Sole Fitness HomeTrainer LCB stacionární kolo

Rotoped Sole Fitness LCB poskytuje pohodlné, ale zároveň náročné tréninky s dvojnásobným rozsahem odporu oproti ostatním kolům SOLE.

Dostupnost Na skladě (dodání 5-10 dní)
Možnosti doručení
Kód: /LCB
48 590 Kč –16 % 40 425 Kč
Sole Fitness HomeTrainer LCB stacionární kolo
sole fitness hometrainer lcb stacionarny bicykel4
Akce
48 590 Kč –16 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Sole Fitness HomeTrainer LCB, stacionární kolo bez kompromisů

Stacionární kolo SOLE Light Commercial Bike (LCB) je dokonalým cvičebním zařízením pro téměř všechny potřeby. Model SOLE LCB je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné, a nastavuje nový standard pro indoorová cvičební kola.

Kromě plynulého přechodu mezi 40 úrovněmi odporu je model SOLE LCB vybaven nadrozměrnými, odpruženými pedály spolu s 2° náklonem dovnitř, který pomáhá vyrovnat tělo do správné polohy. Polstrované gelové sedátko lze nastavit vertikálně i horizontálně pro maximální pohodlí a snadné používání.

Díky deseti náročným programům na výběr a doplňkům, jako je držák na láhev s vodou, poskytuje SOLE LCB dokonalý trénink pro každého. Je to ideální fitness nástroj pro začínající uživatele i pro ty, kteří pravidelně trénují. Vytvořte si vlastní cvičební program pomocí našich přednastavených programů a dále si jej přizpůsobte pomocí funkce definování uživatele.

Výhody stacionárního kola Sole Fitness LCB

  • Dvojnásobek funkcí a kvality jiných kol se srovnatelnou cenou
  • Nejplynulejší a nejtišší jízda ze všech kol
  • Magnetický setrvačník o hmotnosti 14 kg a systém pohonu klínovým řemenem
  • Nastavitelné sedátko a pedály
  • Luxusní nadrozměrné pedály se sklonem 2° dovnitř
  • Odolný ocelový rám a hliníkový povrch dělají z tohoto kola nejodolnější kolo na trhu
  • 25,6 cm osvětlený LCD displej s vysokým rozlišením, chladící ventilátor a zabudovaný zvukový systém s kompatibilitou s MP3
  • 10 náročných programů a 40 úrovní odporu
  • Technologie Bluetooth s aplikací SOLE Fitness™ APP kompatibilní s FitBit, iHealth, MyFitness Pal
  • Obsahuje reproduktory Bluetooth, nabíjecí port USB a nastavitelný/odnímatelný držák na tablet

Hmotnost setrvačníku:  14 kg (29 liber)

Odolnost:  20 úrovní počítačem řízeného odporu ECB

Displej konzole:  25,6cm LCD displej

Zpětná vazba konzoly:  Čas, rychlost, vzdálenost, tempo, odpor, otáčky za minutu, kalorie, srdeční tep

Programy:  10 (manuální, 5 přednastavené, fit-tes, 2 uživatelem definované, 2 HRC)

Kompatibilní aplikace:  SOLE Fitness App, Kinomap,

Měření srdečního tepu Zwift:  Snímače tepové frekvence a bezdrátový přijímač Bluetooth® Smart (včetně hrudního pásu)

Sedadlo:  Ergonomické, polstrované gelové sedátko s vertikálním a horizontální nastavení

Řídítka:  Multi-grip, protiskluzová řídítka

Pedály:  Pohodlné pedály s nastavitelnými popruhy

Zábava:  Kompatibilní hudební port pro iPod®/mp3 přehrávač a duální Bluetooth® reproduktory, držák na tablet

Další funkce:  Dvojitý držák na láhev s vodou, USB nabíjecí port, vyrovnávací nožičky

Chladící ventilátor:  Ano

Audio systém: vestavěné reproduktory s bluetooth

Rozměry: 123 x 58 x 152 cm

Hmotnost produktu:  46 kg (101 liber)

Max. Hmotnost uživatele:  150 kg (320 liber)

Přepravní kola:  Ano, vpředu namontováno

Napájení:  Síťový adaptér

Záruka: 10 let rám, 2 roky díly

Doplňkové parametry

Kategorie: Rotopedy, ergometry
Hmotnost: 46.2 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnost: 150 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečí

Bezpečí není náhodné. Bezpečnost vás a vaší rodiny je pro společnost Body-Solid na prvním místě. Naše bezpečnostní inženýrství začíná pevnou a robustní konstrukcí každého fitness zařízení. V celém rámu a příčnících, jakož i v závěsech, spojovacích bodech a seřizovacích prvcích je ve velké míře použita vysokopevnostní uhlíková ocel.Strojní klouby zajišťují mimořádnou pevnost, zatímco nízkoprofilová konstrukce přispívá k vynikající stabilitě.

