Stacker2 Essential Aminos 400g

Ochucené esenciální aminokyseliny nejvyšší kvality.

Varianta:
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 110220301/STEA T
919 Kč –13 % 799 Kč
Stacker2 Essential Aminos 400g
Stacker2 Essential Aminos 400g
Tip
919 Kč –13 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Stacker2 Essential Aminos 400g

Vysoce kvalitní volné esenciální aminokyseliny s příchutí. Nový osvědčený poměr 3:1:1. Ochrana svalové hmoty znamená rychlejší růst, silnější svalová vlákna, vyšší výkon.

Základní aminokyseliny

Společnost Stacker2 Europe uvádí na trh nový špičkový doplněk stravy Essential Aminos! Essential Aminos je možná nejlepší aminokyselinový produkt v naší nabídce, pokud jde o složení, chuť a rozhodně i cenu.

Některé aminokyseliny jsou pro vás jako sportovce životně důležité. Jedná se o aminokyseliny, které si vaše tělo nedokáže vyrobit samo. Říká se jim esenciální aminokyseliny a je jich osm. Glutamin lze považovat za devátou esenciální aminokyselinu pro sportovce, kteří hodně zatěžují své svaly.

Essential Aminos obsahuje 11 g těchto esenciálních aminokyselin v jedné dávce. Výrobek obsahuje převážně ty nejdůležitější aminokyseliny pro vás jako sportovce. Essential Aminos obsahuje ne méně než 5,7 g glutaminu a 4,5 g BCAA v jedné porci v ideálním poměru 3:1:1. V jedné porci je také obsaženo 5,7 g glutaminu a 4,5 g BCAA. Množství leucinu je tedy třikrát vyšší než obsah valinu a izoleucinu.

Stacker2 Essential Aminos obsahuje

Všechny esenciální aminokyseliny v optimální dávce
5,7 g glutaminu farmaceutické kvality
4,5 g BCAA v jedné dávce
BCAA v ideálním poměru 3:1:1.

Esenciální aminokyseliny jsou důležité pro

  • zvýšení kvality (hustoty) a množství svalové hmoty.
  • obnovení a zvýšení síly a urychlení regenerace
  • podpora tvorby nové svalové hmoty
  • ochrana svalové hmoty před poškozením způsobeným namáhavým fyzickým cvičením
  • ochrana svalové hmoty před degradací při dietách a cvičebních programech na snížení hmotnosti
  • dostatek volných aminokyselin s rozvětveným řetězcem pro náročný trénink
  • zvýšení absolutní síly
  • spalování tuků a snižování hmotnosti

Proč potřebujete aminokyseliny?

Jak možná víte, aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin. Aminokyseliny potřebujete k tomu, aby vaše svaly a metabolismus fungovaly na optimální úrovni. Člověk potřebuje v průměru 1 gram bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti. Pokud však intenzivně cvičíte a chcete se rychleji zotavit nebo pokud chcete vybudovat dostatečné množství svalové hmoty, pak potřebujete 2 až 2,5 gramu bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti. Proteinové doplňky mohou zajistit větší část tělesné potřeby bílkovin, ale elitní sportovci a profesionální kulturisté potřebují doplněk, který se v těle vstřebává extrémně rychle a do svalů se dostane během okamžiku. Proto se rozhodují pro aminokyseliny. Aminokyseliny mají velkou přidanou hodnotu zejména těsně před tréninkem nebo bezprostředně po něm.

 

Význam glutaminu v esenciálních aminokyselinách

Existuje osm esenciálních aminokyselin, což jsou aminokyseliny, které si tělo nedokáže vytvořit samo, takže je musí získávat potravou. Glutamin je pro sportovce považován za devátou esenciální aminokyselinu. Je to proto, že nejméně 80 % vašich svalů tvoří glutamin. Glutamin je tak důležitý, že pokud ho nepřijímáte dostatek, vaše tělo jednoduše rozloží jiné aminokyseliny, aby si glutamin vytvořilo. Dokonce i BCAA musí podlehnout, když je hladina glutaminu příliš nízká. A proto jedna porce Essential Aminos obsahuje téměř 6 g čistého glutaminu. Vše, co jste četli, a vše, co již víte o účinku aminokyselin v těle, nemá skutečný význam, dokud vaše svaly nemají dostatek glutaminu.

Leucin, anabolická aminokyselina v esenciálních aminokyselinách

Leucin je nejdůležitější aminokyselinou s rozvětveným řetězcem (BCAA). Svalové buňky reagují na leucin zvláštním způsobem. Čím více leucinu svalová buňka najde, tím intenzivněji se spouští anabolická signální molekula IRS-1. Konkrétně to znamená, že čím více leucinu se ve svalové buňce nachází, tím více svalové hmoty se vytvoří. Leucin je velmi diskutovanou složkou; může zvýšit syntézu svalových bílkovin o ne méně než 70 %.

