Sole Fitness HomeTrainer B94, stacionární kolo

Rotoped Sole B94 poskytuje pohodlný a zároveň náročný trénink a je ideální volbou pro zkušené cyklisty i úplné nováčky.
Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: 3011101/B94
33 990 Kč –11 % 29 990 Kč
Sole Fitness HomeTrainer B94, stacionární kolo
Sole Fitness HomeTrainer B94, stacionární kolo
Akce
33 990 Kč –11 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

SOLE FITNESS HOMETRAINER B94

Stacionární kolo B94 bylo navrženo s vnitřním sklonem pedálů o 2 stupně, který zajišťuje přirozenější nastavení těla při šlapání, aby se zabránilo bolesti a zároveň se snížilo namáhání kloubů. S 9kg (20lb) odolným přesným setrvačníkem pro plynulejší jízdu a snadno nastavitelným sedlem je rotoped B94 navržen a vyroben pro každodenní výkon a poskytuje vám tréninkového partnera, na kterého se můžete spolehnout, abyste dosáhli výsledků. Velký 9" podsvícený LCD displej poskytuje zpětnou vazbu o tréninku včetně času, rychlosti, vzdálenosti, kalorií a tepové frekvence, takže můžete sledovat a monitorovat svůj trénink, zatímco 10 motivačních programů, včetně 1 manuálního, 5 přednastavených,.

Hmotnost setrvačníku: 9 kg (20 lbs)

 20 úrovní počítačem řízeného odporu ECB

Displej konzole: 9" LCD displej

Zpětná vazba konzole:Čas, rychlost, vzdálenost, tempo, odpor, otáčky, kalorie, tepová frekvence

Programy: 10 (ruční, 5 přednastavených, 2 uživatelské, 2 HRC).

Kompatibilní aplikace: SOLE Fitness App, Kinomap,

Měření tepové frekvence Zwift: Snímače srdečního tepu a bezdrátový přijímač Bluetooth® Smart (včetně hrudního pásu)

Sedadlo: Ergonomické, polstrované gelové sedadlo s vertikálním a horizontálním nastavením.

Řídítka:.

Pedály:.

Zábava: Kompatibilní hudební port pro přehrávač iPod®/mp3 a dva reproduktory Bluetooth®, držák na tablet

Další funkce:.

Chladicí ventilátor: Ano

Rozměry:)

Hmotnost výrobku: 46 kg (101 lbs).

Max. Hmotnost uživatele: 135 kg (298 lbs).

Přepravní kola: Ano, přední.

Power: Mains

Záruka: Doživotní rám, 5 let díly, 3 roky práce

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotopedy, ergometry
Hmotnost: 45 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.