SKLZ 6X Hurdles, tréninkové překážky

Tyto univerzální překážky jsou navrženy tak, aby vydržely i ty největší nárazy a nejtěžší atletické výkony. Jsou lehké, odolné a mají odrazovou konstrukci. Dodávají se v balení po šesti kusech.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5061022/1860
1 469 Kč
SKLZ 6X Hurdles, tréninkové překážky

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

SKLZ 6X Hurdles, tréninkové překážky

Na zlepšenie rýchlosti, obratnosti a plyometrického výkonu nie je nič lepšie ako tréning cez prekážky. Viacúčelové 6X Hurdles prekážky od SKLZ sú navrhnuté tak, aby obstáli aj v tých najväčších zaťaženiach a najťažších atlétoch.

Ľahké, ale odolné prekážky majú konštrukciu s odrazom a zachovávajú si svoj tvar aj po došľape. Športovci môžu vykonávať viacsmerné rýchlostné cvičenia ako tím alebo počas samostatného tréningu. Prekážky 6X sa dodávajú v praktickom balení po šiestich kusoch s praktickým kufríkom, vďaka čomu sú ideálnym prenosným tréningovým nástrojom pre vašich športovcov. Keď sa prekážky nepoužívajú, ľahko sa skladujú a vydržia sezónu čo sezónu.

Výhody SKLZ 6X Hurdles

  • Vysoko odolné, viacsmerné rýchlostné, agilné a plyometrické prekážky
  • Odrazová konštrukcia
  • Špičkový, jednodielny twist dizajn
  • Ľahký, odolný a ľahko skladovateľný
  • Obsahuje šesť 6 prekážok
/l/9/l9nrr3saywj0pbuehob8_ih81xqbjksvizibq.jpg

Půl tuctu jedné odolné překážky

Překážky 6X jsou vyrobeny z lehkého, ale extrémně odolného materiálu, který si zachovává tvar i po došlápnutí. S malým nebo žádným odrazem zpět přinášejí tyto překážky osvědčený výkon.

 

 

 

 

 

Rychlost, obratnost a přepravní pouzdro

Je obtížné vyrovnat se s tréninkovými výhodami dobré rychlosti, obratnosti nebo plyometrického cvičení pomocí překážek. A tyto překážky jsou nepřekonatelné, pokud jde o odolnost, snadné použití a skladování.

/a/b/abcyib9uycgd7wbuxlmk_lbsq735thmqm6v29.jpg

/e/f/efle5vwoj0sozw5lsy2k_jbdifcr8y0hnhgtg.jpg

Výbušná rychlost nyní přichází v šesti

Jak jejich název napovídá, 6X překážky se dodávají v praktickém šestibalení s praktickým přenosným kufříkem, díky kterému je mnohem snazší nastavit a započít i ty nejtěžší drily.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky pro míčové sporty
Hmotnost: 0.6 kg
Sportovní zaměření: Fotbal, Atletika
Značka: SKLZ
Velikost: 20.5"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SKLZ je váš tréninkový partner s inovativními nástroji, které synchronizují vaše tělo s mozkem. Každý den trénujte, abyste byli silnější, chytřejší a rychlejší.

 

SKLZ (čti skilz) je světovým lídrem ve vývoji inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s ergonomickým designem ve spolupráci s trenéry a sportovci všech sportů. Světové sportovní hvězdy důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte i vy hranice svého výkonu díky speciálnímu tréninkovému a rehabilitačnímu vybavení od SKLZ!