Stacker2 Gaint Mass Gainer 6800g

Vysoký obsah bílkovin, vysoký obsah kalorií a nízký obsah cukru - to je Giant Mass Gainer. Užívejte ho pro zvýšení hmotnosti právě tehdy, když chcete přidat hmotu, ale nechcete přibrat. Abyste toho dosáhli, je nezbytné neustále dodávat svalům správnou výživu.
Varianta:
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 110110401
2 202 Kč –11 % 1 959 Kč
Stacker2 Gaint Mass Gainer 6800g
Stacker2 Gaint Mass Gainer 6800g
Tip
2 202 Kč –11 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Stacker2 Gaint Mass Gainer 6800g

Giant Mass Gainer byl vyvinut na základě nejlepšího poměru bílkovin, sacharidů a mastných kyselin pro stimulaci svalového růstu. Tento vynikající gainer dodává masivní množství 850 kalorií, které pocházejí z vysoce kvalitních bílkovin a sacharidů bez cukru, jakož i zdravých mastných kyselin (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem).

Co je GIANT Mass Gainer?

Vysoký obsah bílkovin, vysoký obsah kalorií a nízký obsah cukru: to je GIANT Mass Gainer. Gainer užíváte proto, že chcete přidat hmotu, ale nechcete přibrat. Abyste toho dosáhli, je nezbytné neustále dodávat svalům správnou výživu. GIANT Mass Gainer byl vyvinut na základě nejlepšího poměru mezi bílkovinami, sacharidy a mastnými kyselinami pro stimulaci svalového růstu. Tento vynikající gainer dodává masivní množství 850 kalorií pocházejících z vysoce kvalitních bílkovin a sacharidů bez cukru, stejně jako zdravých mastných kyselin (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem). GIANT Mass Gainer je nejkvalitnější gainer na trhu a lze jej užívat dvakrát denně.

Hlavní výhody: GIANT Mass Gainer od Stacker2

Vysoký obsah bílkovin, vysoký obsah kalorií a nízký obsah cukru

Ano, nárůst hmotnosti o 7 kilogramů za jeden měsíc je možný.

Obsahuje voskovitou kukuřici jako zdroj pomalu vstřebatelných sacharidů.

Obsahuje 53 gramů bílkovin v jedné porci

Dodává 10 gramů BCAA na porci

Neuvěřitelně dobrý vkus

Co mohu od tohoto gaineru očekávat, jak rychle a kolik kilogramů přiberu?

Abyste přibrali jen jeden kilogram navíc, musíte zkonzumovat o 7 000 kalorií více, než kolik denně spotřebujete. GIANT Mass Gainer poskytuje přibližně 850 kalorií na jednu dávku. Užíváním dvou porcí denně budete schopni přibrat 7 kilogramů během prvního měsíce!

Vysoký obsah bílkovin, vysoký obsah kalorií, nízký obsah cukru.

850 kalorií na porci.

Obsahuje voskovitou kukuřici jako zdroj pomalu vstřebatelných sacharidů.

Obsahuje 53 gramů bílkovin v jedné porci.

Dodává 12 gramů BCAA na porci.

Neuvěřitelně dobrý vkus.

Velikost balení-6800 g

Velikost porce - 5 odměrných jednotek (227 g)

Porce v jednom balení - 30

Energie - 3 562 kJ / 850 kcal

Tuk - 7 g

z toho nasycené mastné kyseliny - 2 g

Sacharidy - 142 g

z toho cukry - 3 g

Protein-53 g

Sůl - 110 mg

Esenciální aminokyselinyEAA:

Izoleucin-3365 mg

Leucin-5565 mg

Valin-3485 mg

Tryptofan-938 mg

Lysin-4883 mg

Treonin-3558 mg

Fenylalanin-1620 mg

Metionin1160 mg

Podmíněně esenciální aminokyselinyCAA:

Kyselina glutamová - 9160 mg

Arginin - 1179 mg

Histidin - 982 mg

Cystin - 1086 mg

Tyrosin - 1705 mg

Prolin - 2428 mg

Neesenciální aminokyselinyNAA:

Kyselina asparagová - 5512 mg

Serin - 2714 mg

Glycin - 989 mg

Alanin - 2610 mg

Vosková vláknina, Protein Pro Blend (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, micelární kasein, izolát mléčných bílkovin, koncentrát mléčných bílkovin), ovesné vločky, maltodextrin, dextróza, MCT-olej, systém příchutí (obsahuje aroma, fruktózu, přírodní barvivo), emulgátor (sójový lecitin), zahušťovadlo (guma guar), sladidlo (sukralóza).

