Sole Fitness Cardio Climber CC81, lezecký kardio trenažér

Vysoce intenzivní a výkonný kardio trenažér vám zvýší tepovou frekvenci, ale nezničí vaše klouby.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4440017/CC81
61 790 Kč –7 % 56 900 Kč
Sole Fitness Cardio Climber CC81, lezecký kardio trenažér
Sole Fitness Cardio Climber CC81, lezecký kardio trenažér
61 790 Kč –7 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Kombinuje oba prvky stepperu a horolezeckého trenažéru v jednom. Tento vysoce intenzivní a výkonný stroj vám zvedne tepovou frekvenci, ale nezatíží vaše klouby. Cardio Climber Sole CC81 je na trhu jedinečný a první svého druhu.Dnešní moderní cvičenec má tři důležité potřeby: čas, peníze a prostor. Tento stroj odpovídá na všechny tři problémy. Protože Sole CC81 kombinuje všechny prvky lezení, celé vaše jádro a končetiny dostanou potřebný trénink celého těla. Tento stroj je postaven vertikálně, takže uživatelům poskytuje flexibilitu při jeho skladování a přemisťování kdekoli v domácnosti. Volič odporu na konzole umožňuje uživatelům přepínat mezi vysoce intenzivními intervaly a odpočinkovými obdobími. Má také:

  • Držiaky na fľaše s vodou
  • Držiak na tablet
  • Ľahko nastaviteľné riadidlá so 4 rôznymi nastaveniami výšky

Ať už potřebujete jakýkoli druh cvičení, s podrážkou CC81 ho najdete. Rozdíly v tréninku udrží váš trénink svěží a vaše svaly budou vystaveny výzvě.

Model CC81 od Sole Fitness zaujímá na trhu domácích lezeckých strojů zajímavé místo. Pokud jste si dělali průzkum těchto strojů, pravděpodobně jste si všimli, že mezi jednotlivými modely je obrovský rozdíl, a to jak z hlediska ceny, tak kvality.

Domácí horolezecké stroje stojí od 500 do více než 3 000 dolarů. Zdá se, že mezi nimi není mnoho možností. A jak asi tušíte, mezi lezečkami, které spadají do těchto 2 kategorií, je velký rozdíl v kvalitě.

CC81 by mohl být odpovědí na otázku, jak získat výkonný stroj za rozumnou cenu.

Společnost Sole si ve světě domácího fitness získala skvělou pověst díky výrobě odolných strojů a následné podpoře skvělými zárukami.

Nejvíce je známá díky svým běžeckým pásům a eliptickým trenažérům, ale u všech svých výrobků dbá na stejnou kvalitu.

Model CC81 je jedním z jejich nejnovějších produktů a jediným lezeckým strojem v jejich řadě.

Pozitiva Sole CC81

Odolný svařovaný ocelový rám

Kompaktní oblast

Cvičení celého těla s nízkou zátěží

Setrvačník o hmotnosti 25 liber

20 úrovní magnetického odporu

Více nastavitelných řídítek

Propojení Bluetooth s fitness aplikacemi

Speciálně navržené pedály

Integrovaný držák na tablet

Snímač srdečního tepu s hrudním pásem je součástí balení.

Výrazný je zejména rám - je silnější a pevnější. Model CC81 je po celém obvodu vyroben ze špičkové svařované oceli.

O odolnosti rámu svědčí i to, že má nosnost 180 kg (400 liber).

Na rozdíl od mnoha cenově dostupnějších variant se kardio lezecká plošina neskládá (díky neskládacímu rámu je stroj stabilnější). Naštěstí má poměrně kompaktní rozměry 150x79 cm (d x š).

Pro srovnání, to je asi o 2 metry čtvereční  méně než většina domácích běžeckých pásů a eliptických trenažérů.

Pro domácnosti s nízkými stropy - připočtěte 10″ k nejvyššímu uživateli a to je minimální výška stropu potřebná pro bezpečné používání. Opravdu nechcete, aby vaše hlava dosahovala až ke stropu, takže bych pro jistotu přidal ještě jeden nebo dva centimetry.

Celkově je model CC81 vysoce hodnocen v oblasti rámu díky své odolné ocelové konstrukci a kompaktním rozměrům.

Setrvačník

Setrvačník na lezeckém stroji? Ano, slyšeli jste to jako první. Model CC81 je vybaven setrvačníkem o hmotnosti 25 liber, který poskytuje hladký pocit a možnost opravdu zvýšit intenzitu.

Většina domácích trenažérů na lezení není vybavena setrvačníkem ani nastavitelným odporem - zde však mluvíme o podrážce.

O hmotnosti setrvačníku se často hovoří v souvislosti se spinningovými koly a eliptickými trenažéry, protože tyto stroje je využívají ke svému provozu.

V obou případech je vhodnější těžší setrvačník, protože zajišťuje hladší chod a umožňuje větší celkový odpor.

Pětadvacetikilový model CC81 má překvapivě těžký setrvačník. To zajišťuje hladký chod, ale také dává tomuto trenažéru pod kapotou dostatek svalů pro intenzivní trénink.

Tento těžký setrvačník je spojen s 20 úrovněmi magnetického odporu, což vám dává dostatečnou kontrolu nad intenzitou tréninku.

Konstrukce tohoto stroje mi připomíná eliptický trenažér a jeho výškové přizpůsobení. A to v dobrém slova smyslu.

Při cvičení na tomto horolezeckém trenažéru se vaše ruce a nohy pohybují vertikálně, jako byste lezli po skalní stěně. Výška kroku je přibližně 10″ a paže se mohou pohybovat v rozmezí 1″ - 15″ v závislosti na vašich preferencích.

Kdybyste vzali krokový ovladač a přidali k němu rukojeti, vznikl by CC81.

Celkově vám Cardio Climber vyrazí dech díky 25lb setrvačníku a 20 úrovním magnetického odporu, se kterými můžete pracovat. Tento horolezecký trenažér by měl mít dostatek svalů, aby byl výzvou i pro ty nejpokročilejší sportovce.

Kardio trenažér Sole CC81 je vybaven následujícími funkcemi:

Vícenásobně nastavitelné rukojeti - rukojeti modelu CC81 jsou vysoce nastavitelné. Nejenže si můžete vybrat mezi 4 různými výškovými polohami, ale můžete si také zvolit, zda budou rukojeti směřovat k vám, nebo do strany. To je příjemná funkce, protože umožňuje pohodlnější cvičení, ale také vám umožní zaměřit se na konkrétní svalové skupiny horní části těla.

10 tréninkových programů - všechny produkty Sole jsou dodávány s 10 tréninkovými programy. Patří mezi ně 6 standardních programů, 2 vlastní tréninky a 2 programy řízené tepovou frekvencí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Steppery
Hmotnost: 65 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.