Sole Fitness E25 Eliptical, eliptický trenažér

Eliptický trenažér SOLE E25 byl navržen tak, aby vám pomohl soustředit se na trénink, a je vybaven funkcemi, které potřebujete ke splnění svých fitness cílů. Maximalizujte čas a úsilí, které věnujete udržování kondice, díky tréninku celého těla, který je šetrný k vašim kloubům.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4000013/E25
41 900 Kč –9 % 37 950 Kč
Sole Fitness E25 Eliptical, eliptický trenažér
Sole Fitness E25 Eliptical, eliptický trenažér
Akce
41 900 Kč –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Funkce silového náklonu E25 nabízí dodatečný odpor a proměnlivé polohy, které umožňují individuálně se zaměřit na hlavní svalové skupiny dolní části těla, zatímco kloubové rukojeti poskytují trénink horní části těla pro trénink celého těla.Model  SOLE E25 se dodává s bezdrátovým hrudním pásem nebo můžete ke sledování tepové frekvence použít vestavěné rukojeti.

Eliptický trenažér SOLE E25 byl navržen tak, aby vám pomohl soustředit se na trénink, a je vybaven funkcemi, které potřebujete ke splnění svých fitness cílů. Maximalizujte čas a úsilí, které věnujete udržení kondice, díky tréninku celého těla, který je šetrný k vašim kloubům.

E25 je navržen pro extrémně plynulý pocit i při zvýšeném odporu, když chcete náročnější trénink. Předimenzované pedály umístěné pod vnitřním úhlem 2° udržují přirozenou polohu vašeho těla a snižují nárazy na klouby a svaly.

Eliptický trenažér E25 je uživatelsky přívětivý a má živý displej, který vám pomůže sledovat vaše pokroky, zatímco integrovaný chladicí ventilátor vám pomůže udržet svěžest i během intenzivního tréninku a vestavěné reproduktory vám umožní připojit jakýkoli přehrávač MP3 a pohodlně poslouchat. Cvičení: Na trenažéru můžete cvičit na různých místech, např.

Běžecký pás E25 je vybaven technologií Bluetooth, která uživatelům umožňuje zaznamenávat zpětnou vazbu z běžeckého pásu do chytrého zařízení se systémem Android nebo Apple a sledovat fitness informace v bezplatné aplikaci SOLE FITNESS APP nebo je přenášet do jiných kompatibilních fitness aplikací.

Tento model obsahuje integrovaný držák na tablet. Díky tomu můžete používat svá chytrá zařízení ke sledování tréninků nebo monitorování pokroku při cvičení. Bezproblémově poslouchejte hudbu prostřednictvím reproduktorů Bluetooth 3.0 z jakéhokoli chytrého zařízení nebo připojte své zařízení pomocí přiloženého pomocného kabelu. Součástí balení je také port USB pro nabíjení chytrých zařízení během cvičení.

Snadno ovladatelná elektronická konzola s živým zobrazením. Obsahuje vestavěný chladicí ventilátor, držák na láhev s vodou a integrovaný držák na tablet. Konzola má také vestavěné reproduktory, které umožňují připojit jakýkoli přehrávač MP3 (iPod apod.) pro snadný poslech.

Audio reproduktory Bluetooth - poslouchejte hudbu ze svých chytrých zařízení prostřednictvím reproduktorů na konzole.

Port USB - nabíjejte svá chytrá zařízení během cvičení.

Technologie Bluetooth - Sole nyní umožňuje uživatelům volně přenášet data o cvičení prostřednictvím Bluetooth z fitness zařízení Sole do jejich chytrého zařízení. Uživatelé si mohou zdarma stáhnout a sledovat své informace v aplikaci Sole nebo si nechat přenést fitness data do některé z následujících fitness aplikací (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

Unikátní pedály byly vyvinuty ve spolupráci s předním fyzioterapeutem. Společně s inženýry společnosti SOLE jsme navrhli vnitřní sklon pedálů o 2 stupně, který snižuje namáhání kotníků a kolen, jež je běžné u jiných lehkých komerčních eliptických strojů.

Power Incline - Tato funkce odlišuje společnost SOLE od zbytku trhu. Vytváří zcela odlišný trénink, který se zaměřuje na oblasti spodní části těla, které by bez Power Incline nebylo možné na eliptickém trenažéru běžně procvičit.

Pevný rám - Eliptical SOLE využívá silnou ocel, která je navržena tak, aby unesla vysokou hmotnost uživatele. Rám také obsahuje vícepolohové rukojeti, které pomáhají zajistit variabilitu cvičení.

PedályErgonomický, 2-stupňová inverze, nastavitelný
Velikost pedálu38 cm
Setrvačník9 kg
Délka kroku51 cm
SledovatDvojitá krátká trať
OdporECB, 20 úrovní
Sklon20 úrovní
Ovládaní na říditkáchOdolnost a sklon
Řídítka s více úchytyne
Monitorování srdeční frekvenceKompatibilní s pulzními úchyty a hrudním pásem
Hrudní pásano
Transportní kolečka
CONSOLE
Funkce konzolyNastavitelné
Displej konzole16,5 cm, modrý LCD
Zobrazit zpětnou vazbuČas, vzdálenost, kalorie, puls, úroveň, kola, tepová frekvence, otáčky za minutu, program, RPM
programy6 předvoleb, 2 HRC, 2 uživatelské
USB nabíjeníano
Bluetooth reproduktorano
Reproduktory/Audioano
USB nabíjecí portano
Ventilátorano
Držák na tablet/telefonano
Držák na láhev s vodouano
ROZMĚRY
Produkt (D x Š x V)177,8 x 56 x 162,5 cm
Karton (D x Š x V)167,6 x 58,4 x 86,4 cm
Hmotnost netto/brutto98,5 kg / 112,5 kg
Max. hmotnost užívatele150 kg
ZÁRUKA
Rám10 let
Části2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Hmotnost: 82 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňující info: Eliptický trenažér SOLE E25 byl navržen tak, aby vám pomohl soustředit se na trénink, je vybaven funkcemi, které potřebujete ke splnění svých fitness cílů.
Nosnost: 150 kg
Konzole: 16,5 cm, modrý LCD displej; zobrazuje čas, vzdálenost, kalorie, puls, úroveň, kola, tepovou frekvenci, otáčky za minutu, program.
Počet programů: 6 předvoleb, 2 HRC, 2 uživatelské
Vstup MP3: -
Měření pulsu: Kompatibilní s pulzními úchyty a hrudním pásem
Hrudní pás: ano
Rozměry (dxšxv): 177,8 x 56 x 162,5 cm
Třída použití a přesnost: -
Odpor: ECB, 20 úrovní
Délka kroku: 51 cm
Hmotnost setrvačníku: 9 kg
Nastavení sedadla: -
Přepravní kolečka: ano
Kompatibilní s iFit SD: -
Integrovaný ventilátor: ano
Použití: -
Rozměry ve složeném stavu (dxšxv): 167,6 x 58,4 x 86,4 cm
Hmotnost závaží: -

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.