Stacionární kolo NordicTrack GX 4.5 Pro

NordicTrack GX 4.5 Pro je další ideální trenažér pro domácí použití.
Dostupnost Na dopyt
Možnosti doručení
Kód: 3030115/NTEVEX77020
21 990 Kč –22 % 16 990 Kč
Stacionární kolo NordicTrack GX 4.5 Pro
Stacionární kolo NordicTrack GX 4.5 Pro
21 990 Kč –22 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Magnetický brzdný systém modelu GX 4.5 Pro zajišťuje tichý a plynulý provoz během tréninku.

Zátěž se nastavuje elektronicky v rozsahu 1-25 úrovní. Jízdu na běžeckém pásu si může snadno užít začátečník i zkušenější sportovec. 

Trenažér je vhodný pro nižší i vyšší postavy díky nastavitelnému sedlu a řídítkům. Protiskluzové pedály mají nastavitelné popruhy pro větší bezpečnost a pohodlí při cvičení. Nastavitelné popruhy pro větší bezpečnost a pohodlí při cvičení;

NordicTrack GX 4.5 Pro nabízí počítač s podsvíceným LCD displejem, který se snadno používá a zobrazuje všechny běžné hodnoty tréninku. Základní parametry zobrazené na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, otáčky za minutu, spálené kalorie a srdeční tep pomocí dlaňových senzorů. Měření srdečního tepu pomocí hrudního pásu přes systém Bluetooth nabízí přesnost EKG (hrudní pás není součástí balení)..

Na displeji najdete praktický držák na chytrý telefon nebo tablet.

která vám umožní používat tréninkovou aplikaci iFIT. Můžete si prohlížet trasy po celém světě nebo se inspirovat tréninkovými videi. Můžete také ukládat a porovnávat výsledky svého tréninku v čase. Tréninková aplikace iFIT je dokonalý způsob, jak z tréninku vytěžit maximum;

Ergonomické sedlo také přispívá k pohodlnému tréninku, je výškově nastavitelné pro osoby různé výšky, navíc se dá pohybovat v horizontálním směru. Nerovnosti vyrovnávacího zařízení zajišťují stabilitu při cvičení a transportní kolečka usnadňují manipulaci se strojem. Napájení zajišťuje externí síťový adaptér. Rotoped má také vestavěný reproduktor a připojení MP3 pro poslech hudby. Vestavěný ventilátor zajistí maximální komfort při tréninku.

Tablet není součástí balení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergometry
Hmotnost: 57 kg
Zaměření tréninku: Kardio
Značka: NordicTrack
Nosnost: 125
Konzole: 5" display
Vstup MP3: Áno
Měření pulsu: Áno
Hrudní pás: iFit BlueTooth Smart
Rozměry (dxšxv): 135 x 63 x 132 cm
Hmotnost setrvačníku: 9
Přepravní kolečka: Áno
Použití: Domáce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje nejvyšší kategorii domácích fitness zařízení. Běžecké pásy, eliptické trenažéry a rotopedy získaly mnoho patentů. NordicTrack je symbolem pro sportovce a fitness nadšence, díky němuž se můžete "připravit na dobrodružství", ať už je jakékoliv.

Připravte se na dobrodružství.