Stacker2 Extasis 400g, Sustained Release Pre-Workout

Extazis nabízí postupné uvolňování kofeinu, což znamená, že během tréninku zažijete příval vysoké a trvalé energie.
Varianta:
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 110430301/STEX T
1 100 Kč –31 % 755 Kč
Stacker2 Extasis 400g, Sustained Release Pre-Workout
Stacker2 Extasis 400g, Sustained Release Pre-Workout
Tip
1 100 Kč –31 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Stacker2 Extasis 400g, předtréninkový přípravek s prodlouženým uvolňováním

Extasis vychází z nejnovějších klinických výzkumů v oblasti zvyšování výkonnosti

Všechny prvky, které z těchto studií vyplynuly, najdete v přípravku Extasis. Pokud se rozhodnete pro doporučenou dávku 20 gramů, budete mít prospěch z 6 g citrulinu - což je přesně ta dávka, kterou klinický výzkum prokázal jako optimální. Extazis nabízí postupné uvolňování kofeinu, což znamená, že během tréninku zažijete příval vysoké a trvalé energie. A to není všechno:

Extasis obsahuje také EnXtra®, novou standardizaci Alpinio Galanga, která kromě imunity podporuje vitalitu a energii a posouvá kvalitu a délku vašeho tréninku na maximum! To vše v kombinaci se základními složkami, jako je kreatin a beta-lanin, pro větší svalovou vytrvalost.

Vysoký obsah kofeinu

Vysoký obsah kofeinu. Jedná se o doplněk stravy. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Tento produkt by měl být používán ve spojení s vyváženou stravou a cvičebním programem, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků. Skladujte na chladném a suchém místě a uchovávejte mimo dosah dětí. 

Poznámka: Tento výrobek je hygroskopický. Lahvičku a víčko udržujte těsně uzavřené a po otevření neodstraňujte silikagelový sáček. Tento výrobek není určen pro osoby mladší 18 let. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci onemocnění. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte jiné doplňky stravy a stimulanty, jako je kofein nebo inhibitor monoaminooxidázy (maoi), poraďte se s odborníkem. Tento přípravek nepoužívejte, pokud máte onemocnění srdce nebo cév, vysoký krevní tlak, cukrovku, glaukom, onemocnění štítné žlázy, ledvin nebo prostaty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předtréninkové pumpy
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ne
Forma produktu: Prášek
Značka: Stacker2
Počet dávek v balení: 20
Dávkování: 20 g denne, najlepšie pred tréningom
Obsah kofeinu v dávce: 300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STACKER2 od americké farmaceutické společnosti NVE Pharmaceuticals distribuuje doplňky stravy do více než 50 zemí světa na více než 250 000 prodejních míst.

Stacker2 je jednou z předních evropských značek sportovní výživy

Stacker2 se osvědčil kvalitou svých výrobků mezi proteiny, kreatiny, aminokyselinami a zejména spalovači tuků, které silně stimulují. Výhodou nákupu je také příznivá cena výrobků s většinou většími dávkovacími baleními než u americké konkurence. Naším zatím nejosvědčenějším a nejoblíbenějším jejich produktem je Rush.

Doplňky stravy Stacker2 získaly v posledních letech různá ocenění. Například před několika lety jsme byli v Dánsku vyhlášeni "značkou roku" ve veřejné anketě společnosti CDON. Ve Finsku byl Ultra Mass v anketě Fitness Tukku vyhlášen "Výrobkem roku pro zvýšení hmotnosti". Jeden z největších evropských internetových obchodů se sportovní výživou několikrát nominoval výrobek na hubnutí Black Burn na "Nejlepší spalovač tuků" a v roce 2012 se Black Burn stal jasným vítězem této kategorie.

Co je na Stackeru2 nejlepší?

Nejsou to však jen spotřebitelé, kteří naši značku ocenili; naši značku a produkty několikrát nominovali také zprostředkovatelé. V letech 2013 až 2021 jsme získali celkem 27 evropských nominací, přičemž nejvýznamnějšími úspěchy jsou nominace na "Průlomovou značku roku" v roce 2013, "Spalovač tuků roku" v roce 2014 (Stacker 4, na výstavě FIBO Power), "Energetický/vytrvalostní produkt roku" v roce 2021 a první místo v kategorii "Testo Booster roku" pro náš produkt Testo-4HD v roce 2015 (na výstavě FIBO Power) a znovu v roce 2022 (na výstavě NaskorSports).

Nejvýkonnější spalovače tuku a předtréninkové přípravky Stacker2

Mezi ženami vedou spalovače tuku Stacker4 a Black Burn. Se Stackerem jsme spokojeni, po užívání několika doplňků, téměř u všech jsme vždy zaregistrovali účinek odpovídající očekávání, někdy i lepší. Jejich předtréninkové stimulanty a spalovače tuků patří ke světové špičce, stejně jako 100% syrovátkový protein a izolát, díky kterým budete hutnější a plnější, než jste čekali.

Doplňky stravy Stacker2 se prodávají především v Evropě, ale díky distribuci v téměř 50 zemích zaznamenáváme rostoucí oblibu i mimo EU. Chceme nejlepší produkt za férovou cenu. Ať už chcete být atraktivnější nebo silnější: naším mottem je, že byste se nikdy neměli spokojit s méně. Tvrdě trénujete a věnujete pozornost svému jídelníčku. Doplňky stravy, které užíváte, musí skutečně nabízet přidanou hodnotu. Doplňky vám pomohou posunout se vpřed a přiblížit se vašim cílům. Nastavili jsme laťku vysoko. Každý námi vyvinutý výrobek zaručuje kvalitu, účinnost a spolehlivost.

Podobné produkty

real-pharm-terminator-pump-extreme-500g
Akce Novinka
548 Kč
612 Kč (–10 %)
Kód: 104002601
real-pharm-unreal-360g
Akce Novinka
589 Kč
723 Kč (–18 %)
Kód: 104002701