Renegade Air Ski ASKI100 lyžařský trenažér

Perfektní „protilátka“ na den v kanceláři.

Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: /ASKI100
37 950 Kč –19 % 30 625 Kč
Renegade Air Ski ASKI100 lyžařský trenažér
renegade air ski aski100 lyziarsky trenazer1
Akce Novinka
37 950 Kč –19 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Renegade Air Ski ASKI100 lyžařský trenažér

Renegade Air Ski ASKI100 posiluje horní část těla, břišní, zádové a svaly nohou, které jsou důležité pro lyžování. Jelikož posilovací stroj pracuje se vzduchovým a magnetickým odporovým systémem, pohyby jsou velmi plynulé. Díky tomu je trénink zábavnější a snižuje se riziko zranění.

Air Ski ASKI100 se svými 18 kg je velmi robustní tréninkový stroj. Tato jednotka používá ve svém pohonném systému vysokopevnostní kabely. Kordy jsou mnohem pevnější než ocel a extrémně lehké, výsledkem čehož je systém, který je citlivý a hladký.

Trénink na Air Ski ASKI100 lze provádět v kleku nebo v sedě před strojem. Díky tomu je stroj ideální pro sportovce s fyzickými omezeními. Tréninkový odpor ovládáte sami: silnější potáhnutí zrychluje setrvačník a zvyšuje odpor. Různé úrovně odporu (1-14) umožňují simulovat praktický trénink za všech podmínek.

Tato jednotka má několik tréninkových programů, které vám umožňují trénovat různorodým a cíleným způsobem. Rukojeť "rychlé uvolnění" umožňuje rychlé přepínání mezi různými tréninkovými programy. Velký modře podsvícený LCD displej je navíc při tréninku lépe čitelný. Renegade Air Ski ASKI100 jsou samogenerující, takže nejsou zapotřebí elektrické kabely.

TECHNICKÉ ÚDAJE Air Ski ASKI100

 • Hladký, přirozený, neomezený průtok vzduchu/magnetický odpor zajišťuje odolný 45 cm hliníkový ventilátor s překříženými ocelovými lopatkami.
 • Dvojitá robustní sada 6203 utěsněných ložisek v centrálním náboji na super ocelovém ventilátoru pro snadné otáčení.
 • Vysoce výkonný vnitřní pohonný mechanismus s robustními stejnosměrnými ložisky s utěsněnými kazetami, které poskytují nejlepší výkon pro bipolární i konvenční technologii (střídavé rameno). Vyžaduje se minimální údržba.
 • 14 úrovní manuálně nastavitelného magnetického odporu pro trénink vysoké intenzity.
 • Nízkoúdržbový, nekonečný převod Poly-V dvojitým žebrovaným řemenem.
 • Lehká, vysoce pevná lanka pro hladký trénink a dlouhou životnost.
 • Systém samonivelačních kladek s robustními zapečetěnými ložisky a šířkou mezi 62 ​​cm (max.) a 26 cm (min.).
 • Ergonomicky navržená rukojeť nabízí horizontální a vertikální možnosti umístění k procvičení různých svalů.
 • Design rychloupínacího mechanismu z nerezavějící oceli pro vertikální a horizontální polohy uchopení pro různá cvičení.
 • Rám ze čtvercových trubek o tloušťce 2 mm pro stabilní konstrukci.
 • 4 mm silné ocelové montážní konzoly, držák s upevňovacími šrouby a podložkami pro různé tréninky

 

KONZOLA

Obrazovka Velký podsvícený LCD displej programy 8; včetně vlastních intervalů 20/10, 20/30, 4 cílových nastavení a ovládání srdeční frekvence. Zpětná vazba Čas, zdvih/min., zdvih, vzdálenost, kalorie, čas/500 m, watty, nastavení intenzity a puls pro referenci uživatelů Moc Konzole používá AA LR6 / 1,5V baterii (4 ks)

ROZMĚRY

Produkt D 38 x Š 62 x V 80 cm Balíček D 70 x Š 58 x V 31 cm Čistá hmotnost 23 kg Celková hmotnost 26,5 kg Max. hmotnost uživatele 150 kg Záruka Části: 2 roky
Spotřební materiál: 6 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžařské trenažéry
Hmotnost: 23 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Typ: K uchycení na zeď

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.