Skládací běžecký pás Sole Fitness F63

Běžecký pás Sole Fitness F63 byl mnoha spotřebitelskými zdroji a časopisy hodnocen jako nejkvalitnější běžecký pás ve své cenové kategorii.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 3010601/F63
42 990 Kč –12 % 37 500 Kč
Skládací běžecký pás Sole Fitness F63
Skládací běžecký pás Sole Fitness F63
Akce
42 990 Kč –12 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Běžecký pás Sole Fitness F63 byl mnoha spotřebitelskými zdroji a časopisy hodnocen jako "Jednoduše nejkvalitnější běžecký pás ve své cenové kategorii" a "neuvěřitelná hodnota".Společnost SOLE si získala pověst výrobce kvalitních běžeckých pásů s použitím nejlepších komponentů a běžecký pás Sole Fitness F63 není výjimkou, a to ani v nižší cenové kategorii.

Výkonný motor o výkonu 3,0 HP dosahuje náročných rychlostí až 20 km/h a stoupání až do 15 úrovní a může spustit až deset programů včetně cílených kardio programů a programů pro spalování tuků.

Běžecký pás F63 je vybaven technologií Bluetooth, která uživatelům umožňuje zaznamenávat zpětnou vazbu z běžeckého pásu do chytrého zařízení se systémem Android nebo Apple a sledovat fitness informace v bezplatné aplikaci SOLE FITNESS APP nebo je přenášet do jiných kompatibilních fitness aplikací.

Tento model obsahuje integrovaný držák na tablet. Díky tomu můžete používat svá chytrá zařízení ke sledování tréninků nebo monitorování pokroku při cvičení. Bezproblémově poslouchejte hudbu prostřednictvím reproduktorů Bluetooth 3.0 z jakéhokoli chytrého zařízení nebo připojte své zařízení pomocí přiloženého pomocného kabelu. Součástí balení je také port USB pro nabíjení chytrých zařízení během cvičení.

Výkonný motor 3,0 HP s nepřetržitým provozem dosahuje rychlosti až 20 km/h a naklápí se až do 15 úrovní.

Při konstrukci běžeckého pásu je důležité přesné a precizní svařování. Trvanlivost výrobku začíná u robustního rámu, který je schopen zvládnout více uživatelů s různou hmotností a výškou.

Deska Cushion Flex Whisper Plate poskytuje našim uživatelům pohodlné a tiché cvičení. V nedávné studii bylo prokázáno, že naše deska Cushion Flex snižuje nárazy až o 40 % ve srovnání s běháním po asfaltu.

15 úrovní sklonu představuje tu správnou výzvu pro běžce a chodce všech výkonností.

Konstrukce skládací plošiny Easy Assist umožňuje snadné a pohodlné uložení běžeckého pásu

Naše snadno přemístitelná konstrukce vyústila v celoocelový svařovaný rám, který je stabilnější než většina neskládacích rámů.

Na výběr je 10 náročných programů. Všechny tréninkové programy využívají to nejlepší ze svých důrazů - od kardio intenzity programu "Spalování tuků" až po přidané výhody svalového tonusu prostřednictvím programu "Síla".

SOLE má integrovaný zvukový systém s kompatibilitou s MP3 přehrávači a audiokabelem, který umožňuje uživateli používat k přehrávání přes reproduktory jakékoli zařízení s konektorem pro sluchátka.

USB port pro nabíjení chytrých zařízení během cvičení.

Integrovaný držák na tablet vám dává svobodu používat chytrá zařízení ke sledování relací nebo monitorování cvičebních postupů

Motor3,0 HP
Rychlost1 - 20 km/h
Sklon15 úrovní
Běžecká plocha51 x 152,5 cm
Běžecký pásDvojitý tkaný 2-vrstvový pás so 4 vrstvami
Skládacíano
Ruční pulzní rukojeťano
Ovládání rychlosti a sklonuano
OdpruženíSystém odpružení Cushion Flex
Prijímač srdcové frekvenceBluetooth
Hrudní pásano
CONSOLE
Displej konzoly16,5 cm LCD displej s bílým podsvícením
Zobrazit zpětnou vazbuČas, rychlost, vzdálenost, kalorie, pulz, sklon, program
programy5 přednastavených, manuálně, 2 užívatelské, 2 HRC
Reproduktory/Audioano
Bluetooth 3.0 reproduktorano
USB nabíjeníano
Ventilátorano
ROZMĚRY
Produkt (D x Š x V)208 x 89 x 167,5 cm ,složený: 170 x 112 x 87 cm
Karton (D x Š x V)220 x 92,5 x 44 cm
Hmotnost netto/brutto115 kg / 127 kg
Max. hmotnost uživatele150 kg
ZÁRUKA
Rám10 let
Motor5 let
Bežecká paluba5 let
Části2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Hmotnost: 80 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňující info: Běžecký pás Sole Fitness F63 byl mnoha spotřebitelskými zdroji a časopisy hodnocen jako "Jednoduše nejkvalitnější běžecký pás ve své cenové kategorii".
Nosnost: 150 kg
Výkon motoru: 3,0 HP
Maximální rychlost: 1 - 20 km/h
Sklon: 15 úrovní
Běhací plocha: 51 x 152,5 cm
Typ zavěšení: Systém Cushion Flex
Konzole: Displej konzoly-16,5 cm LCD displej s bielym podsvietením, zobrazuje čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, sklon, program; programy: 5 prednastavených, manuálne, 2 používateľské, 2 HRC Reproduktory/Audio-áno Bluetooth 3.0 reproduktor - áno, USB nabíjanie- áno, Ventilátor - áno
Počet programů: 5 předvoleb, manuální, 2 uživatelské, 2 HRC
Vstup MP3: -
Kompatibilní s iFit Live: -
Měření pulsu: Bluetooth
Hrudní pás: ano
Rozměry (dxšxv): 208 x 89 x 167,5 cm Složený: 170 x 112 x 87 cm
Napájení: -
Třída použití a přesnost: -
Odpor: -
Odpružení běžecké plochy: Systém odpružení Cushion Flex
Použití: -
Hmotnost sestaveného setu: 115 kg / 127 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.