Stacker2 100% Casein 908g

100% kasein zajišťuje, že vaše tělo dostává během nočního odpočinku hodinu po hodině ty nejdůležitější bílkoviny.
Varianta:
Dostupnost Na skladě Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 110104012/STCA C 110104011/STCA C Zvolte variantu
797 Kč
Stacker2 100% Casein 908g

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Stacker2 100% Casein 908g

Chcete budovat svaly během spánku?

100% kasein zajišťuje, že vaše tělo dostává během nočního odpočinku hodinu po hodině ty nejdůležitější bílkoviny. Jako součást dietního plánu kulturisty je kasein naprostou nezbytností! S touto vaničkou si můžete připravit 30 koktejlů, které obsahují nejdůležitější bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou. Každý koktejl vám poskytne 24 g bílkovin, které se do vašeho těla vstřebávají postupně.

Nejdůležitější vlastnosti 100% kaseinu

Základem nepřetržitého růstu svalů, když je vaše tělo v klidu.

Dlouhodobá ochrana proti degradaci svalů v noci

100% kasein, 80% bílkovin (24 gramů bílkovin v jedné porci proteinového nápoje)

Zcela rozpustný ve vodě, bez hrudek

Lahodný krémový koktejl

Neobsahuje přidané cukry

Kombinace naší 100% syrovátky a 100% kaseinu vám zajistí rychlejší dosažení vašich cílů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční proteiny
Bez laktózy: Ne
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Prášek
Značka: Stacker2
Obsah bílkovin: 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STACKER2 od americké farmaceutické společnosti NVE Pharmaceuticals distribuuje doplňky stravy do více než 50 zemí světa na více než 250 000 prodejních míst.

Stacker2 je jednou z předních evropských značek sportovní výživy

Stacker2 se osvědčil kvalitou svých výrobků mezi proteiny, kreatiny, aminokyselinami a zejména spalovači tuků, které silně stimulují. Výhodou nákupu je také příznivá cena výrobků s většinou většími dávkovacími baleními než u americké konkurence. Naším zatím nejosvědčenějším a nejoblíbenějším jejich produktem je Rush.

Doplňky stravy Stacker2 získaly v posledních letech různá ocenění. Například před několika lety jsme byli v Dánsku vyhlášeni "značkou roku" ve veřejné anketě společnosti CDON. Ve Finsku byl Ultra Mass v anketě Fitness Tukku vyhlášen "Výrobkem roku pro zvýšení hmotnosti". Jeden z největších evropských internetových obchodů se sportovní výživou několikrát nominoval výrobek na hubnutí Black Burn na "Nejlepší spalovač tuků" a v roce 2012 se Black Burn stal jasným vítězem této kategorie.

Co je na Stackeru2 nejlepší?

Nejsou to však jen spotřebitelé, kteří naši značku ocenili; naši značku a produkty několikrát nominovali také zprostředkovatelé. V letech 2013 až 2021 jsme získali celkem 27 evropských nominací, přičemž nejvýznamnějšími úspěchy jsou nominace na "Průlomovou značku roku" v roce 2013, "Spalovač tuků roku" v roce 2014 (Stacker 4, na výstavě FIBO Power), "Energetický/vytrvalostní produkt roku" v roce 2021 a první místo v kategorii "Testo Booster roku" pro náš produkt Testo-4HD v roce 2015 (na výstavě FIBO Power) a znovu v roce 2022 (na výstavě NaskorSports).

Nejvýkonnější spalovače tuku a předtréninkové přípravky Stacker2

Mezi ženami vedou spalovače tuku Stacker4 a Black Burn. Se Stackerem jsme spokojeni, po užívání několika doplňků, téměř u všech jsme vždy zaregistrovali účinek odpovídající očekávání, někdy i lepší. Jejich předtréninkové stimulanty a spalovače tuků patří ke světové špičce, stejně jako 100% syrovátkový protein a izolát, díky kterým budete hutnější a plnější, než jste čekali.

Doplňky stravy Stacker2 se prodávají především v Evropě, ale díky distribuci v téměř 50 zemích zaznamenáváme rostoucí oblibu i mimo EU. Chceme nejlepší produkt za férovou cenu. Ať už chcete být atraktivnější nebo silnější: naším mottem je, že byste se nikdy neměli spokojit s méně. Tvrdě trénujete a věnujete pozornost svému jídelníčku. Doplňky stravy, které užíváte, musí skutečně nabízet přidanou hodnotu. Doplňky vám pomohou posunout se vpřed a přiblížit se vašim cílům. Nastavili jsme laťku vysoko. Každý námi vyvinutý výrobek zaručuje kvalitu, účinnost a spolehlivost.