Real Pharm Pre Pump Shot 12x80ml

Předtréninovka - shot s trojitou dávkou pumpy!

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 11275
588 Kč –10 % 529 Kč 44,08 Kč / 1 ks
Real Pharm Pre Pump Shot 12x80ml
real pharm pre pump shot 12x80ml
588 Kč –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Real Pharm Pro Pump Shot 12x80ml - 12 x trojitá dávka!

Jak rychle dosáhnout maximálního efektu svalové pumpy? Pro Pump od Real Pharmzajistí 100% spokojenost se suplementací a také vám umožní získat svalovou vytrvalost během každého tréninku, která nemá obdobu při užívání jiných přípravků! Pro Pump není jen nejefektivnější způsob extrémního napumpování svalů. Používáním Pro Pump před tréninkem se maximálně soustředíte na cviky, které provádíte a pocítíte nával energie potřebné při extrémním cvičení, který aktivně přeměníte v překvapivé tréninkové efekty!

Výhody Real Pharm Pro Pump?

  • efekt svalové pumpy
  • lepší koncentrace během tréninku
  • lepší svalová síla a vytrvalost
  • maximální energetický efekt
  • lépe vyživené a okysličené svaly

DÁVKOVÁNÍ Real Pharm Pro Pump shot 80ml

  • spotřebujte 1/3 lahvičky (26 ml) před nebo během cvičení. Nepřekračujte maximální množství 1 porce (26,6 ml) přípravku denně. Před konzumací důkladně protřepejte.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Co obsahuje produkt Real Pharm Pro Pump shot 80ml?

  • AAKG Arginine Alpha Ketoglutarate- je zodpovědný za tvorbu plynového hormonu - oxidu dusnatého, který zvyšuje přísun energetických složek (glukóza), stavebních látek (aminokyselin) a kyslíku v krvi do svalových buněk. To přispívá ke zvýšení efektivity pracujících svalů, což má za následek výrazné zvýšení síly a vytrvalosti během tréninku a v potréninkovém období - rychlejší regeneraci organismu. Konečným efektem je nárůst čisté svalové hmoty. Přípravek také zvyšuje sexuální výkonnost mužů, protože oxid dusnatý zesiluje mimo jiné:fyziologické procesy podmiňující erekci.*
  • β-alanin - složka karnosinového dipeptidu (β-alanyl-L-histidin ), jehož biosyntéza závisí na dostupnosti β-alaninu jako substrátu. Karnosin tlumí pokles pH spojený mimo jiné s s tvorbou kyseliny mléčné ve svalech během cvičení. Proto užívání β-alaninu snižuje fyzickou únavu. Mezi nejvýznamnější účinky suplementace Beta Alaninu patří: zvýšení celkové anaerobní kapacity během tréninku, oddálení pocitu únavy a výrazný nárůst čisté svalové hmoty. argininu - chemická sloučenina zodpovědná za syntéza oxidu dusnatého. To poslední je základní podmínkou pro získání „svalové pumpy“ a také podporuje progresi síly a vytrvalosti. Ukazuje se, že systematická suplementace citrulinem přináší velké výhody z hlediska zlepšení tréninkových výsledků. Navíc je tento přípravek mimo jiné zodpovědný i za stimulaci potréninkové regenerace, napomáhá detoxikaci jater a zlepšuje celkovou výkonnost našeho organismu. Užívání citrulinu je prospěšné především pro lidi, kteří cvičí.

Výživové údaje v Real Pharm Pro Pump shot 80ml

Složení Real Pharm Pro Pump shot 80ml:

voda, taurin, beta-alanin; citrulin malát, bezvodý kofein, glukuronolakton, aroma , sladidlo: sukralóza; konzervační látky: kyselina benzoová a kyselina sorbová. Obsahuje sladidlo.

UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek je určen pro zdravé dospělé osoby, neměly by jej užívat těhotné a kojící ženy.Je důležité dodržovat zdravý životní styl a vyváženou, pestrou stravu. Nekombinujte s alkoholem. Není určeno pro osoby citlivé na kteroukoli složku produktu. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, srdečních onemocnění, bolesti hlavy, psychických poruch, cukrovky, astmatu nebo jiných léků. Pokud užíváte jiné léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Přípravek není určen k používání osobami mladšími 18 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

PROČ JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMACÍ?

Bohužel, vzhledem k přísným právním předpisům EU můžeme o našich doplňcích poskytnout jen omezené informace. V seznamu mohou být uvedeny pouze schválená tvrzení, která jsou uvedena v databázi EU. Nemůžeme sdílet vědecké výsledky, které nebyly předloženy EU ke schválení. Nemůžeme uvádět benefity látek obsažených v produktu jako například benefity adaptogenů, rostlinných látek nebo aminokyselin. Více takových informací od nás obdržíte v našich newsletterech, nebo během přímého kontaktu na prodejně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předtréninkové pumpy
Hmotnost: 0.96 kg
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Hotový shot
Obsah kofeinu v dávce: 400mg
Vegan: Nie
Značka: Real Pharm
Počet dávek: 36
Obsah kofeinu v dávce: 133mg
Obsah kofeinu na celý shot: 400mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Real Pharm je jedním z nejrychleji rostoucích výrobců doplňků stravy v Evropě.

Real Pharm je značka, jejímž hlavním cílem jsou výrobky nejvyšší kvality.

Ve spolupráci s laboratořemi a nejlepšími sportovci různých sportovních disciplín vytvořila společnost Real Pharm řadu doplňků stravy s nejvyššími světovými standardy.

Real Pharm s nadšením vytváří doplňky stravy na podporu každého sportu. Vysoce moderní doplňky stravy mají vynikající složení a špičkovou kvalitu.