Skládací běžecký pás Sole Fitness F80

Konstrukce skládacího běžeckého pásu SOLE F80 byla vytvořena v reakci na poptávku hotelového průmyslu po snadno mobilním, ale stabilním a výkonném běžeckém pásu. Když se běžecký pás nepoužívá, platforma se bezpečně uzamkne na místě.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4000016/F80
56 900 Kč –10 % 51 150 Kč
Skládací běžecký pás Sole Fitness F80
Skládací běžecký pás Sole Fitness F80
Akce
56 900 Kč –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Běžecký pás SOLE F80 je vybaven prémiovou zárukou a podlahovou deskou Cushion Flex Whisper Deck, u které bylo ve studii prokázáno, že snižuje nárazy až o 40 % v porovnání s běháním po asfaltu. Výkonnostní parametry desky odpovídají jiným komerčním značkám a vztahuje se na ni doživotní záruka. Výkonný motor o výkonu 3,5 HP poskytuje náročné rychlosti až 12 km/h a 15 různých nastavení sklonu a lze na něm spustit až deset programů včetně cílených kardio tréninků a programů na spalování tuků.

Konstrukce skládacího rámu běžeckého pásu SOLE F80 byla vytvořena jako reakce na poptávku hotelového průmyslu po snadno mobilním, ale stabilním a výkonném běžeckém pásu. Když se běžecká plošina nepoužívá, bezpečně se uzamkne na místě. Mezi další bezpečnostní prvky běžeckého pásu F80 patří velký spínač, počáteční rychlost pouhých 0,5 km/h a nízkoprofilový kryt běžeckého pásu.

Konzola běžeckého pásu F80 je uživatelsky přívětivá a má živý displej, který neustále zobrazuje rychlost, sklon, čas, ujetou vzdálenost, kalorie, puls a tempo a obsahuje funkci 1/4 míle a graf špiček a údolí pro konkrétní programy.Vestavěné reproduktory umožňují připojit jakýkoli přehrávač MP3 pro snadný poslech při cvičení a ovládání chladicího ventilátoru a rychlosti/sklonu je snadno přístupné na opěrkách rukou.

Běžecký pás F80 je vybaven technologií Bluetooth, která uživatelům umožňuje zaznamenávat zpětnou vazbu z běžeckého pásu do chytrého zařízení se systémem Android nebo Apple a sledovat fitness informace v bezplatné aplikaci SOLE FITNESS APP nebo je přenášet do jiných kompatibilních fitness aplikací.

Tento model obsahuje integrovaný držák na tablet. Díky tomu můžete používat svá chytrá zařízení ke sledování tréninků nebo monitorování pokroku při cvičení. Bezproblémově poslouchejte hudbu prostřednictvím reproduktorů Bluetooth 3.0 z jakéhokoli chytrého zařízení nebo připojte své zařízení pomocí přiloženého pomocného kabelu. Součástí balení je také port USB pro nabíjení chytrých zařízení během cvičení.

FUNKCE

Vylepšená verze oblíbeného modelu F63

Cenově dostupný běžecký pás s vysoce kvalitními funkcemi

Široká dráha, skvělá pro všechny kroky

Skládací pružný polštář o rozměrech 56 x 152,5 cm Šepotající podlaha s dvouvrstvým pásem a nadrozměrnými 6,4 cm zúženými kolečky

Motor o výkonu 3,25 hp

Bíle podsvícený LCD displej s úhlopříčkou 19 cm

10 možností programů se 14 tlačítky přímého přístupu k rychlosti a náklonu

Tlačítka rychlosti/náklonu na řídítkách a kontaktní rukojeti pro měření tepové frekvence na pevných řídítkách, včetně hrudního pásu

Technologie Bluetooth s aplikací SOLE Fitness™ APP kompatibilní s FitBit, iHealth, MyFitness Pal

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Hmotnost: 85 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňující info: Běžecký pás SOLE F80 je vybaven prémiovou zárukou a podlahou Cushion Flex Whisper Deck, u které studie prokázala, že snižuje nárazy až o 40 % ve srovnání s běháním po asfaltu.
Nosnost: 165 kg
Výkon motoru: 3,50 HP
Maximální rychlost: 1 - 20 km/h
Sklon: 15 úrovní
Běhací plocha: Rozměr 56 x 152 cm
Typ zavěšení: Systém Cushion Flex
Konzole: Displej na konzole- 23 cm LCD displej s bílým podsvícením času; zobrazuje rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, sklon; program: 5 přednastavených, manuální, 2 uživatelské, 2 HRC Bluetooth 3.0 reproduktor, USB nabíjení, ozvučení s dvoucestným kabelem , ventilátor
Počet programů: 5 předvoleb, manuální, 2 uživatelské, 2 HRC
Kompatibilní s iFit Live: -
Měření pulsu: -
Hrudní pás: -
Úspora místa: -
Velikost: 208 x 94 x 167,5 cm Složený: 114,3 x 94 x 180,3 cm
Odpružení běžecké plochy: Systém odpružení Cushion Flex
Použití: -
Rozměry ve složeném stavu (dxšxv): 114,3 x 94 x 180,3 cm
Hmotnost sestaveného setu: 126 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.