Ručník Weider 50x100 cm, šedé logo

Ručník do posilovny Weider. 100% bavlna. Klasický bavlněný ručník s vyšívaným vzorem Weider. Bez tohoto ručníku se neobejdete v žádné posilovně.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 9090116
130 Kč –7 % 120 Kč
Ručník Weider 50x100 cm, šedé logo
Ručník Weider 50x100 cm, šedé logo
130 Kč –7 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Ručník Weider 50x100 cm, šedé logo

Ručník Weider je ručník na cvičení, rozměrově a designově vhodný pro použití na posilovacích strojích a jiných typech tréninku.

Černý s šedým logem 

  • 100% kvalitní bavlna
  • Dobře absorbuje tekutiny
  • Vyrobeno ve Španělsku
  • Před prvním použitím vyperte

Více než 80 let zkušeností - to znamená pojem WEIDER

Příběh WEIDER začal před více než 80 lety, kdy dva bratři, Joe a Ben Weiderovi, založili malou rodinnou firmu WEIDER NUTRITION, založenou na principech práce, důvěry a kvality.

Díky vytrvalosti a velkému úsilí se jim podařilo vytvořit z firmy Weider jednu z nejvýznamnějších nadnárodních společností v oblasti sportovní výživy na celém světě.

Podporována světovými sportovními profesionály, působí na pěti kontinentech s rozsáhlým sortimentem výrobků pro kulturistiku, fitness, zdraví a zdravý životní styl.

BRATŘI WEIDEROVÉ JSOU POVAŽOVÁNI ZA ...

Jsou považováni za otce fitness a kulturistiky a jsou známí jako "trenéři šampionů", někteří z nich jsou stejně významní jako Arnold Schwarzenegger. Jsou tvůrci soutěže Mr. Olympia, jejich jméno žije díky působivým výsledkům. Od založení společnosti v roce 1936 využívají vize tréninku a výživy bratří Weiderů sportovci, trenéři a sportovní vědci po celém světě.

Posláním společnosti Weider je poskytovat vynikající služby na trhu sportovní výživy. Odhodlání WEIDER se vyznačuje tím, že jsme lídrem v našem oboru a vytváříme inovativní a vysoce kvalitní produkty, které zlepšují pohodu našich zákazníků.

WEIDER se zavazuje podporovat úsilí sportovců a milovníků sportu poskytováním špičkových výrobků založených na nejnovějších vědeckých výzkumech. Jsou vyrobeny z přírodních složek a neobsahují chemické ani lékařské látky. Řada výrobků WEIDER je vynikajícím doplňkovým nástrojem pro sportovce všech disciplín a aktivní jedince vyznávající zdravý životní styl.

KVALITA a INOVACE WEIDER

Filozofií společnosti Weider bylo vždy poskytovat maximální kvalitu, a proto výzkumný tým Weider představuje to nejlepší v oblasti výzkumu a vývoje. Naše vývojové týmy ve Spojených státech, Německu a Španělsku věnují zvláštní pozornost kontrole surovin i výrobním a balicím procesům. Kvalita a inovace v kombinaci s výrobními standardy založenými na GMP (Good Manufacturing Practices) zajišťují, že doplňky stravy WEIDER si udržují vysokou úroveň účinnosti, aniž by ohrožovaly pohodu nebo zdraví svých spotřebitelů. Kvalita je jedním ze základních principů společnosti Weider, protože má přímý vliv na úspěch v tréninku. Nejlepší výrobky lze vytvořit pouze za použití nejlepších surovin a při správné kontrole a manipulaci. To má vliv na konečnou cenu výrobku, kvůli které se může zdát, že je dražší než průměr, ale to je mylná představa; levné výrobky jsou drahé. Například nekvalitní protein může být méně účinný a dokonce škodlivý pro vaše zdraví, a to je DRAHÉ. Naše suroviny zaručují maximální kvalitu, asimilaci a regeneraci svalů, protože ve společnosti Weider se snažíme o CHYTROU VÝŽIVU.

Již mnoha desítek let se věnujeme výrobě doplňků stravy pro sportovce. Naše výzkumné a vývojové týmy vytvářejí produkty, které představují nejnovější poznatky v oblasti sportovní výživy pro sportovce všech disciplín. A samozřejmě naše společnost podporuje čistý sport provozovaný bez užívání zakázaných látek, známý jako "No doping".

Milujeme to, co děláme, věříme tomu, a proto se každý den snažíme dávat víc. Proto navrhujeme naše výrobky s ohledem na vás, vaše potřeby a vaše oblíbené chutě - protože cíle nemají smysl, pokud si nemůžeme užít cestu. Přizpůsobujeme se vám, vašim požadavkům a jsme vám vždy k dispozici a rádi vám pomůžeme.

