Smith's Body Solid ProClub Line SCB1000

Posilovací stroj Body-Solid SBC1000 umožňuje uživateli začít s ideálním odporem a postupně zvyšovat hmotnost závaží až na 460 kg.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 3010902/SCB1000
96 200 Kč –3 % 92 980,01 Kč
Smith's Body Solid ProClub Line SCB1000
Smith's Body Solid ProClub Line SCB1000
96 200 Kč –3 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Body Solid ProClub Line SCB1000

Posilovací stroj Body-Solid SBC1000 umožňuje uživateli začít s ideálním odporem a postupně zvyšovat hmotnost závaží až na 460 kg. Dokonale plynulý vertikální chod, zajišťuje biomechanicky dokonalý a efektivní pohyb, ať už se rozhodnete cvičit benchpress, dřepy, ramena nebo cokoli jiného.

Výhody stroje Smith Body Solid ProClub Line SCB1000:

 •     Super hladký vertikálny pohyb tyče hore a dole.
 •     Bezpečný pohyb, zamedzujúci strate rovnováhy.
 •     Ergonomicky tvarované oválne, hrubé , oceľové profily, ktoré dávajú SCB1000 moderný vzhľad a vynikajúcu stabilitu.
 •     Kalené tyče a vysoko kvalitnými ložiskami zaisťujú hladký pohyb pri akomkoľvek zaťažení.
 •     6 odkladacích stojanov na olympijské kotúče, umožňuje bezpečné a jednoduché odloženie kotúčov.
 •     Dvojitý práškový náter, chráni stroj proti poškriabaniu
 •     Ideálne pre súkromné aj komerčné využitie

Posilovací stroj Body-Solid SCB1000 Smith Machine je ideálním partnerem pro trénink celého těla.

Oválný profil z masivní oceli dodává modelu SCB1000 moderní vzhled a fantastickou stabilitu. Robustní konstrukce je zabalena do krásného šedého kabátu. Kvalitní ložiska a táhla zajišťují plynulý pohyb při jakékoli hmotnosti. Tento stroj je prostě vhodný do každé posilovny!

Tento vysoce kvalitní Smithův stroj lze použít pro jakékoli cvičení, při kterém se činka pohybuje vertikálně nahoru a dolů. Typickými vhodnými cviky jsou například dřepy nebo benchpress. Specialisté ze společnosti Body-Solid navrhli tento stroj jako ideální možnost silového tréninku pro instituce, jako jsou policie, hasiči nebo školy, a jeho použití se doporučuje v jejich tělocvičnách. Vzhledem k tomu, že činka nemůže padat dopředu, dozadu ani do stran, je používání tohoto stroje považováno za mnohem bezpečnější než používání běžné volné činky. Kotouče na hrazdě není třeba zajišťovat, což dává prostor i těm nejnáročnějším cvičencům, aby si naložili nějaký ten kotouč navíc.

Parametry:

 •     Vhodné len na olympijské kotúče s priemerom 50mm
 •     Rozmery: D 127 cm x Š 218 cm x V 213 cm
 •     Maximálna hmotnosť užívateľa: 454 kg
 •     Hmotnosť stroja: 229 kg
 •     Celková hmotnosť krabíc (3ks): 254 kg
 •     Farba: šedá, čierne polstrovanie

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje
Hmotnost: 229 kg
Značka: Body Solid
Doplňující info: Cena zariadenia je bez lavičky a závaží
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Tělesně pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.