Stacker2 Immuno Stack, 60 kps

Přípravek určený k podpoře a ochraně imunitního systému.
Dostupnost Na skladě
Možnosti doručení
Kód: 1109295/STIS
545 Kč –8 % 499 Kč
Stacker2 Immuno Stack, 60 kps
Stacker2 Immuno Stack, 60 kps
Tip
545 Kč –8 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Stacker2 Immuno Stack, 60 kps

Stacker2 Europe se zařadil na seznam společností, které nyní nabízejí specializovaný produkt na podporu imunity.

Jedná se o balení Immuno Stack plné vitamínů, minerálů a různých dalších zdraví prospěšných látek.

Jak již bylo zmíněno, Immuno Stack je doplněk stravy založený na imunitním systému, který je vytvořen na podporu a ochranu vašeho imunitního systému. Všechny jeho složky jsou stlačeny do dvou kapslí.

Celá receptura přípravku Stacker2 Europe Immuno Stack obsahuje komplexní směs vitaminů a minerálů, včetně 160 mg vitaminu C a 50 mikrogramů vitaminu D.

Přípravek obsahuje také probiotika pro zlepšení zdraví střev a se směsí černého bezu, echinacey, kvercetinu, astragalu a černého pepře BioPerine. Immuno Stack je nyní konečně dostupný i v Evropě.

Hlavní vlastnosti Immuno Stacku

Naplněn vitamínyA, C, D3, Seleniem a Zinkem, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Vitamíny E, C, selen a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamín Apřispívá k udržení normálního stavu sliznic.


VÝŽIVOVÉ HODNOTY

\"Stacker2-Immuno-Stack,-60-kps-support-immunity Stacker2-Immuno-Stack,-60-kps-support-imunity composition.jpg
V každé kapsli přípravku Immuno Stack jsou tyto složky:

Andrographis Paniculate

je rostlina, která se často používá k prevenci a léčbě běžného nachlazení a chřipky. Neexistuje dostatek vědeckých důkazů, aby bylo možné určit, zda je účinný u některého z těchto onemocnění.

Extrakt z astragalu

Astragalus je bylina, která se používá při mnoha onemocněních, ale zatím neexistuje dostatek vědeckých důkazů, aby bylo možné určit, zda je účinný u některého z nich. Astragalus se užívá při nachlazení, infekcích horních cest dýchacích a k posílení a regulaci imunitního systému.

Kvercetin

Kvercetin je bylina, která se používá k léčbě onemocnění srdce a cév, včetně "kornatění tepen" (aterosklerózy), vysoké hladiny cholesterolu, srdečních chorob a oběhových problémů. Neexistuje dostatek vědeckých důkazů, které by umožnily určit, zda je účinná při některém z těchto stavů.

Echinacea

Echinacea je bylina, která se hojně používá v boji proti infekcím, zejména proti běžnému nachlazení, chřipce a dalším infekcím horních cest dýchacích. Někteří lidé užívají echinaceu při prvních příznacích nachlazení v naději, že tak mohou nachlazení předcházet. Jiní lidé užívají echinaceu po objevení se příznaků nachlazení v naději, že příznaky budou méně závažné.

Bezinky

Bezinky jsou tmavě fialové bobule z čeledi bezovitých. Černý bez se používá k léčbě nachlazení, chřipky a k posílení imunitního systému. Neexistuje dostatek vědeckých důkazů, aby bylo možné určit, zda je účinný u některého z těchto stavů.

Citrusové bioflavonoidy

Citrusové bioflavonoidy jsou sloučeniny obsažené v citrusových plodech, jako jsou mandarinky, pomeranče a grapefruity. Citrusové bioflavonoidy se používají ke zlepšení průtoku krve a zmírnění otoků v těle. Používají se při mnoha onemocněních, ale zatím není dostatek vědeckých důkazů, aby bylo možné určit, zda je některý z nich účinný.

Bioperin

BioPerin je ochranná známka pro piperin, extrakt z černého pepře. BioPerin je zcela přírodní složka, která výrazně zvyšuje biologickou dostupnost a prospěšnost živin, jako jsou aminokyseliny, bylinné extrakty, vitaminy rozpustné ve vodě a v tucích, antioxidanty a minerály.

Vitamin A

Vitamin A je vitamin rozpustný v tucích, který je nezbytný pro zdravou tvorbu buněk a normální vidění. Je také silným antioxidantem, což znamená, že pomáhá předcházet a zvrátit poškození buněk oxidačním stresem.

Vitamín C

Vitamín C je jedním z nejvíce zkoumaných vitamínů podporujících silný imunitní systém. Je silným antioxidantem a podporuje udržování zdravých tkání, které jsou nezbytné pro zdravý imunitní systém.

Vitamin D3

Vitamin D podporuje zuby, zdraví srdce a imunitní systém. Naše tělo produkuje vitamin D prostřednictvím kůže, na kterou dopadá sluneční světlo. Na podzim a v zimě je v některých zemích málo slunečního světla. Proto je prospěšné vitamin D doplňovat. Nejvíce doporučovanou formou vitaminu D je vitamin D3.

