním lidem určitě vyjde vstříc a bude možné jednou provždy se vypořádat se zdravotními neduhy, které mají koneckonců reálný vliv na to, že sportovec nedosahuje uspokojivých výsledků na důležitých soutěžích. Výrobek mohou používat nejen běžci a cyklisté, ale také plavci, triatlonisté nebo dokonce sportovci bojových sportů. Je to produkt prakticky pro všechny solidně trénující lidi, kteří chtějí být vždy ve skvělé formě.

Užívání Real Pharm Glutamine 900 mg:

Glutamin by se měl používat správně, takže to neznamená, že po něm můžete sáhnout kdykoli budete chtít. Je třeba dodržovat určitá pravidla, která zajistí, že se v těle uživatele nevyskytnou žádné vedlejší účinky. V první řadě byste neměli přehánět specifické dávkování, musíte jej držet mimo vlhká místa a vysoké teploty, pak určitě neztratí své vlastnosti. Také se nedoporučuje, aby doplněk stravy užívaly těhotné ženy, a prostředek se musí držet i mimo dosah dětí.

Nepřekračujte dávku glutaminu 10g na den (tj. cca tři porce).

Složení:

L-glutamin, želatina (obal tobolky), voda (obal tobolky), oxid titaničitý (barvivo).

Výživové údaje v 1 porci Real Pharm Glutamine

Aktivní látky na 1 kapsli  na 1 porci (4 kapsle)

L-glutamin

 900 mg **

3600 mg **

 

*(ODD: Doporučená denní dávka); **(ODD není stanovena)
 
Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek je určen pro zdravé dospělé osoby. neměly by jej užívat těhotné a kojící ženy. Je důležité dodržovat zdravý životní styl a vyváženou, pestrou stravu. 

Doplněk stravy se nemůže používat jako náhrada (sustituce) pestré stravy. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, srdečních onemocnění, bolesti hlavy, psychických poruch, cukrovky, astmatu nebo jiných léků. Pokud užíváte jiné léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

PROČ JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMACÍ?

Bohužel, vzhledem k přísným právním předpisům EU můžeme o našich doplňcích poskytnout jen omezené informace. V seznamu mohou být uvedeny pouze schválená tvrzení, která jsou uvedena v databázi EU. Nemůžeme sdílet vědecké výsledky, které nebyly předloženy EU ke schválení. Nemůžeme uvádět benefity látek obsažených v produktu jako například benefity adaptogenů, rostlinných látek nebo aminokyselin. Více takových informací od nás obdržíte v našich newsletterech, nebo během přímého kontaktu na prodejně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Glutamin
Hmotnost: 0.3 kg
Bezlaktózový: Ano
Bezlepkový: Ne
Forma produktu: Kapsle
Vegan: Ne
Značka: Real Pharm
Počet dávek: 75

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Real Pharm je jedním z nejrychleji rostoucích výrobců doplňků stravy v Evropě.

Real Pharm je značka, jejímž hlavním cílem jsou výrobky nejvyšší kvality.

Ve spolupráci s laboratořemi a nejlepšími sportovci různých sportovních disciplín vytvořila společnost Real Pharm řadu doplňků stravy s nejvyššími světovými standardy.

Real Pharm s nadšením vytváří doplňky stravy na podporu každého sportu. Vysoce moderní doplňky stravy mají vynikající složení a špičkovou kvalitu.