Naše společnost má dlouhou historii a zkušenosti nás naučily, že vždy je třeba udělat další krok. Jsme odhodláni inovovat a vyvíjet produktové řady, jako jsou veganské výrobky, abychom podpořili udržitelnější typ spotřeby.

Součástí udržování zdraví je i sportovní výživa, a proto pokračujeme ve vytváření doplňků stravy zaměřených na udržení zdraví, od vitamínů v inovativních formátech, jako jsou gumové bonbony, až po techničtější produkty, které se staly základem, jako jsou kolageny, vitamíny a minerály.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručníky
Hmotnost: 0.5 kg
Značka: Weider
Doplňující info: Klasický ručník z vysoce kvalitní 100% bavlny
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WEIDER - méno, které vám chtělo přinést sílu a zdraví jako životní styl

WEIDER je bezpochyby nejznámější značkou v oblasti kulturistiky a fitness na světě! Značka spojená s osobou Joea Weidera (1919-2013), který celý svůj život zasvětil propagaci silového tréninku a s ním spojeného životního stylu. WEIDER je oblíbený již ve více než 120 zemích světa! Doplňky výživy WEIDER neměly v historii žádné problémy s dopingem nebo špatnou kvalitou. 

Joe a Ben Weiderovi - začátek fitness

Joe a Ben Weiderovi to všechno začali. Spustili vlnu, která všechny pohltila. Zdravý životní styl, krása a silné tělo byly součástí snu každého člověka. Jméno WEIDER je největším přínosem kulturistice a fitness na světě. 

Příběh WEIDER začíná v roce 1936, kdy tehdy teprve šestnáctiletý Joe, okouzlený "hrou se železem", začíná vydávat časopis Your Physique. Později se k němu přidává jeho bratr Ben a společně budují impérium, které zahrnuje vydavatelství (např. MUSCLE&FITNESS, FLEX), výrobu doplňků stravy (se sídlem v Salt Lake City) a fitness vybavení (Weiderovi byli dlouhá léta spolumajiteli společnosti ICON Health and Fitness, největšího výrobce fitness vybavení na světě). V roce 1946 Joe Weider a jeho bratr Ben založili IFBB, Mezinárodní federaci kulturistiky, která je dodnes nejuznávanější kulturistickou organizací.

V roce 1965 se poprvé koná soutěž Mr. Olympia. Značka WEIDER se spolu s novou módou kultovního těla šíří z Ameriky do celého světa. Na počátku 90. let byla WEIDER Nutrition International (zastřešující kromě WEIDERu také Metaform, Schiff, American Bodybuilding Product atd.) světovou kulturistickou jedničkou, ale vzhledem k rostoucí konkurenci tuto pozici na americkém kontinentu postupně ztrácí.

V roce 2001 kupuje WEIDER německou společnost HALEKO (mimo jiné značky Multipower, Champ, Multabene, Venice Beach) a vzniká WEIDER Germany. Spojení dynamiky a kontaktů tehdejší evropské jednotky Multipower s tradicí značky WEIDER přináší své ovoce.

WEIDER Germany je nyní lídrem na německém trhu s doplňky stravy a evropskou jedničkou, která se postupně úspěšně prosazuje i mimo Evropu. V současné době dodává své doplňky stravy do 120 zemí světa. Doplňky stravy vyráběné v Německu jsou vyráběny z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za vynikající chuť. Kromě klasických výrobků přichází WEIDER s originálními produkty (např. crea-genic, transportní systém PTK, netradiční příchutě).

Pro svou vysokou účinnost jsou stále oblíbenější u vrcholových nebo profesionálních sportovců. Weider proteiny a gainery nastavují vysoký standard již mnoho let. Mnoho odborníků z oboru, trenérů a výživových poradců řadí například Mega Mass 4000 na první příčku gainerů, aniž by změnili svůj názor na Protein 80 Plus a Premium Whey jako jedny z nejlepších proteinových doplňků na trhu. Podobnou roli v doplňcích stravy hrají i jejich aminokyseliny, hotové proteinové koktejly a karnitinové produkty.Úplným vrcholem je segment proteinových tyčinek, který se konkurence zatím marně snaží napodobit.

Když si koupíte Weider, kupujete špičkové doplňky stravy. Proto se značka Weider rozhodla chránit vaše zdraví používáním nejčistších a nejbezpečnějších zdrojů.

V roce 2016 získala společnost Weider Slovakia ocenění Superbrands od nejuznávanější nezávislé globální autority v oblasti hodnocení a uznávání značek. 

2017 potvrdil vedoucí postavení společnosti WEIDER a v roce 2018 tomu nebylo jinak!

Rok 2019 nás opět překvapil, značka WEIDER zůstává jedničkou ve své kategorii. 

Rok 2020, 2021, 2022, 2023 nebyl jiný. WEIDER opět mezi TOP značkami na Slovensku. Cena SuperBrands 2020 jí patří zaslouženě.

SuperBrands Year 2021.