Technologie

Naše fitness vybavení je navrženo pomocí nejmodernější technologie, včetně nejnovějšího softwaru CAD. Tento software nám umožňuje navrhovat zařízení s otočnými body v optimálních polohách a rozsahy nastavení, které vyhovují každému uživateli, ať už měří 1,50 m nebo 2 m.

Pevnost

Pokročilá slitina uhlíkové oceli zajišťuje, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také stabilní a dlouhotrvající. Naše  ocel má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a vynikající tlumicí vlastnosti. Pevnost a trvanlivost konstrukcí je podpořena odolností proti nárazu. Zesílená ramena a velká pouzdra s vyčnívajícími body. To je jen několik vědecky vyvinutých inovací, které jsou navrženy tak, aby chránily vás i členy vaší rodiny.

Komfort

Vše je tam, kde má být. Ergonomické studie byly aplikovány na každý centimetr designu domácího fitness vybavení, takže každý z našich strojů je pro uživatele mimořádně "přátelský".

Závaží jsou na dosah ruky pro rychlé a bezpečné nastavení zátěže, se kterou chcete cvičit.

Konec konců, úchyty, rukojeti a držadla jsou také navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky, nikoli naopak.

Konstrukční dokonalost

Všechny rámy strojů Body-Solid mají čtyřstrannou svařovanou konstrukci namísto typických dvoustranných svarů, které se staly běžnými v tomto odvětví. Na našich hlavních nosnících používáme ocel o rozměrech 2" x 2", 2" x 3" a 2" x 4" s vysokou pevností v tahu a silně kalené šrouby a výztužné desky, které zajišťují pevnou stabilitu.

Podložky a opěrky DURAFIRM

Naše exkluzivní podložky DuraFirm jsou odolné proti roztržení, extrémně pevné a velmi pohodlné. Používáme pěnu s nejvyšší hustotou v oboru - 8 liber (hustota se měří v librách (na krychlovou stopu)), abychom zajistili naprosto dokonalou oporu pro vaši páteř, stehna, hýžďové svaly nebo hrudník.

Body Solid pevná multifunkční lana

Naše nylonová lana jsou vyrobena z 1100 kg testovaného, pozinkovaného ocelového výpletu 7 x 19 lana. Naše kabely jsou konstruovány tak, aby splňovaly americké vojenské specifikace, a mají bezpečnostní faktor 4:1 proti roztažení a zlomení.

Dostupnost

Výrobky Body-Solid nastavují vyšší standard dokonalosti. Naše filozofie je jednoduchá: poskytovat kupujícím výjimečnou kvalitu, odolnost a funkčnost za velmi přijatelnou cenu. Naše výrobky zahrnují desítky různých posilovacích strojů, které navrhli odborníci na cvičení pro trénink celého těla ve Spojených státech. Mají všechny potřebné vestavěné bezpečnostní prvky. Stroje Body Solid jsou pohodlné a výhodné za cenu, kterou si můžete dovolit.

Patentovaný systém Bi-Angular a mnoho dalších patentů. Společnost Body Solid je dlouhodobě jedním z nejlepších výrobců domácích cvičebních strojů na světě. Můžete si vybrat především kvalitu za přijatelnou cenu. Z posilovacích strojů jsou nejpůsobivější multifunkční posilovací věže Body-Solid.

Jejich obliba roste stejně jako počet prodaných kusů. Za mnoho let používání těchto strojů jsme nezaznamenali jedinou stížnost. Lana jsou testována na zatížení 1100 kg, přestože se lano na posilovacím stroji jako spotřební materiál občas uvolní. Výhodou těchto posilovacích strojů Body-Solid je, že jejich konstrukce a zpracování je opravdu solidní. Rámy mají vysokou odolnost, lavičky a regály zase vysokou nosnost, což je hlavní, když chcete bezpečnost.