Přidejte 5 odměrek do 700 ml studené vody. Míchejte 15 sekund a váš gainer je připraven.

Pro dosažení maximálních výsledků užívejte 1 nebo 2 dávky denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gainery
Bez laktózy: Ne
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Prášek
Vegan: Ne
Značka: Stacker2
Obsah bílkovin: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STACKER2 od americké farmaceutické společnosti NVE Pharmaceuticals distribuuje doplňky stravy do více než 50 zemí světa na více než 250 000 prodejních míst.

Stacker2 je jednou z předních evropských značek sportovní výživy

Stacker2 se osvědčil kvalitou svých výrobků mezi proteiny, kreatiny, aminokyselinami a zejména spalovači tuků, které silně stimulují. Výhodou nákupu je také příznivá cena výrobků s většinou většími dávkovacími baleními než u americké konkurence. Naším zatím nejosvědčenějším a nejoblíbenějším jejich produktem je Rush.

Doplňky stravy Stacker2 získaly v posledních letech různá ocenění. Například před několika lety jsme byli v Dánsku vyhlášeni "značkou roku" ve veřejné anketě společnosti CDON. Ve Finsku byl Ultra Mass v anketě Fitness Tukku vyhlášen "Výrobkem roku pro zvýšení hmotnosti". Jeden z největších evropských internetových obchodů se sportovní výživou několikrát nominoval výrobek na hubnutí Black Burn na "Nejlepší spalovač tuků" a v roce 2012 se Black Burn stal jasným vítězem této kategorie.

Co je na Stackeru2 nejlepší?

Nejsou to však jen spotřebitelé, kteří naši značku ocenili; naši značku a produkty několikrát nominovali také zprostředkovatelé. V letech 2013 až 2021 jsme získali celkem 27 evropských nominací, přičemž nejvýznamnějšími úspěchy jsou nominace na "Průlomovou značku roku" v roce 2013, "Spalovač tuků roku" v roce 2014 (Stacker 4, na výstavě FIBO Power), "Energetický/vytrvalostní produkt roku" v roce 2021 a první místo v kategorii "Testo Booster roku" pro náš produkt Testo-4HD v roce 2015 (na výstavě FIBO Power) a znovu v roce 2022 (na výstavě NaskorSports).

Nejvýkonnější spalovače tuku a předtréninkové přípravky Stacker2

Mezi ženami vedou spalovače tuku Stacker4 a Black Burn. Se Stackerem jsme spokojeni, po užívání několika doplňků, téměř u všech jsme vždy zaregistrovali účinek odpovídající očekávání, někdy i lepší. Jejich předtréninkové stimulanty a spalovače tuků patří ke světové špičce, stejně jako 100% syrovátkový protein a izolát, díky kterým budete hutnější a plnější, než jste čekali.

Doplňky stravy Stacker2 se prodávají především v Evropě, ale díky distribuci v téměř 50 zemích zaznamenáváme rostoucí oblibu i mimo EU. Chceme nejlepší produkt za férovou cenu. Ať už chcete být atraktivnější nebo silnější: naším mottem je, že byste se nikdy neměli spokojit s méně. Tvrdě trénujete a věnujete pozornost svému jídelníčku. Doplňky stravy, které užíváte, musí skutečně nabízet přidanou hodnotu. Doplňky vám pomohou posunout se vpřed a přiblížit se vašim cílům. Nastavili jsme laťku vysoko. Každý námi vyvinutý výrobek zaručuje kvalitu, účinnost a spolehlivost.