 

BCAA v esenciálních aminokyselinách zabraňují katabolismu

BCAA jsou vědci testovány s ohledem na výkonnost silových a vytrvalostních sportovců již více než 10 let. Výsledky výzkumu nesporně dokazují, že BCAA chrání svaly, mají funkci budování svalů a mohou poskytovat dodatečnou energii. Nejnovější výzkumy ukazují, že suplementace BCAA zasahuje do produkce katabolických proteinů, jako jsou atrogin-1 a MuRF1. To naznačuje, že svalová buňka zažívá menší stres, což je ještě zřetelněji vidět při měření stresového hormonu kreatinkinázy několik hodin po tréninku. V těchto studiích bylo zjištěno výrazně méně stresového hormonu u sportovců, kteří kromě dodržování správné diety užívali BCAA.

 

Další esenciální aminokyseliny v esenciálních aminokyselinách

Po vysvětlení funkcí nejdůležitějších esenciálních aminokyselin nám zbývá ještě pět dalších. Přestože těchto pět esenciálních aminokyselin nehraje klíčovou roli v procesu regenerace nebo budování svalů, neměli byste ani jejich funkci podceňovat.

Lysin hraje důležitou roli při přeměně tuků na energii. Společně s leucinem lysin zlepšuje metabolismus. Treonin podporuje trávení a podporuje výstavbu elastinu a bílkovin. Po tréninku dochází k natažení svalové tkáně a elastin zajišťuje návrat tkáně do původního stavu. Metionin je aminokyselina, která zajišťuje dobrý metabolismus, což následně umožňuje lepší a rychlejší vstřebávání ostatních živin. Fenylalanin se podílí na produkci neurotransmiterů v mozku; pozitivně ovlivňuje vaši náladu. A v neposlední řadě tryptofan. Tryptofan je stavební složkou mnoha bílkovin a mozek ho spolu s vitaminy a minerály využívá k tvorbě serotoninu. Serotonin je důležitý antistresový hormon a stejně jako BCAA bojuje proti katabolismu.

Essential Aminos lze nyní zakoupit v balení po 400 g a je k dispozici v lahodných příchutích pomeranč, tropické ovoce a modrá malina.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento výrobek není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkostí a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozci a distributoři neodpovídají za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komplexní aminokyseliny
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Prášek
Vegan: Ano
Značka: Stacker2
Počet dávek v balení: 25
Dávkování: (16g) 1 odmerka denne, najlepšie okolo zaťaženia, pred, počas, alebo po tréningu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STACKER2 od americké farmaceutické společnosti NVE Pharmaceuticals distribuuje doplňky stravy do více než 50 zemí světa na více než 250 000 prodejních míst.

Stacker2 je jednou z předních evropských značek sportovní výživy

Stacker2 se osvědčil kvalitou svých výrobků mezi proteiny, kreatiny, aminokyselinami a zejména spalovači tuků, které silně stimulují. Výhodou nákupu je také příznivá cena výrobků s většinou většími dávkovacími baleními než u americké konkurence. Naším zatím nejosvědčenějším a nejoblíbenějším jejich produktem je Rush.

Doplňky stravy Stacker2 získaly v posledních letech různá ocenění. Například před několika lety jsme byli v Dánsku vyhlášeni "značkou roku" ve veřejné anketě společnosti CDON. Ve Finsku byl Ultra Mass v anketě Fitness Tukku vyhlášen "Výrobkem roku pro zvýšení hmotnosti". Jeden z největších evropských internetových obchodů se sportovní výživou několikrát nominoval výrobek na hubnutí Black Burn na "Nejlepší spalovač tuků" a v roce 2012 se Black Burn stal jasným vítězem této kategorie.

Co je na Stackeru2 nejlepší?

Nejsou to však jen spotřebitelé, kteří naši značku ocenili; naši značku a produkty několikrát nominovali také zprostředkovatelé. V letech 2013 až 2021 jsme získali celkem 27 evropských nominací, přičemž nejvýznamnějšími úspěchy jsou nominace na "Průlomovou značku roku" v roce 2013, "Spalovač tuků roku" v roce 2014 (Stacker 4, na výstavě FIBO Power), "Energetický/vytrvalostní produkt roku" v roce 2021 a první místo v kategorii "Testo Booster roku" pro náš produkt Testo-4HD v roce 2015 (na výstavě FIBO Power) a znovu v roce 2022 (na výstavě NaskorSports).

Nejvýkonnější spalovače tuku a předtréninkové přípravky Stacker2

Mezi ženami vedou spalovače tuku Stacker4 a Black Burn. Se Stackerem jsme spokojeni, po užívání několika doplňků, téměř u všech jsme vždy zaregistrovali účinek odpovídající očekávání, někdy i lepší. Jejich předtréninkové stimulanty a spalovače tuků patří ke světové špičce, stejně jako 100% syrovátkový protein a izolát, díky kterým budete hutnější a plnější, než jste čekali.

Doplňky stravy Stacker2 se prodávají především v Evropě, ale díky distribuci v téměř 50 zemích zaznamenáváme rostoucí oblibu i mimo EU. Chceme nejlepší produkt za férovou cenu. Ať už chcete být atraktivnější nebo silnější: naším mottem je, že byste se nikdy neměli spokojit s méně. Tvrdě trénujete a věnujete pozornost svému jídelníčku. Doplňky stravy, které užíváte, musí skutečně nabízet přidanou hodnotu. Doplňky vám pomohou posunout se vpřed a přiblížit se vašim cílům. Nastavili jsme laťku vysoko. Každý námi vyvinutý výrobek zaručuje kvalitu, účinnost a spolehlivost.