Skládací běžecký pás Sole Fitness F85 Touchscreen

Běžecký pás F85 nabízí vysoký výkon a zážitek za dostupnou cenu. Ve společnosti SOLE jsme hrdí na svou pověst výrobce kvalitních běžeckých pásů s použitím těch nejlepších komponentů. Model F85 není výjimkou.

Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: /F85ENT
82 990 Kč –15 % 69 990 Kč
Skládací běžecký pás Sole Fitness F85 Touchscreen
sole fitness skladaci bezecky pas f85 touchscreen 01
Akce
82 990 Kč –15 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Skládací běžecký pás Sole Fitness F85 Touchscreen

Běžecký pás Sole Fitness F85 , nejvyšší model v sérii skládacích pásů a nejprodávanější model společnosti SOLE, obsahuje všechny specifikace modelu F80. Letos jsme také představili náš nový rám ve tvaru písmene Z a náš motor s nejvyšším výkonem , velmi silný motor s výkonem a výkonností, který nemá konkurenci. Model F85 obsahuje 56 cm širokou běžeckou plochu a 7 cm válce, čímž se prodlužuje účinnost motoru běžeckého pásu.

Běžecký pás F85 nabízí také možnost připojení na WiFi připojení. Dotykový displej s úhlopříčkou 39,6 cm obsahuje 7 přednastavených aplikací, například YouTube a Netflix, ale umožňuje také zrcadlení obrazovky, což uživatelům poskytuje možnosti pro jejich trénink. Je také připojen k aplikaci New Sole+, která je k dispozici v obchodech s aplikacemi pro Android a Apple.

Je vybaven standardními programy nabízenými na všech běžeckých pásech Sole, ale má také možnost uložit až 12 vícenásobně přizpůsobitelných programů, což uživatelům umožňuje flexibilitu a rozmanitost jejich tréninků.

Model Sole F85 patří mezi nejlepší běžecké pásy, které doporučujeme, jelikož je stabilní, skladný a zvládne mnoho používání a hmotnosti.

Model Sole F85 byl aktualizován na velmi působivý stroj. Kromě tichého a výkonného motoru s výkonem 4,0 HP má model F85 15 úrovní sklonu a 6 úrovní poklesu . Jedná se o jeden z nejvyšších poklesů, jaké jsme viděli na skládacím běžeckém pásu. Plošina je prostorná a skvělá pro většinu lidí a aktivit, navíc po složení lze F85 tlačit pomocí 4 přepravních koleček .

Představte si toto vše spolu s 15,6" dotykovou obrazovkou a předinstalovanými aplikacemi a tréninky. Má pěkné množství technologií. K dispozici jsou aplikace pro Netflix, YouTube, Spotify a další populární streamovací aplikace. Sole F85 má funkce, se kterými jsme se na jiných domácích běžeckých pásech nepotkali, jako například zrcadlení obrazovky a bezdrátové nabíjení telefonu… Není divu, že běžecký pás Sole F85 je tak vysoce hodnocený běžecký pás!

K dispozici je 10 vestavěných tréninkových režimů . Mezi tyto režimy patří běh do kopce, spalování tuků, kardio, posilování, HIIT, 5 km, 10 km a srdeční frekvence. K dispozici je také manuální režim a vlastní režim. Každý režim se dodává s přednastavenými úrovněmi rychlosti a sklonu/spádu, avšak před spuštěním si můžete vybrat celkovou maximální rychlost a čas. Běžecký pás se pak během tréninku automaticky přizpůsobí přednastaveným nastavením. Ve vlastním režimu máte možnost vytvořit si vlastní tréninky a uložit je jako šablony. Samozřejmě můžete použít i jen manuální režim a nastavit běžecký pás za pochodu.

Existují také různé kondiční testy , které můžete absolvovat, jako například testy letectva, námořní pěchoty a pobřežní stráže, abyste zjistili, v jaké jste kondici nebo mimo ni. Tréninky jsou standardní, ale na zařízení F85 jsou příjemnou funkcí.

Předchozí model F85 obsahoval 7 streamovacích aplikací, které byly příjemné, ale na tomto novém modelu máte přístup ke 12 ! Patří mezi ně YouTube, Netflix, Amazon Prime, Disney+, HBO Max, Peacock, Hulu, Spotify, ESPN, CNN, Audible a Kinomap . To je šílené množství aplikací a ke spuštění streamování každé z nich se stačí přihlásit do příslušného účtu na obrazovce.

