SKLZ Targeted Massage Ball large, masážna loptička

Bolevé klouby, uzly a svalové napětí vás mohou zpomalit. Proto má masážní míček Targeted Massage Ball jedinečnou strukturu a průměr 5 palců.

Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 5061304/3227
439 Kč
SKLZ Targeted Massage Ball large, masážna loptička
sklz targeted massage ball large masazna lopticka1
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

SKLZ Targeted Massage Ball large, masážní míček

Masážní míč SKLZ má ideální tvrdost, která pomáhá stimulovat krevní oběh a zaměřit se na velké svalové skupiny prostřednictvím hloubkové kompresní masáže. Masážní pomůcka o průměru 5"" je ideální pro cestování. Ať už jste doma, v posilovně, nebo dokonce na cestách, cílený masážní míček vám pomůže převálcovat a uvolnit nejtěžší uzly. Tento masážní míček je odolný vůči vodě a snadno se čistí, proto jej musí mít každý, kdo chce uvolnit napjaté svaly.

  • Výrazná textura stimuluje krevní oběh a zmírňuje bolest spojenou s napětím
  • 5"" míček ideální pro cílené masírování velkých svalů prostřednictvím hloubkové kompresní masáže tkáně
  • Pevný durometr vytváří optimální tlak na rozbití uzlů a obnovení pohyblivosti
  • Přenosná a snadno použitelná
  • Odolný vůči vodě a snadno se čistí

Povrch, který stimuluje

Vyznačuje se výraznou texturou, která pomáhá stimulovat krevní oběh a uvolňovat svalové napětí. Tento přidaný krevní oběh pomáhá zvýšit výkonnost svalů během tréninku a snížit bolestivost a čas potřebný k regeneraci po něm. Jedinečná rukojeť také umožňuje používání prakticky na jakémkoli povrchu, aniž by bylo používání nepohodlné nebo náročné.

Rolujte kdekoli

Přenosný a snadno použitelný masážní míček, který si můžete vzít s sebou do tělocvičny a snadno vyčistit voděodolný povrch.

Lepší péče o tělo začíná s univerzálním masážním válečkem. Jedinečná textura je navržena tak, aby stimulovala krevní oběh a zvyšovala mobilitu, zatímco její ergonomický tvar umožňuje zacílit svaly a klouby na celém těle, dokonce i na obtížně dostupné svaly kolem páteře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní válce a pomůcky
Hmotnost: 0.1 kg
Značka: SKLZ
Použití: atletický trénink, zotavení, zahřátí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SKLZ je váš tréninkový partner s inovativními nástroji, které synchronizují vaše tělo s mozkem. Každý den trénujte, abyste byli silnější, chytřejší a rychlejší.

 

SKLZ (čti skilz) je světovým lídrem ve vývoji inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s ergonomickým designem ve spolupráci s trenéry a sportovci všech sportů. Světové sportovní hvězdy důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte i vy hranice svého výkonu díky speciálnímu tréninkovému a rehabilitačnímu vybavení od SKLZ!