Rychlé švihadlo Sveltus, kovové švihadlo

Rychlé kovové švihadlo Sveltus ideální pro pokročilé uživatele
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 6090903
459 Kč
Rychlé švihadlo Sveltus, kovové švihadlo

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Sveltus švihadlo rychlé, kovové

Zásady pro výběr švihadla:

Pro správnou funkci by mělo být švihadlo vyrobeno z těžšího materiálu, aby se co nejvíce využila jeho setrvačná síla při kroucení. Rukojeť by měla být pohodlná do ruky. Nejdůležitější je zvolit správnou délku. Změřte si ho tak, aby vám při stoji na středu lana a uchopení rukojetí do každé ruky sahaly pod ramena.

Trénink se švihadlem:

Skákání přes švihadlo sice není obtížné, ale při špatné technice se brzy unavíte. Ještě horší je, pokud prostě nerozvíjíte dynamický odraz, na který byste se měli primárně zaměřit.

1. Nejlepším způsobem, jak trénovat techniku kroužení se švihadlem, je uchopit oba konce švihadla do každé ruky a kroužit se švihadlem v boční rovině podél těla. Do pohybu zapojte pouze zápěstí, lokty držte ve výšce pasu u těla. Vyvarujte se nesprávných krouživých pohybů celými pažemi.
 
 2. Efektivitu práce s tímto náčiním zvýšíte, pokud se nejprve zaměříte na důkladný nácvik práce s kotníky na odrazu bez použití švihadla.
 
 3. Na začátku cvičení se postavte před švihadlo a pohybujte jím před tělem tak, že budete současně krouživými pohyby pohybovat oběma zápěstími.
 
 4.Odrážejte se pouze střídáním kotníků a přistávejte na špičkách. Při skoku by se paty neměly vůbec dotýkat podložky. Jedině tak můžete dostatečně rozvinout běžecký odraz. Při dopadu na paty by nárazy zbytečně zatěžovaly páteř, klouby a šlachy.

5.   Švihadlo je jako metronom, který vám pomáhá udržovat stálý rytmus skoků. Pro zpestření tréninku kombinujte skákání na místě ze stoje bez meziskoku nebo s meziskokem, skákání po jedné noze, střídavé skákání po pravé a levé noze (při přeskoku dopadněte na pravou a poté na levou nohu).
 
 Další možnosti: 
 - Dvojskok (při vyšším skoku švihadlo obíhá 2x),  
 - Skoky s rukama zkříženýma před trupem,  
 - Střídavé obíhání švihadla tam a zpět.

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Švihadla
Hmotnost: 0.12 kg
Značka: Sveltus
Délka: 300
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mladá a dynamická společnost Sveltus se specializuje na navrhování a výrobu fitness doplňků, pilates, aquagym, jógu, crossfit a další odvětví.

Sveltus se zaměřuje na navrhování inovativního, funkčního a moderního sportovního zboží.

Výrobky značky Sveltus, které jsou určeny pro obce, sportovní svazy, jednotlivce, sportovní specialisty a uživatele, kteří mají rádi funkčnost a kvalitu.

Profesionálové jako my!

Naši partneři Justine Gayraud, William Castel, Julie Dumoulin, Erik Domi a Emilie Detre. Přečtěte si, co říkají o tom, čím se naše výrobky odlišují od ostatních.

PEFC Certifikace produkce. 

.