Renegade Air Runner Pro ARUN100, bezmotorový běžecký pás

Se zakřiveným bezmotorovým běžeckým pásem Air Runner ARUN100 získáte nový rozměr tréninku.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440059/ARUN100
115 990 Kč –14 % 99 000 Kč
Renegade Air Runner Pro ARUN100, bezmotorový běžecký pás
Renegade Air Runner Pro ARUN100, bezmotorový běžecký pás
Akce
115 990 Kč –14 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Evocardio Airrunner ARUN100 je komerční bezmotorový běžecký pás určený pro sportovce, kteří chtějí co nejlépe sprintovat. Zakřivená základna běžeckého pásu zajišťuje při běhu věrný, přirozený pohyb. Běžecký pás je vybaven LCD monitorem pro měření vzdálenosti, času, kalorií a tepové frekvence.

Nemotorizované běžecké pásy jsou ideální pro "mrtvý tah" a HIIT. Zakřivený běžecký pás s primární silou má šest úrovní odporu, což znamená, že sportovci mohou na běžeckém pásu volně chodit nebo běhat, případně jezdit proti řídítkům v plné sprinterské poloze "prowler" pro maximální rychlost a výkon. Není třeba mačkat tlačítko a čekat, až běžecký pás začne zrychlovat. Když uživatel dělá delší kroky na zakřiveném pásu, rychlost se zvyšuje, a když uživatel jednoduše uhýbá dozadu, rychlost se snižuje.

Silné stránky:

Bezmotorový běžecký pás poháněný pouze nohama uživatele.

Žádná maximální rychlost a uživatelé nemusí čekat, až pás dosáhne požadované rychlosti.

4 úrovně odporu, což znamená, že sportovci mohou na běžeckém pásu volně běhat nebo běhat, nebo jezdit proti řídítkům v plné sprinterské poloze "prowler" pro maximální rychlost a výkon.

Proč to zkoušet?

Při běhu na běžeckém pásu ARUN100 spálíte více kalorií a zapojíte více svalových skupin pro efektivnější trénink než na běžném běžeckém pásu.

Běžecký pás Airrunner ARUN10 napodobuje přirozenější způsob běhu, který umožňuje zdravější techniku a snižuje zátěž kloubů.

Gumový běžecký povrch tlumí škodlivé nárazy na klouby a pojivové tkáně, aniž by byla narušena správná mechanika běhu.

Vestavěný snímač tepové frekvence v rukojetích, přepravní kolečka

Technický popis:

Rám: robustní ocelový rám s křížovými rukojeťmi v nízké poloze pro cvičení celého těla s odsáváním.

Odolnost: 4 úrovně, manuální

Pás: Protiskluzové odolné pryžové kotouče s robustními ložisky 608zz.

Rukojeť: Ergonomická rukojeť s černou pěnovou rukojetí

Monitorování srdečního tepu: vestavěný bezdrátový přijímač srdečního tepu

Přepravní kola

Zobrazení:

Monitor LCD napájený z baterie

Programy: 7 tréninkových režimů včetně 20/10, 20/30, vlastních intervalů, 4 nastavení cílů.

Funkce: čas, vzdálenost, kalorie a srdeční tep

Rozměry:

Délka výrobku (d x š x v): 183 x 93 x 158 cm

Pojezdová plocha: 160 x 48 cm, zakřivená

Hmotnost: 158 kg

Maximální hmotnost uživatele: 150 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Hmotnost: 158 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnost: 150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.