Sole Fitness E35 Eliptical, eliptický trenažér

E35 je navržen tak, aby byl pocit z tréninku příjemný a to i při zvýšeném odporu, když chcete náročnější trénink.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 4000006/E35
45 399 Kč –7 % 41 850 Kč
Sole Fitness E35 Eliptical, eliptický trenažér
Sole Fitness E35 Eliptical, eliptický trenažér pro nároční trénink
Akce
45 399 Kč –7 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Sole Fitness E35 Eliptical, eliptický trenažér pro nároční trénink

Trenažér E35 je navržen pro příjemný pocit, a to i při zvýšeném odporu, když chcete náročnější trénink.Plynulý přirozený pohyb zajišťují čtyři kolečka, která se pohybují po dvojitých kolejnicích a pracují dopředu i dozadu.

Řídítka s několika polohami úchopu umožňují uživatelům najít nejpohodlnější a nejergonomičtější polohu pro uchopení řídítek, zatímco nadměrné pedály umístěné v úhlu 2° dovnitř a třípolohová kloubová lůžka udržují přirozenou polohu těla a snižují nárazy na klouby. a svalů.

Funkce silového náklonu trenažéru E35 nabízí dodatečný odpor a variabilní polohy, které umožňují individuálně se zaměřit na hlavní svalové skupiny dolní části těla, zatímco kloubové rukojeti umožňují procvičit horní část těla a procvičit tak celé tělo.

Řídítka s několika polohami úchopu umožňují uživatelům najít si nejpohodlnější a nejergonomičtější polohu úchopu.

Třípolohová kloubová lůžka udržují přirozenou polohu těla a snižují nárazy na klouby a svaly.

Power Incline - Tato funkce odlišuje SOLE od zbytku trhu. Vytváří zcela odlišný trénink, který se zaměřuje na oblasti spodní části těla, které by bez funkce Power Incline nebylo možné na eliptickém trenažéru běžně procvičit.

Pevný rám - Eliptical SOLE využívá silnou ocel, která je navržena tak, aby unesla vysokou hmotnost uživatele. Rám také obsahuje vícepolohové rukojeti, které pomáhají zajistit variabilitu cvičení.

Snadno ovladatelná elektronická konzole s živým zobrazením. Obsahuje vestavěný chladicí ventilátor, držák na láhev s vodou a integrovaný držák na tablet. Konzola má také vestavěné reproduktory, které umožňují připojit jakýkoli přehrávač MP3 (iPod apod.) pro snadný poslech.

Zvukové reproduktory Bluetooth - poslouchejte hudbu z chytrých zařízení prostřednictvím reproduktorů na konzoli.

Port USB - nabíjejte svá chytrá zařízení během cvičení.

Technologie Bluetooth - Sole nyní umožňuje uživatelům volně přenášet data o cvičení prostřednictvím Bluetooth z fitness zařízení Sole do jejich chytrého zařízení. Uživatelé si mohou zdarma stáhnout a sledovat své informace v aplikaci Sole nebo si nechat přenést fitness data do některé z následujících fitness aplikací (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

Unikátní pedály byly vyvinuty ve spolupráci s předním fyzioterapeutem. Inženýři společnosti Sole navrhli pedály se sklonem 2 stupně dovnitř, což snižuje namáhání kotníků a kolen, které je běžné u jiných eliptikalů. Stélky jsou také nastavitelné pro přizpůsobení pohodlí.

Pedály Ergonomická dvoustupňová inverze, nastavitelná pomocí kolíku (3 úrovně)
Setrvačník 10,62 kg
Délka kroku 51 cm
Odpor 20 úrovní
Sklon 20 úrovní
Ovládání na řídítkách Odolnost a sklon
Řídítka s více úchyty ano
Monitorování srdeční frekvence Kontaktní a telemetrické
Hrudní pás ano
Transportní kolečka ano
CONSOLE
Displej konzoly 19 cm LCD s modrým podsvícením
Zobrazit zpětnou vazbu Čas, vzdálenost  rychlost, kalorie, pulz, kola
Prednastavené programy 6 přednastavených, 1 manuál, 2 HRC, 2 uživatelské
USB nabíjení ano
Bluetooth reproduktor ano
Reproduktory/Audio ano
Ventilátor ano
Držák na tablet/telefon ano
Držák na láhev s vodou ano
ROZMĚRY
Produkt (D x Š x V) Rozměry 209 x 82 x 180 cm
Karton (D x Š x V) Rozměry 168 x 58 x 86 cm
Hmotnost netto/brutto 110,6 kg / 123,5 kg
Max. hmotnost uživatele 150 kg
ZÁRUKA
Rám 10 let
Části 2 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Eliptické trenažéry
Hmotnost: 86 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Doplňující info: Funkce silového sklonu trenažéru E35 nabízí dodatečný odpor a variabilní polohy, které umožňují individuálně se zaměřit na hlavní svalové skupiny dolní části těla, zatímco kloubové rukojeti umožňují procvičit horní část těla a procvičit tak celé tělo.
Nosnost: 150 kg
Sklon: 20 úrovní
Konzole: Displej konzoly 19 cm LCD s modrým podsvietením; čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz, kolá Prednastavené programy, 6 prednastavených, 1 manuál, 2 HRC, 2 užívateľské USB nabíjanie ,bluetooth reproduktor, Reproduktory/Audio, ventilátor, držiak na tablet/telefón, držiak na fľašu s vodou
Počet programů: 6 předvoleb, 1 manuální, 2 HRC, 2 uživatelské
Vstup MP3: -
Kompatibilní s iFit Live: -
Měření pulsu: Kontaktní a telemetrické
Hrudní pás: ano
Rozměry (dxšxv): 209 x 82 x 180 cm
Třída použití a přesnost: 20 úrovní
Odpor: 20 úrovní
Délka kroku: 51 cm
Hmotnost setrvačníku: 10,62 kg
Nastavení sedadla: -
Integrovaný ventilátor: ano
Velikost: 209 x 82 x 180 cm
Použití: -
Hmotnost závaží: 110,6 kg / 123,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.