Vitamin E

Vitamin E pomáhá udržovat zdravou pokožku a oči a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu proti nemocem a infekcím. Je silným antioxidantem a podporuje udržování zdravých tkání, které jsou nezbytné pro zdravý imunitní systém.

Probiotika

Na imunitu vašeho těla mají vliv především buňky ve střevech. Vaše střeva nejen podporují imunitní systém, ale také zde vstřebáváte všechny výše uvedené živiny.

Obsahuje 3 nejuznávanější "druhy":Bifidobacterium Breve, Lactbacillus Casei, Streptococcus Thermophilus.

Zinek

Zinek je minerál, který ovlivňuje mnoho procesů v těle, včetně metabolismu a chuťových a čichových vjemů. Zinek je však obzvláště důležitý pro imunitní systém a jeho nedostatek může vést k většímu počtu onemocnění a delší době rekonvalescence. Zinek podporuje imunitní systém tím, že pomáhá při tvorbě imunitních buněk, jako jsou T-lymfocyty a bílé krvinky, které pomáhají tělu bojovat s nemocemi.

Selen

Minerál selen hraje důležitou roli ve zdraví vašeho imunitního systému. Tento antioxidant pomáhá snižovat oxidační stres v těle, což snižuje záněty a posiluje imunitu. Studie prokázaly, že zvýšená hladina selenu v krvi je spojena se zvýšenou obranyschopností organismu.

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1 kapsli denně, ideálně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.  

UPOZORNĚNÍ
Tento výrobek je určen pro dospělé a zdravé jedince, zejména sportovce a osoby s aktivním životním stylem. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a také osobám s vysokým krevním tlakem a srdečními problémy. Dodržujte dostatečný pitný režim, nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Chraňte před přímým slunečním světlem, mrazem a sálavým teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Kapsle
Značka: Stacker2
Počet dávek v balení: 60
Dávkování: 1 kps denne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STACKER2 od americké farmaceutické společnosti NVE Pharmaceuticals distribuuje doplňky stravy do více než 50 zemí světa na více než 250 000 prodejních míst.

Stacker2 je jednou z předních evropských značek sportovní výživy

Stacker2 se osvědčil kvalitou svých výrobků mezi proteiny, kreatiny, aminokyselinami a zejména spalovači tuků, které silně stimulují. Výhodou nákupu je také příznivá cena výrobků s většinou většími dávkovacími baleními než u americké konkurence. Naším zatím nejosvědčenějším a nejoblíbenějším jejich produktem je Rush.

Doplňky stravy Stacker2 získaly v posledních letech různá ocenění. Například před několika lety jsme byli v Dánsku vyhlášeni "značkou roku" ve veřejné anketě společnosti CDON. Ve Finsku byl Ultra Mass v anketě Fitness Tukku vyhlášen "Výrobkem roku pro zvýšení hmotnosti". Jeden z největších evropských internetových obchodů se sportovní výživou několikrát nominoval výrobek na hubnutí Black Burn na "Nejlepší spalovač tuků" a v roce 2012 se Black Burn stal jasným vítězem této kategorie.

Co je na Stackeru2 nejlepší?

Nejsou to však jen spotřebitelé, kteří naši značku ocenili; naši značku a produkty několikrát nominovali také zprostředkovatelé. V letech 2013 až 2021 jsme získali celkem 27 evropských nominací, přičemž nejvýznamnějšími úspěchy jsou nominace na "Průlomovou značku roku" v roce 2013, "Spalovač tuků roku" v roce 2014 (Stacker 4, na výstavě FIBO Power), "Energetický/vytrvalostní produkt roku" v roce 2021 a první místo v kategorii "Testo Booster roku" pro náš produkt Testo-4HD v roce 2015 (na výstavě FIBO Power) a znovu v roce 2022 (na výstavě NaskorSports).

Nejvýkonnější spalovače tuku a předtréninkové přípravky Stacker2

Mezi ženami vedou spalovače tuku Stacker4 a Black Burn. Se Stackerem jsme spokojeni, po užívání několika doplňků, téměř u všech jsme vždy zaregistrovali účinek odpovídající očekávání, někdy i lepší. Jejich předtréninkové stimulanty a spalovače tuků patří ke světové špičce, stejně jako 100% syrovátkový protein a izolát, díky kterým budete hutnější a plnější, než jste čekali.

Doplňky stravy Stacker2 se prodávají především v Evropě, ale díky distribuci v téměř 50 zemích zaznamenáváme rostoucí oblibu i mimo EU. Chceme nejlepší produkt za férovou cenu. Ať už chcete být atraktivnější nebo silnější: naším mottem je, že byste se nikdy neměli spokojit s méně. Tvrdě trénujete a věnujete pozornost svému jídelníčku. Doplňky stravy, které užíváte, musí skutečně nabízet přidanou hodnotu. Doplňky vám pomohou posunout se vpřed a přiblížit se vašim cílům. Nastavili jsme laťku vysoko. Každý námi vyvinutý výrobek zaručuje kvalitu, účinnost a spolehlivost.