Stacker2 Rush V4, 360 g

Stacker2 Rush V4 je nejextrémnější a nejúčinnější předtréninkový stimulant na současném trhu. Rush V4 je výsledkem neustálého vývoje společnosti Stacker2.
Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Na skladě Na skladě Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 110810301/STRV F 110810302/STRV T 110810305/STRV L 110810303/STRV O Zvolte variantu
1 039 Kč –23 % 799 Kč
Stacker2 Rush V4, 360 g
Stacker2 Rush V4, 360 g
1 039 Kč –23 %

Registrovaní zákazníci
nakupují výhodněji

K nákupům také
nabízíme i dárky

Zastupujeme pouze
špičkové a ověřené značky

Záruční a pozáruční servis s
vlastními techniky

Stacker2 Rush V4

Stacker2 Rush V4 je nejextrémnější a nejúčinnější předtréninkový stimulant na současném trhu. Rush V4 je výsledkem neustálého vývoje společnosti Stacker2. Rush V4 je založen na vědeckých poznatcích, letech až desetiletích odborných zkušeností.

Co můžete očekávat od RUSH V4:

  • 21 účinných látek v jedné dávce
  • Neuvěřitelně dlouhotrvající energie a koncentrace
  • Extrémní svalová pumpa
  • Efektivní množství vědecky ověřených složek
  • Premiový produkt


Dávkování:

Smíchejte jednu dávku (1 odměrku) RUSH V4 ve 200 ml vody 20 minut před tréninkem. Pokud vše půjde dobře, můžete dávku zvýšit na 2 odměrky před tréninkem. Neužívejte více než 2 odměrky denně.


Nutriční hodnoty:.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předtréninkové pumpy
Bez laktózy: Ano
Bez lepku: Ano
Forma produktu: Prášek
Obsah kofeinu v dávce: 160-320mg
Vegan: Ano
Značka: Stacker2
Počet dávek: 60
Dávkování: Smíchejte jednu dávku (1 odměrku) přípravku RUSH V4 s 200 ml vody 20 minut před tréninkem. Pokud vše půjde dobře, můžete dávku před tréninkem zvýšit na 2 odměrky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STACKER2 od americké farmaceutické společnosti NVE Pharmaceuticals distribuuje doplňky stravy do více než 50 zemí světa na více než 250 000 prodejních míst.

Stacker2 je jednou z předních evropských značek sportovní výživy

Stacker2 se osvědčil kvalitou svých výrobků mezi proteiny, kreatiny, aminokyselinami a zejména spalovači tuků, které silně stimulují. Výhodou nákupu je také příznivá cena výrobků s většinou většími dávkovacími baleními než u americké konkurence. Naším zatím nejosvědčenějším a nejoblíbenějším jejich produktem je Rush.

Doplňky stravy Stacker2 získaly v posledních letech různá ocenění. Například před několika lety jsme byli v Dánsku vyhlášeni "značkou roku" ve veřejné anketě společnosti CDON. Ve Finsku byl Ultra Mass v anketě Fitness Tukku vyhlášen "Výrobkem roku pro zvýšení hmotnosti". Jeden z největších evropských internetových obchodů se sportovní výživou několikrát nominoval výrobek na hubnutí Black Burn na "Nejlepší spalovač tuků" a v roce 2012 se Black Burn stal jasným vítězem této kategorie.

Co je na Stackeru2 nejlepší?

Nejsou to však jen spotřebitelé, kteří naši značku ocenili; naši značku a produkty několikrát nominovali také zprostředkovatelé. V letech 2013 až 2021 jsme získali celkem 27 evropských nominací, přičemž nejvýznamnějšími úspěchy jsou nominace na "Průlomovou značku roku" v roce 2013, "Spalovač tuků roku" v roce 2014 (Stacker 4, na výstavě FIBO Power), "Energetický/vytrvalostní produkt roku" v roce 2021 a první místo v kategorii "Testo Booster roku" pro náš produkt Testo-4HD v roce 2015 (na výstavě FIBO Power) a znovu v roce 2022 (na výstavě NaskorSports).

Nejvýkonnější spalovače tuku a předtréninkové přípravky Stacker2

Mezi ženami vedou spalovače tuku Stacker4 a Black Burn. Se Stackerem jsme spokojeni, po užívání několika doplňků, téměř u všech jsme vždy zaregistrovali účinek odpovídající očekávání, někdy i lepší. Jejich předtréninkové stimulanty a spalovače tuků patří ke světové špičce, stejně jako 100% syrovátkový protein a izolát, díky kterým budete hutnější a plnější, než jste čekali.

Doplňky stravy Stacker2 se prodávají především v Evropě, ale díky distribuci v téměř 50 zemích zaznamenáváme rostoucí oblibu i mimo EU. Chceme nejlepší produkt za férovou cenu. Ať už chcete být atraktivnější nebo silnější: naším mottem je, že byste se nikdy neměli spokojit s méně. Tvrdě trénujete a věnujete pozornost svému jídelníčku. Doplňky stravy, které užíváte, musí skutečně nabízet přidanou hodnotu. Doplňky vám pomohou posunout se vpřed a přiblížit se vašim cílům. Nastavili jsme laťku vysoko. Každý námi vyvinutý výrobek zaručuje kvalitu, účinnost a spolehlivost.