🔥 Nakupuj v BLACK FRIDAY zde 🔥

Sveltus DOME Trainer + expandéry

Sveltus DOME Trainer + expandéry

Vyprodané / Na objednávku

Sveltus DOME je balanční poloviční míč ve stylu BOSU.

2 439 Kč s DPH
Mám zájem
Hmotnost 2.3 Kg
Použití jako trampolína nebo balanční plošina. Vynikající pomůcka pro rozvoj koordinačních schopností! BOSU představuje nejnovější způsob, jak rychle dosáhnout dokonalé fyzické kondice. Individuální nebo skupinový trénink je zaměřen na zlepšení svalové síly, vytrvalosti, stability a koordinace. Cvičení výjimečným způsobem aktivuje břišní a zádové svaly a hluboké i povrchové svaly celého těla. BOSU je ideální pomůcka pro kondiční trénink v jakékoli sportovní disciplíně, pro rehabilitaci, fitness a domácí cvičení.

Komu je určena poloviční fitlopta BOSU?

  • Pro sportovce
  • Pro těhotné ženy
  • Pro seniory
  • Pro osoby s poúrazovou rehabilitací
  • Pro silové a kondiční sportovce
Kondiční trénink obsahuje desítky cviků a variant ve stoje, vsedě, vleže nebo vkleče. Pomůcka je vhodná také pro polohování a cvičení metody Pilates.

Balení obsahuje míč BOSU a pumpu, DVD není součástí balení. Mnoho variant cvičení je volně dostupných na internetu.


S BOSU můžete získat dobrý a rychlý tvar těla díky tomu, že na něm můžete cvičit z obou stran. Cviky na bosu, které jsou "obrácené dolů", jsou náročnější a zpočátku se doporučují pouze v přítomnosti odborníka. Ten nejen zachytí cvičence při pádu, ale také mu poradí s řadou cviků.

Existuje mnoho cviků, které jsou na první pohled zvládnutelné, ale nadměrně zatěžují například kotníky nebo kolena. Bosu má využití při kondičním tréninku, je také výbornou rehabilitační pomůckou - dokáže obnovit poškozené vazy v koleni nebo kotníku. Kromě toho zlepšuje koordinaci a držení těla, takže ji lze zařadit i do cvičení pilates. Bosu nezmizelo z fitness center jako některé "horké hity", je součástí tréninkových sestav a příprav všech druhů sportovců.

Cvičení na bosu méně zatěžuje klouby a rychle zlepšuje dynamickou stabilitu hlubokého stabilizačního systému těla. Oproti univerzálnímu fitballu má také tu výhodu, že stojí na místě a nekutálí se. Díky tomu můžete na tomto zařízení cvičit zcela odlišné cviky.

Doporučujeme dřepy s činkou BOSU, výpady apod.

Upozornění

Před sestavením a použitím si pečlivě přečtěte bezpečnostní informace a pokyny v návodu. Společnost FIT PLUS, spol. s r.o. neodpovídá za škody způsobené nesprávnou manipulací nebo nedodržením bezpečnostních pokynů.

.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Naše další webové stránky

Od roku 1992 přinášíme novinky ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu.

Navštivte

Každoročně motivujeme a vyhlašujeme soutěž Do formy s Muscle&Fitness.

Navštivte

Souhlas se zpracováním cookies

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše