Stacker2 Testo 4 HD, 120 kps

Stacker2 Testo 4 HD, 120 kps

Vyprodané / Na objednávku

Stacker2 Testo 4HD 120kps to je více testosteronu znamená více svalů a méně tuku se současným zvýšením síly. Zvyšování vlastní hladiny testosteronu s více než 10 složkami současně!

739 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 200 g
Info Zvýšenie produkcie testosterónu - hormonálny stimulant
Počet dávek v balení 40 dávok
Dávkování 2x 3 kasule denne
Nutriční údaje Viď label produktu: Obsah na 6 kapsúl
Forma produktu Kapsule

Stacker2 Testo 4 HD

Testo4HD je unikátní testosteronový stimulant, který napomáhá růstu svalové hmoty, odbourávání tuků a zvyšování síly. Zvyšte si hladinu testosteronu pomocí více než 10 klinicky testovaných složek najednou! Na rozdíl od jiných produktů podobného typu obsahuje vše, co potřebujete, a nemusíte ho kombinovat s jinými - tribulus s vysokým obsahem nejúčinnějšího saponinu protodioscinu, dále rostlinu Maca, nazývanou také peruánská viagra, která podporuje libido, imunitu a odolnost organismu.

Další je ZMA - a tedy kombinace zinku, hořčíku a vitaminu B6. Zinek je v těle důležitý pro správnou tvorbu hormonů a mnoho dalších procesů. Hořčík (magnesium) je důležitý minerál, kterého má většina populace nedostatek a který pomáhá předcházet křečím. Vitamin B6 pomáhá při energetických procesech v těle a metabolismu živin nebo hormonů.

Stimuluje androgenní receptory (spouštěče produkce testosteronu). Růst intenzity tréninku, zlepšení a zkrácení procesu regenerace. Rychlejší pokroky v objemu, síle, hustotě (v kombinaci s tréninkem a dostatkem bílkovin).

Stacker2 Testo 4HD anabolický komplex - adaptogeny, podporující lepší adaptaci na zvýšenou zátěž, stejně jako stimulanty, po měsíci užívání zahrnují přestávku se stejným časovým obdobím.

Dávkování

2× denně 3 kapsle, nejlépe jednou během dne a pak před spaním.

Popis

Popis

Váš životní styl je sport, kulturistika, výkon, úspěch! Je to víc než jen koníček. Proto si nechcete dopřát jen tak něco, protože jen to nejlepší vám může být dost dobré! Potřebujete produkt, který má hlavu a patu, která vám poskytne výbušnou sílu a více svalů přidáním volného testosteronu. Být svalnatý už není jen jednou za rok, chcete mít takovou postavu po celý rok, chcete vyšší intenzitu tréninku, neúnavné agresivní tréninky a vysokou intenzitu, která vás udrží v TOP formě! Testo-4HD je ten pravý produkt pro vás.

Výhody Testo 4HD

  • Stimuluje testosteron na maximální dosažitelnou hladinu přirozeným metabolismem těla
  • Zvýšený tréninkový drive, koncentrace a soustředění
  • Zvýšený obsah nejúčinnějšího saponinu (protodioscinu) v Tribulu až o 30 %!
  • Vyšší intenzita tréninku
  • Větší síla, více svalové hmoty
  • Dokonalé napumpování svalů

V čem je lepší než jiné stimulanty

Testo-4HD obsahuje nejen revoluční a unikátní anabolickou formuli, ale také 100% přírodní složení.Testo-4HD zvyšuje hladinu volného testosteronu v těle, a v důsledku toho se zvyšuje intenzita tréninku a síla. Testo -4HD obsahuje pouze složky, které pracují s nejvyšším možným procentem účinné látky. Tedy nejen Tribulus, ale také nejvyšší procento aktivního extraktu: 30 % Protodioscinu.

Testo-4HD obsahuje vše, co potřebujete, aby vaše produkce testosteronu fungovala na nejvyšší možné úrovni. Jedna dávka obsahuje 10 účinných a klinicky ověřených složek, které působí synergicky a zajišťují, že androgenní receptory jsou znovu a znovu stimulovány, aby se zvýšila produkce testosteronu. Jako bonus jsou minerály bohaté a důležité pro správnou a přirozenou produkci testosteronu.

Účinky

Vaše hladina volného testosteronu se zvýší pokaždé, když užíváte Testo-4HD. Tento produkt můžete použít tak, že si vezmete tři kapsle dvakrát denně, abyste zvýšili hladinu testosteronu na maximální hodnotu dosažitelnou bez zakázaných látek. Každý den by se měla hladina testosteronu mírně zvýšit a uživatel by se měl cítit lépe, živěji, mít více energie, lepší regeneraci, libido a chuť trénovat každý den. Díky zvýšenému obsahu testosteronu budou svaly vypadat plnější a mohutnější.

Složení

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Zajistěte dostatečný příjem tekutin. Tento produkt není plnohodnotnou náhradou pestré vyvážené stravy. Nevhodné pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy, osoby s vysokým krevním tlakem, osoby trpící anémií, problémy s játry, ledvinami, osoby trpící depresemi a úzkostmi. Skladujte na chladném a suchém místě, dobře uzavřené. Nevystavujte je přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem.Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobce, dovozce ani distributor neodpovídají za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním výrobku.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hmotnost 200 g
Info Zvýšenie produkcie testosterónu - hormonálny stimulant
Počet dávek v balení 40 dávok
Dávkování 2x 3 kasule denne
Nutriční údaje Viď label produktu: Obsah na 6 kapsúl
Forma produktu Kapsule

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše