Stacker2 Europe Stacker 4 Powder 150g

Po 20 letech je konečně k dispozici varianta přípravku Stacker 4, která se nemusí užívat ve formě tablet. Seznamte se s přípravkem Stacker 4 ve formě prášku
Varianta:
Dostupnost Na skladě Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 110420301/ST4 PF 110420302/ST4 PF Zvolte variantu
735 Kč
Stacker2 Europe Stacker 4 Powder 150g

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Stacker2 Europe Stacker 4 Powder 150g

Společnost Stacker 4 se těší vynikající pověsti již více než 20 let. Je to zdaleka nejprodávanější výrobek Stacker na světě, a to z dobrého důvodu. Tento vzorec je mimořádně silný a účinný , a pomohl milionům lidí dosáhnout jejich osobních cílů jejich vlastním způsobem. Ať už je vaším cílem zbavit se posledních zbytků tuku jako vrcholový sportovec, nebo získat příliv energie pro trvalou vytrvalost při nízkém obsahu kalorií: Stacker 4 to dokáže.

Po 20 letech je konečně k dispozici varianta přípravku Stacker 4, která se nemusí užívat ve formě tablet. Seznamte se s přípravkem Stacker 4 ve formě prášku. Má stejné aktivní a účinné látky , ale můžete jej užívat v preferované dávce pomocí miniaturní odměrky. Vezměte si 2 odměrky (3 g), abyste dosáhli stejného účinku, na jaký jste zvyklí z jedné kapsle.

Stacker 4 Powder je jedním z nejsilnějších produktů na hubnutí, které byly vynalezeny, a je skutečným klenotem!

Stacker 4 Powder je nejsilnější a nejprodávanější spalovač tuků v celé Evropě! Stacker 4 Powder je vyroben tak, abyste při hubnutí neztráceli svaly; spaluje pouze tuk a nic jiného!

Nejprodávanější produkt Stacker ve formě prášku!

Určeno pro zdravé uživatele.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento výrobek není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Není vhodný pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy a pro děti do 18 let.

osoby citlivé na kofein. Skladujte při teplotě 10-25 °C, mimo dosah dětí, chraňte před mrazem, vlhkostí a nepříznivými vlivy.

přímé sluneční světlo. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené tímto zařízením.

nesprávné použití nebo skladování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuků
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Prášek
Vegan: Ne
Značka: Stacker2
Obsah kofeinu v dávce: 300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STACKER2 od americké farmaceutické společnosti NVE Pharmaceuticals distribuuje doplňky stravy do více než 50 zemí světa na více než 250 000 prodejních míst.

Stacker2 je jednou z předních evropských značek sportovní výživy

Stacker2 se osvědčil kvalitou svých výrobků mezi proteiny, kreatiny, aminokyselinami a zejména spalovači tuků, které silně stimulují. Výhodou nákupu je také příznivá cena výrobků s většinou většími dávkovacími baleními než u americké konkurence. Naším zatím nejosvědčenějším a nejoblíbenějším jejich produktem je Rush.

Doplňky stravy Stacker2 získaly v posledních letech různá ocenění. Například před několika lety jsme byli v Dánsku vyhlášeni "značkou roku" ve veřejné anketě společnosti CDON. Ve Finsku byl Ultra Mass v anketě Fitness Tukku vyhlášen "Výrobkem roku pro zvýšení hmotnosti". Jeden z největších evropských internetových obchodů se sportovní výživou několikrát nominoval výrobek na hubnutí Black Burn na "Nejlepší spalovač tuků" a v roce 2012 se Black Burn stal jasným vítězem této kategorie.

Co je na Stackeru2 nejlepší?

Nejsou to však jen spotřebitelé, kteří naši značku ocenili; naši značku a produkty několikrát nominovali také zprostředkovatelé. V letech 2013 až 2021 jsme získali celkem 27 evropských nominací, přičemž nejvýznamnějšími úspěchy jsou nominace na "Průlomovou značku roku" v roce 2013, "Spalovač tuků roku" v roce 2014 (Stacker 4, na výstavě FIBO Power), "Energetický/vytrvalostní produkt roku" v roce 2021 a první místo v kategorii "Testo Booster roku" pro náš produkt Testo-4HD v roce 2015 (na výstavě FIBO Power) a znovu v roce 2022 (na výstavě NaskorSports).

Nejvýkonnější spalovače tuku a předtréninkové přípravky Stacker2

Mezi ženami vedou spalovače tuku Stacker4 a Black Burn. Se Stackerem jsme spokojeni, po užívání několika doplňků, téměř u všech jsme vždy zaregistrovali účinek odpovídající očekávání, někdy i lepší. Jejich předtréninkové stimulanty a spalovače tuků patří ke světové špičce, stejně jako 100% syrovátkový protein a izolát, díky kterým budete hutnější a plnější, než jste čekali.

Doplňky stravy Stacker2 se prodávají především v Evropě, ale díky distribuci v téměř 50 zemích zaznamenáváme rostoucí oblibu i mimo EU. Chceme nejlepší produkt za férovou cenu. Ať už chcete být atraktivnější nebo silnější: naším mottem je, že byste se nikdy neměli spokojit s méně. Tvrdě trénujete a věnujete pozornost svému jídelníčku. Doplňky stravy, které užíváte, musí skutečně nabízet přidanou hodnotu. Doplňky vám pomohou posunout se vpřed a přiblížit se vašim cílům. Nastavili jsme laťku vysoko. Každý námi vyvinutý výrobek zaručuje kvalitu, účinnost a spolehlivost.