A pokud vám tyto aplikace nestačí, můžete na obrazovce zrcadlit obsah z telefonu.

Zařízení Sole F85 je kompatibilní is dalšími aplikacemi včetně aplikace Sole+. Jedná se o bezplatnou aplikaci pro sledování vašich tréninků. Díky ní je také spárování telefonu s obrazovkou opravdu snadné, takže můžete využívat všechny funkce. Po spárování si můžete na zařízení F85 vytvořit profil s profilem aplikace Sole+. V aplikaci jsou k dispozici třídy pro běžecký pás a další zařízení Sole. Tyto třídy obsahují instruktora, který vás provede každým cvičením. Tyto třídy nejsou na stejné úrovni jako iFit a Peloton, ale aplikace Sole+ je k zařízení F85 bezplatná .

 • Nejlepší skládací běžecký pás na trhu ve své třídě
 • Nový pevnostní rám ve tvaru písmene Z
 • Výkon motoru 4.0 HP
 • Funkce klesání dostupná do -6 úrovní
 • Nejnovější 39,6 cm dotyková HD konzola
 • K dispozici nová bezdrátová nabíječka
 • Design běžecké plochy se širokým dosahem
 • Ovládání rychlosti/náklonu v dosahu
 • Chladící ventilátor v balení
 • 17 možností programů
Motor 4 HP
Rychlost 1 - 20 km/h
Sklon 15% stoupání + 6% klesání
Běžecká plocha 56 x 152,5 cm
Běžecký pás Dvojitý tkaný 2x prošívaný pás se 4 vrstvami
Skládací ano
Ruční pulzní rukojeti pro měření tepu  ano
Ovládání rychlosti a sklonu ano
Odpružení Systém odpružení Cushion Flex
Monitor srdeční frekvence Bluetooth
Hrudní pás ano
KONZOLA
Displej konzoly 39,6 cm HD touchscreen displej
Zpětná vazba Čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, sklon, program, stream, video, online...
programy 17 přednastavených, manuální, 2 uživatelské, 2 HRC + online
Bluetooth 3.0 reproduktor ano
USB nabíjení ano
Ozvučení Se 2 cestným kabelem
Ventilátor ano
Bezdrátové nabíjení ano
Aplikace:
 • YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Max, Peacock, Hulu, Spotify, ESPN, CNN, Audible, Kinomap

Nikdo se netěší z vydání nového běžeckého pásu víc než my. Víme, že k tomu potřebujete běžecký pás, který je odolný a má dlouhou životnost. Běžecký pás by měl testovat vaši vytrvalost, ne naopak.

ROZMĚRY
Produkt (D x Š x V) 209.5 x 96.5 x 167.6 cm  Složen: 111.8 x 96.5 x 181.6 cm
Karton (D x Š x V) Rozměry 220 x 98 x 44 cm
Hmotnost netto/brutto 144 kg / 166 kg
Max. hmotnost uživatele 165 kg
ZÁRUKA
Rám 10 let
Motor 5 let
Běžecká paluba 5 let
Části 2 roky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Hmotnost: 166 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnost: 165 kg
Výkon motoru: 4 HP
Maximální rychlost: 1 - 20 km/h
Sklon: 15 úrovní + 6 negativních
Běhací plocha: 56 x 152,5 cm
Konzole: 39,6 cm HD touchscreen
Počet programů: 7 přednastavených, manuálních, 2 uživatelské, 7 vojenských fitness testů, k dispozici je až 12 vlastních programů, které jsou uloženy jako šablony programů
Vstup MP3: Bluetooth Audio
Měření pulsu: Bluetooth + snímače
Hrudní pás: kompatibilní
Rozměry (dxšxv): 209.5 x 96.5 x 167.6 cm Složen: 111.8 x 96.5 x 181.6 cm
Použití: H - domácí
Hmotnost sestaveného setu: 144 kg
Rozměry v zabaleném stavu (délka, šířka, výška): 218 x 99 x 38 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.

Podobné produkty

Běžecký pás NordicTrack Commercial 2450 NTL17221 Kód: 3030333/NTL17221-INT